ناوالنی: مارین لوپن به پوتین نزدیک است، فرانسوی‌ها به ماکرون رای دهند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

الکسی ناوالنی، مخالف سرسخت ولادیمیر پوتین، روز چهارشنبه ۲۰ آوریل (۳۱ فروردین) از رای‌دهندگان فرانسوی خواست تا در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه امانوئل ماکرون را در مقابل مارین لوپن انتخاب کنند.

الکسی ناوالنی، مخالف سرسخت ولادیمیر پویتن که همچنان زندانی است، روز چهارشنبه ۲۰ آوریل از رای‌دهندگان فرانسوی خواست تا در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه امانوئل ماکرون را انتخاب کنند. او نامزد رقیب وی یعنی مارین لوپن را به نزدیک بودن بیش از حد به ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه متهم کرد.

آقای ناوالنی که از ژانویه ۲۰۲۱ در روسیه زندانی است با ابراز شگفتی از دریافت وام ۹ میلیون یورویی حزب سابق مارین لوپن «جبهه ملی» از یک بانک روسی گفت: «این فساد است. این فروش نفوذ سیاسی به پوتین است». الکسی ناوالنی که مخالف اصلی ولادیمیر پوتین محسوب می‌شود، در ماه مارس گذشته به اتهام «کلاهبرداری» به ۹ سال زندان محکوم شد و اکنون ایام حبس خود را می‌گذراند. بنیاد‌های وابسته به او در سال ۲۰۲۱ به دلیل «افراط گرایی» ممنوع اعلام شدند.

او پیش‌تر در آستانه انتخابات ۲۰۱۷ فرانسه نیز با رئیس‌جمهور روسیه در کرملین ملاقات کرده و با حمایت از الحاق کریمه به خاک این کشور، از پوتین به دلیل «گام نهادن در مسیر درست» ستایش کرده بود.این کاندیدای حزب راست افراطی از حمله روسیه به اوکراین انتقاد کرده، با این حال ناتو و غرب را مقصر تشدید تنش با روسیه خوانده است. خانم لوپن همینطور از خروج فرانسه از سازمان ناتو و نزدیک شدن امنیتی به روسیه حمایت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درودها دوستان فردا جمعه 22.4.2022 کل کائنات بر سلطان 20.9.1443 گابریل خبررسان بر درویش 2.2.1401 پاپ بانو بر خودش درود بر الکسی ناوالنی که از زندان و در حبس بخوبی از قدرت نفوذ کلامش آگاه است و نقش خود را بخوبی ایفا میکند.

شیطان درجه یک ،جاسوس امریکا برای خرابی و تباهی کشور روسیه.

Hi dear friend I invite you to these projects and I hope you will achieve your dreams by reviewing these projects nftbooks _ nftbs bitgert _ brise fwc _ fwctokens bluesparrow BNBchain

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ ماکرون و لوپن امشب رو در رو می‌شونداین برنامه همچنین تکرار رویارویی تلویزیونی ماکرون و لوپن در سال ۲۰۱۷ است که در کارزار انتخاباتی آن زمان شدیدا تأثیر گذاشت و موجب شکست لوپن گردید. جزئیات بیشتر🔽 کشور گیوتین واستعمار...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مناظره تلویزیونی مکرون و لوپن در دور دوم ریاست جمهوری فرانسهمناظره تلویزیونی مکرون و لوپن در دور دوم ریاست جمهوری فرانسه امانوئل مکرون و مارین لوپن، دو نامزد ریاست جمهوری فرانسه، در دور دوم انتخابات این کشور چهارشنبه شب مناظره خواهند کرد. این اولین مناظره از زمان آغاز کارزار انتخاباتی نامزد‌ها است. مناظره فقط احمدی و موسوی بقیه سوسل بازیِ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بمب‌گذاری‌ها در یک مرکز آموزشی و یک مدرسه در کابلبراثر انفجار در دبیرستان عبدالرحیم شهید و مرکز آموزشی در محله شیعه‌نشین در غرب کابل شماری کشته و زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضعیت توزیع پزشک در ایران/'تبعیض مطلق' در سیستم ارجاع سلامت کشورمعاون فنی نظام پزشکی تهران و عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به مشکلات و چالش‌های توزیع پزشک در کشور، گفت: اختلاف بین غیربرخوردارترین استان ما که استان سیستان و بلوچستان است، با برخوردارترین استان کشور یعنی استان تهران، از نظر میزان پزشک بالای ۱۰ برابر اختلاف است؛ این آمارها به معنای تبعیض مطلق در سیستم ارجاع نظام سلامت کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باور-۳۷۳؛ از شایعه حضور در جنگ اوکراین تا نمایش در رژه روز ارتشدر رژه روز ارتش در ایران، از جمله سامانه ضد موشکی باور ۳۷۳ نمایش داده شد که ادعا شده بود برای استفاده در تهاجم به اوکراین در اختیار روسیه قرار گرفته است. از این سامانه چه می‌دانیم؟ گزارشاتی از توافق برای انتقال سامانه باور 373 به سوریه، منتشر شده است. رادیو فردا، 22 تیر 1399
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور/ رگبار باران در ۲۱ استانسازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از خیزش گردو خاک و کاهش دید و کیفیت هوا، نفوذ سامانه بارشی و رگبار باران همراه با وزش باد شدید موقت خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »