نامزدی در انتخابات فدرال کانادا به دلیل هتک حرمت مسلمانان اخراج شد

22/06/1398 11:23 ق.ظ

نامزدی در انتخابات فدرال در شهر سیمکو در ایالت انتاریو کانادا به دلیل هتک حرمت به پیامبر اسلام و مسلمانان از حزب خود اخراج شد. 13.09.

13.09.

2019 تورنتو/ خبرگزاری آناتولی اریک شومان، نامزد حزب سبز در انتخابات فدرال در شهر سیمکو از توابع ایالت انتاریو کانادا عکسی از پس مانده خوک سرخ شده را در حساب خود در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت: «پس مانده خوک را برای معترضان به کاریکاتور محمد به دانمارک فرستادیم».

مصطفی فاروق، رئیس شورای ملی مسلمانان کانادا با انتقاد از این اقدام شومان از الیزابت می، رئیس حزب سبز کانادا درخواست کرد تا به دلیل هتک حرمت به پیامبر اسلام و مسلمانان آنچه در رابطه با نامزد هتاک لازم است انجام دهد.

فاروق طی اظهاراتی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: «ما طرفدار حفظ آزادی بیان تمام مردم کانادا هستیم. اما این فرد صلاحیت اخلاقی برای نامزدی در انتخابات را ندارد و باید از نامزدی کنار گذاشته شود.» الیزابت می، رئیس حزب سبز کانادا نیز به درخواست رئیس شورای ملی مسلمانان کانادا واکنش مثبت نشان داد و اعلام کرد که اریک شومان از نامزدی در انتخابات عزل و از حزب سبز نیز اخراج شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردنددانشمندان در در جو سیاره‌ای در خارج از منظومه شمسی آب کشف کردند این گزارش را بخوانید 🔽

نامزد جمهوریخواه که مورد حمایت پرزیدنت ترامپ بود، در انتخابات ویژه کارولینای شمالی پیروز شدنامزد جمهوریخواه که مورد حمایت پرزیدنت ترامپ بود، در انتخابات ویژه کارولینای شمالی پیروز شد در انتخابات سراسری ۲۰۲۰ به همراه انتخابات ریاست جمهوری، تمامی کرسی های مجلس نمایندگان و یک سوم کرسی های سنا موضوع رقابت خواهد بود.

عمر مومنی به یورونیوز: ایرانیان در کامنت‌ها من را در جریان وضعیت دختر آبی قرار دادندعمر مومنی، کارتونیست اردنی که در واشنگتن دی‌سی به سر می‌برد جزو نخستین هنرمندانی بود که به مرگ سحر خدایاری واکنش نشان داد. کاریکاتور او به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

ماجرای چیدمان ۳۷۵۸ کوله‌پشتی در حیاط سازمان ملل در نیویورک چیستماجرای چیدمان ۳۷۵۸ کوله‌پشتی در حیاط سازمان ملل در نیویورک چیست صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) چیدمانی از کوله پشتی های آبی را در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک به یاد کودکانی که در بحران جانشان را از دست داده اند رونمایی کرد.

کابل: انفجار در نزدیکی سفارت آمریکا در سالگرد ۱۱ سپتامبر | DW | 11.09.2019در هجدهمین سالگرد حملات یازده سپتامبر انفجاری در نزدیکی سفارت آمریکا در افغانستان، کابل را به لرزه درآورد. کارکنان سفارت آمریکا آسیبی ندید‌ه‌اند. هنوز جزئیات بیشتری در مورد این انفجار منتشر نشده است.

بیش از 40 طالب در حمله هوایی نیروهای افغان در تخار کشته شدندمنابع امنیتی افغانستان چهارشنبه 11 سپتامبر 2019، از کشته شدن بیش از 40 جنگجوی طالبان در یک حمله

نامزدی در انتخابات فدرال در شهر سیمکو در ایالت انتاریو کانادا به دلیل هتک حرمت به پیامبر اسلام و مسلمانان از حزب خود اخراج شد.

13.09.2019

تورنتو/ خبرگزاری آناتولی

اریک شومان، نامزد حزب سبز در انتخابات فدرال در شهر سیمکو از توابع ایالت انتاریو کانادا عکسی از پس مانده خوک سرخ شده را در حساب خود در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت: «پس مانده خوک را برای معترضان به کاریکاتور محمد به دانمارک فرستادیم».

مصطفی فاروق، رئیس شورای ملی مسلمانان کانادا با انتقاد از این اقدام شومان از الیزابت می، رئیس حزب سبز کانادا درخواست کرد تا به دلیل هتک حرمت به پیامبر اسلام و مسلمانان آنچه در رابطه با نامزد هتاک لازم است انجام دهد.

فاروق طی اظهاراتی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: «ما طرفدار حفظ آزادی بیان تمام مردم کانادا هستیم. اما این فرد صلاحیت اخلاقی برای نامزدی در انتخابات را ندارد و باید از نامزدی کنار گذاشته شود.»

الیزابت می، رئیس حزب سبز کانادا نیز به درخواست رئیس شورای ملی مسلمانان کانادا واکنش مثبت نشان داد و اعلام کرد که اریک شومان از نامزدی در انتخابات عزل و از حزب سبز نیز اخراج شده است.

از سوی دیگر حزب سبز کانادا نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این حزب با افکار زن ستیز، اسلام‌هراسی، آنتی سمیتیزم، هموفوبی و نفرت پراکنی تسامح نخواهد کرد.

اقدام علیه مسلمانان، مهاجرت و وضعیت مهاجران از جمله محورهای مهم سخنرانی‌های نامزدهای انتخابات مجلس فدرال کانادا که روز دوشنبه 21 اکتبر آینده برگزار می شود، است.