ناسا مریخ نورد پشتکار را به سمت سیاره سرخ پرتاب کرد

09/05/1399 03:05:00 ب.ظ

ناسا مریخ نورد پشتکار را به سمت سیاره سرخ پرتاب کرد جزئیات بیشتر🔽

قرار است این مریخ نورد پس از ۷ ماه به سطح سیاره سرخ برسد. ناسا روز پنجشنبه مریخ نورد «پشتکار» را به سمت سیاره سرخ پرتاب کرد. قرار است این مریخ‌نورد پس از ۷ ماه به سطح مریخ برسد. «پشتکار» اواسط فوریه سال ۲۰۲۱ میلادی به سطح مریخ می‌رسد.

به گفته کارشناسان نفس‌گیرترین و پرخطرترین بخش ماموریت لحظه ورود «پشتکار» به جو مریخ تا زمان نشستن بر سطح سیاره است که مجموعا ۷ دقیقه طول می‌کشد.

پرتاب راکت حامل مریخ‌نورد «پشتکار» ⭕تصاویر زنده از پرتاب راکت حامل مریخ‌نورد «پشتکار» توسط ناسا درباره این مریخ‌نورد بیشتر بخوانید: https://bit.ly/2XaWTty Publiée par sur Jeudi 30 juillet 2020 این خبر تکمیل می‌شود

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

مریخ‌نورد ناسا در جستجوی نشانه‌های حیات روی سیاره سرخپیشرفته‌ترین مریخ نورد ناسا به نام «پشتکار» با ۲۳ دوربین تعبیه شده روی آن ۳۰ ژوئیه سفر ۷ ماه‌اش به سوی مریخ را شروع می‌کند و ۱۷ فوریه روی دهانه فسیلی دلتای یک رودخانه ۳.۵ میلیارد دلاری فرود می‌آید تا به جستجوی نشانه‌هایی از زندگی باستانی میکروبیایی روی سیاره سرخ بپردازد.

خبر تعطیلی تهران کذب محض استفرماندار تهران خبر احتمال تعطیلی تهران از شنبه یا دوشنبه به دلیل کرونا را تکذیب کرد.

مکان جغرافیایی 'آخرین تابلو' ون گوگ شناسایی شدیک کارت پستال به محققان کمک کرد تا مکان به احتمال قوی این تابلو ونسان ون گوگ را در حوالی روستای 'اور سور اواز' در شمال پاریس پیدا کنند.

مکان جغرافیایی 'آخرین تابلو' ون گوگ شناسایی شد - BBC News فارسییک کارت پستال به محققان کمک کرد تا مکان به احتمال قوی این تابلو ونسان ون گوگ را در حوالی روستای 'اور سور اواز' در شمال پاریس پیدا کنند.

ترامپ ویدیوی پزشکی را بازنشر کرد که به موجودات فرازمینی اعتقاد دارداستفاده برخی ابرشرکت‌ها از «دی‌ان‌ای» موجودات فرازمینی در تولید دارو و درمان انسان‌ها و یا تأثیر برقراری رابطه جنسی با اجنه و شیاطین در خواب بر جسم زنان از دیگر اظهار نظرهای جنجالی این پزشک مورد استناد دونالد ترامپ است.

آمریکا پسر بشار اسد را به فهرست تحریم‌های «سزار» علیه سوریه اضافه کرد