انتخابات محلی روسیه؛ پیروزی حزب حاکم و موفقیت مخالفان در برخی مناطق - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتخابات محلی روسیه؛ پیروزی حزب حاکم و موفقیت مخالفان در برخی مناطق

براساس نتایج رسمی انتخابات روز گذشته روسیه، حزب حاکم "روسیه متحد" موفق شده است که بیشترین پیروزی را در آن به دست بیاورد. در همین حال مخالفان ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، نیز موفق شده‌اند در برخی مناطق به پیروزی‌ برسند.

انتخابات دیروز که یک انتخابات محلی بود بعنوان محک بزرگی برای حزب حاکم "روسیه متحد" که طرفدار ولادمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور است، بشمار می‌رفت. حامیان آقای ناوالنی مدعی شده‌اند که این کار به دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری صورت گرفته، اتهامی که از سوی کرملین رد شده است.آلکسی ناوالنی ماه گذشته در پروازی که از سیبری به مقصد مسکو در حال حرکت بود که حالش بد شده و بعدا برای درمان به برلین آلمان منتقل گردید. آقای ناوالنی، در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان چارته برلین بستری است.

تیم آقای ناوالنی از مردم روسیه خواسته بودند تا تاکتیکی رای بدهند، بطوریکه منجر به انتخاب بهترین نامزدها برای رقابت و شکست حزب حاکم "روسیه متحد" شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیروزی اصولگرایان در انتخابات قطعی نیست/ لاریجانی در حال حاضر اجماع هیچ جناحی را ندارد/ همه سلایق سیاسی باید بتوانند در انتخابات شرکت کنندیک تحلیل‌گر سیاسی اصولگرا، گفت: اینکه همه علایق سیاسی، همه جریان‌ها و حتی افراد مستقل بدون وابستگی جناحی بتوانند در انتخابات شرکت کنند اتفاق پسندیده‌ای است و همه باید تلاش کنند که همه افکار سیاسی که بخشی از جامعه را نمایندگی می‌کنند در انتخابات شرکت کنند اما این حرف به این معنا نیست که اگر همه جریان‌های سیاسی در انتخابات حاضر نباشند، الزاماً مشارکت پایین خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشورکاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشور سازمان هواشناسی ضمن اشاره به نفوذ جریان شمالی به سواحل دریای خزر از کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا در برخی از مرغداری ها مرغ ها یکدیگر را زخمی می کنند؟ویدیو های منتشر شده در فضای مجازی حاکی از آن است که در برخی از واحدهای مرغداری، مرغ ها دچار بیماری کانی بالیسم یا خودخوری طیور شده اند که در این بیماری مرغ ها با نوک زدن همدیگر را زخمی می کنند و برخی از آنها نیز تلف می شوند. بیماری که علت آن عدم تناسب در جیره غذایی، محیط نامناسب و تراکم بالا عنوان شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هنوز وارد مباحث انتخاباتی نشده‌ایم/ حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ بدون کاندیدای اختصاصی بعید است/ از نظر تندروها مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضرورتی نداردقائم مقام حزب اتحاد ملت تاکید کرد: هنوز هیچ بحث و‌ جمع‌بندی در مجموعه اصلاح‌طلبان در مورد نوع و‌ چگونگی ورود به انتخابات و یا مصادیق آن صورت نگرفته است، اما آنچه روشن است این است که بعید است اصلاح‌طلبان بدون حضور کاندیدای اختصاصی خود در انتخابات پیش رو مشارکت جدی داشته باشند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتخابات آمریکا: نظر چین در مورد بایدن و ترامپ چیست؟ - BBC News فارسیمعمولا برای رأی دهندگان آمریکایی، همایش های رسمی نمایندگان دو حزب دموکرات و جمهوریخواه فرصتی است برای این که با عقاید رئیس جمهور بعدی در باره سیاست داخلی کشورشان آشنا شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ حفاظت از مقام‌های نظام در اولویت است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »