نامه تشکرآمیز نوجوان ویتنامی که «چمدانی» وارد بریتانیا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

این سفر پرخطر و پرماجرا در نهایت با دستگیری راننده و صدور حکم هجده ماه زندان برای وی به اتمام رسید و نوجوان مهاجر پس از مرخص شدن از بیمارستان تحت مراقبت یک خانواده بریتانیایی درآمد.

پونگ حالا پس از گذشت یکسال بدلیل داشتن سرپناه نامه ای تشکر آمیز برای مقامات بریتانیایی نوشته که مسئولان محلی در شهرستان کنت، واقع در ناحیه جنوب شرقی انگلستان آنرا منتشر کرده اند.

در این نامه آمده است: «انگلستان عزیز! این نامه را می نویسم تا بدانید که چه تحولی در سرنوشت و زندگی من رقم زدید! شما زندگی من را نجات دادید. شما مرا صاحب خانه و خانواده کردید! وقتی وارد بریتانیا شدم، وقتی در بیمارستان به هوش آمدم هراسان و وحشت زده بودم، نمی دانستم کجا هستم و چه بر سرم آمده، درد تمام بدنم را گرفته بود و نمی توانستم غذا بخورم. تنها اینقدر توان در بدنم مانده بود که بتوانم کمی گردن و انگشتانم را تکان بدهم».

نوجوان ویتنامی سپس ضمن سپاسگزاری از کلیه خدماتی که مقامات بریتانیایی به وی ارائه داده اند در این نامه اعلام کرده که از امتحان زبان انگلیسی سربلند بیرون آمده و حالا به جای بدبینی به فردی مثبت اندیش تبدیل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شد» با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان، بزرگترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر جنوب کشور، شناسایی و منهدم شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پمپئو: توانستیم ۲.۷ میلیون بشکه نفت خام ایران را از بازار حذف کنیموزیر امور خارجه آمریکا: توانستیم ۲.۷ میلیون بشکه نفت خام ایران را از بازار حذف، سرمایه لازم برای ایجاد کمپین‌های تروریستی را از جمهوری اسلامی سلب و بازار نفت را تامین کنیم معتقدم که ما می‌توانیم به این راه خود ادامه دهیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مورگان اورتاگوس: ایران سعی دارد خود را قربانی تروریسم جلوه دهدسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران به تور رسانه‌ای پخش اطلاعات نادرست خود ادامه می‌دهد تا خود را به عنوان قربانی و نه حامی اصلی تروریسم در جهان نشان دهد دروغ گفتن به رسانه‌های آمریکایی نمی‌تواند بر رفتارهای بی‌ثبات‌کننده ایران سرپوش بگذارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عباس واحدیان از امضاکنندگان نامه خواستار استعفای خامنه‌ای بازداشت شدعباس واحدیان فعال مدنی، شامگاه یکشنبه 19 اوت 2019، در منزل شخصی خود در مشهد بازداشت شد. او یکی از 14
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یکی دیگر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای آیت‌الله خامنه‌ای 'بازداشت شد'به گزارش فعالان حقوق بشر، عباس واحدیان شاهرودی، یکی دیگر از ۱۴ نفری که چندی پیش با نوشتن نامه‌ای خواهان استعفای آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران شده بودند، در مشهد بازداشت شد. بنا بر گزارش‌ها ماموران امنیتی او را در خانه‌اش با 'با رفتاری خشونت‌آمیز' بازداشت کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نویسنده نامه پنجاه ساله داخل بطری پیدا شدمردی در آلاسکا که یک بطری پنجاه ساله پیدا کرد که پیغامی داخل آن بود. او این نامه را که به زبان روسی بود در فیسبوکش منتشر کرد و در نهایت نویسنده آن پیدا شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »