میزان ذخیره آب سدهای استانبول به 88.59 درصد رسید

14/01/1401 03:26:00 ب.ظ

میزان ذخیره آب سدهای استانبول 88.59 درصد اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی

میزان ذخیره آب سدهای استانبول 88.59 درصد اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی 03.04.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی براساس داده‌های اداره آب و فاضلاب استانبول، میزان ذخیره آب سدهای این استان به 88.59 درصد رسیده است. میزان ذخیره آب سدهای استانبول هفته گذشته 88.68 درصد اندازه‌گیری شده بود.

03.04.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی براساس داده‌های اداره آب و فاضلاب استانبول، میزان ذخیره آب سدهای این استان به 88.59 درصد رسیده است. میزان ذخیره آب سدهای استانبول هفته گذشته 88.68 درصد اندازه‌گیری شده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازار سرمایه در اوج بدبینی است/ میزان اعتماد فعالان اقتصادی در وضعیت فاجعه قرار داردیک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: بازار سرمایه در اوج بدبینی است و این بدبینی با حرف زدن افرادی که پیش از این صحبت‌های خود را نقض کردند درست نخواهد شد بلکه با اعمال و اجرای تصمیمات درست اقتصادی، این بدبینی کاهش و رفع می‌شود.

ترکیه، مسیر ترانزیت زعفران و آجیل افغانستان به دیگر کشورهابازرگانان افغانستان محصولات زعفران و آجیل خود را از طریق استانبول به دیگر کشورها صادر می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه، مسیر ترانزیت زعفران و آجیل افغانستان به دیگر کشورهاترکیه، مسیر ترانزیت زعفران و آجیل افغانستان به دیگر کشورها بازرگانان افغانستان محصولات زعفران و آجیل خود را از طریق استانبول به دیگر کشورها صادر می‌کنند.

درآمدهای نفتی عراق به بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته رسیددرآمدهای صادرات نفت عراق در ماه گذشته میلادی، به ۱۱ میلیارد و ۷۰ میلیون دلار رسید که بالاترین رقم طی ۵۰ سال گذشته است. کشورهای عضو اوپک بلد نیستن با این پولها چکار کنند باید دو کار مهم انجام دهند یکی تمام خطوط جاده ای شان را دوبانده کنند که تصادف کمتر بشه دوم نصب دستگاه آب شیرین کن در دریا و انتقال آن به شهرهایشان باید انجام بشه دهه آینده دهه بی آبیه🖐🖐🖐🖐 و البته پولش به دست عراقی‌ها نمی‌رسه!

ترکیه چاه آب برای محرومان آفریقایی حفر می‌کندسازمان امور دینی ترکیه با حفر 15 حلقه چاه نیاز محرومان آفریقایی در بنین به آب آشامیدنی را برطرف می‌کند. - خبرگزاری آناتولی چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی

کشف جسد سه نفر از غرق‌شدگان قایق گردشگری در خرمشهرفرماندار ویژه خرمشهر با اشاره به واژگونی یک قایق گردشگری در رودخانه کارون و نجات هشت نفر از غرق شدگان، از خارج کردن جسد سه نفر از آب خبر داد. بالاخره غرق شدن یا نجات یافتن؟ بعید میدونم بعد غرق بشه کسی رو نجات داد! مگر در عبور از پل صراط!