ناوالنی، منتقد پوتین: پس از درمان به روسیه باز می‌گردم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

الکسی ناوالنی،‌ منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین که به دلیل مسمومیت همچنان در بیمارستانی در برلین بستری است،‌ با انتشار تصویری از خود، از بهبود حالش خبر داده است؛ او گفته است پس از درمان به کشورش بازمی‌گردد.

ون کمک دستگاه تنفس کند؛ همزمان یک مقام امنیتی آلمان به نقل از ناوالنی گفت او پس از درمان به کشورش باز می‌گردد.

او در این مطلب اینستاگرامی نوشت: «هنوز به سختی می‌توانم کاری انجام دهم، اما دیروز توانستم تمام طول روز را خودم نفس بکشم، واقعا خودم.» گازهای عصبی و گروه مواد شیمیایی موسوم به «نوویچوک» موادی‌ از کولین‌استراز به شمار می‌روند که در سال ۲۰۱۸ میلادی هم از آن برای مسموم کردن سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق روسی در بریتانیا، استفاده شده بود.متحدان ناوالنی دولت روسیه را به دست داشتن در این مسمومیت متهم می‌گنند؛ اتهامی که مسکو آن را رد می‌کند.

پسکوف افزود: «مسکو نمی‌فهمد چرا اگر آزمایشگاه‌های فرانسه و سوئد توانسته‌اند نمونه‌های پزشکی او را آزمایش کنند،‌ دسترسی یکسانی به روسیه داده نمی‌شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج محیط‌بان خوزستانی منتقد مالچ پاشی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی دو رئیس جمهور؛‌ انتقاد شدید پوتین از «اتهام‌های بی اساس» ماکرون علیه روسیهاز سوی دیگر مسئولان بیمارستانی در برلین که الکسی ناوالنی به آنجا منتقل شده، بعد از ظهر روز دوشنبه از ادامه روند بهبود تدریجی چهره ناراضی روس خبر دادند و اعلام کردند که وی از این پس قادر است به صورت موقف تخت خود را ترک کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لوکاشنکو برای جلب حمایت پوتین در برابر معترضان داخلی به روسیه رفتالکساندر لوکاشنکو امیدوار است تا با جلب حمایت سیاسی رئیس جمهوری روسیه بتواند با موج اعتراض‌ها در داخل کشورش مقابله کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار پوتین با لوکاشنکو در سوچی؛ روسیه ۱.۵ میلیارد دلار وام به بلاروس می‌دهد«وقتی کاملا اختیارش را از دست داد، جایگزینی وی برای مسکو آسان‌تر خواهد بود. کرملین در حال اتخاذ تصمیمی است تا طبق یک برنامه دقیق لوکاشنکو را برکنار کند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتخابات محلی روسیه؛ پیروزی حزب حاکم و موفقیت مخالفان در برخی مناطق - BBC News فارسیبراساس نتایج رسمی انتخابات روز گذشته روسیه، حزب حاکم 'روسیه متحد' موفق شده است که بیشترین پیروزی را در آن به دست بیاورد. در همین حال مخالفان ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نیز موفق شده‌اند در برخی مناطق به پیروزی‌ برسند. شمارش آرا همچنان در برخی مناطق ادامه دارد اما مسئولان برگزاری انتخابات گفته‌اند که حزب روسیه متحده در بیش از دهها منطقه برنده انتخابات بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

توزیع واکسن کرونا در روسیه آغاز شد- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimتوزیع واکسن_کرونا در روسیه آغاز شد وزیر بهداشت روسیه اعلام کرده است که پروسه توزیع واکسن کرونا را از امروز در تمام مناطق روسیه آغاز کرده است به گفته مقامات بهداشتی روسیه قرار است یک میلیارد واکسن تا سال آینده ساخته و توزیع شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »