پلمب دو غذاخوری در بوکان به دلیل سرو غذا در ماه رمضان

14/01/1401 04:03 ب.ظ

پایگاه خبری صدای بوکان از پلمپ دو واحد غذاخوری در این شهرستان در اولین روز ماه رمضان خبر داد.در سال‌های گذشته در ماه رمضان در ایران بر‌اساس طرحی که برخورد با روزه‌خواری خوانده می‌شود،صدها تن بازداشت و تعدادی از واحدهای صنفی نیز بسته شده‌اند. روزه‌خواری

پایگاه خبری صدای بوکان از پلمپ دو واحد غذاخوری در این شهرستان در اولین روز ماه رمضان خبر داد.این پایگاه خبری، روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰ ... خواندن در ۱ دقیقه پایگاه خبری صدای بوکان از پلمپ دو واحد غذاخوری در این شهرستان در اولین روز ماه رمضان خبر داد.

این پایگاه خبری، روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به نقل از فرمانده انتظامی بوکان نوشت این دو رستوران به دلیل سرو غذا در ماه رمضان پلمب شده‌اند.

سرهنگ سلمان حیدری، فرمانده پلیس بوکان در این خصوص گفت: در اجرای ماده ۲۸ قانون نظام صنفی، دو واحد غذاخوری به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و فعالیت در روزهای ماه مبارک رمضان پلمب گردید. روز گذشته و همزمان با آغاز ماه رمضان، محمدجعفر منتظری، دادستان کل ایران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی، روزه‌خواری در ملاء عام را «جرم» اعلام کرده و خواستار «برخورد قانونی» با «روزه‌خواران» حتی در خودروی شخصی شده بود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی هم روز شنبه هفته جاری در اطلاعیه‌ای از شهروندان خواسته بود تا «از هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در ملاء عام، پوشش نامتعارف، کشف حجاب و اختلاط نامتعارف زن و مرد در واحدهای صنفی و اماکن عمومی خودداری کنند». headtopics.

ادامه مطلب:
iranwire »

موافقت طرفین درگیر در جنگ یمن با دو ماه آتش‌بس | DW | 01.04.2022نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن اعلام کرد که از روز شنبه و به مدت دو ماه، آتش‌بس در یمن برقرار خواهد شد و این آتش‌بس می‌تواند تمدید شود. جنگ در یمن از هفت سال پیش صدها هزار کشته و میلیون‌ها آواره به جا گذاشته است.

کمک‌های انسانی ترکیه به نیازمندان در کرکوک عراق در ماه رمضانبنیاد همیاری‌های بشری ترکیه میان 500 خانواده نیازمند در کرکوک عراق بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی

مصر؛ گرانی فزاینده نان در ماه رمضان در سایه جنگ اوکراین | DW | 02.04.2022گرانی فزاینده مواد غذایی در مصر یکی از پیامدهای جنگ در اوکراین است. فشار این گرانی به ویژه در ماه رمضان بر روی شهروندان این کشور سنگینی می‌کند و به یک معضل بزرگ دولت بدل شده است. فقط مصر!!! تو آلمان گرانی نشده؟؟

کاهش ساعت کاری ادارات در ماه رمضانسخنگوی دولت گفت: طبق مصوبه هیات دولت ساعت کاری ادارات در ماه رمضان یک ساعت زودتر به پایان می‌رسد. این وزیر کار یا وزیر تنبل خونه؟

ساعت کاری ادارات در ماه رمضان یک ساعت زودتر خاتمه می یابدبهادری جهرمی سخنگوی دولت: مطابق مصوبه روز چهارشنبه هیأت دولت با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و به منظور ایجاد زمینه استفاده بهتر کارکنان از فرصت عبادت در این ماه، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی یک ساعت زودتر خاتمه خواهد یافت. بمباران حرم امام رضا کار انگلیس و امریکا نبود بلکه کار روسها بود امروز توه نجس کافر میری کفش روسهارو لیس میزنی؟؟؟ امام رضا بزنه رو کمرتون همتون سگ روس هستین 👇 فقرمطلق ریشه کن شد؟ از پارسال تا الان چه اقداماتی انجام شده؟؟؟ 😁

زمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شدزمان اجرای طرح ترافیک در ماه رمضان اعلام شد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ عصر در ماه رمضان خبر داد.

۱۴ فروردین ۱۴۰۱

خواندن در ۱ دقیقه

پایگاه خبری صدای بوکان از پلمپ دو واحد غذاخوری در این شهرستان در اولین روز ماه رمضان خبر داد.

این پایگاه خبری، روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به نقل از فرمانده انتظامی بوکان نوشت این دو رستوران به دلیل سرو غذا در ماه رمضان پلمب شده‌اند.

سرهنگ سلمان حیدری، فرمانده پلیس بوکان در این خصوص گفت: در اجرای ماده ۲۸ قانون نظام صنفی، دو واحد غذاخوری به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و فعالیت در روزهای ماه مبارک رمضان پلمب گردید.

روز گذشته و همزمان با آغاز ماه رمضان، محمدجعفر منتظری، دادستان کل ایران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی، روزه‌خواری در ملاء عام را «جرم» اعلام کرده و خواستار «برخورد قانونی» با «روزه‌خواران» حتی در خودروی شخصی شده بود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی هم روز شنبه هفته جاری در اطلاعیه‌ای از شهروندان خواسته بود تا «از هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در ملاء عام، پوشش نامتعارف، کشف حجاب و اختلاط نامتعارف زن و مرد در واحدهای صنفی و اماکن عمومی خودداری کنند».

در سال‌های گذشته در ماه رمضان در ایران بر‌اساس طرحی که برخورد با روزه‌خواری خوانده می‌شود، صدها تن بازداشت و تعدادی از واحدهای صنفی نیز بسته شده‌اند.

به کمپین بپیوندید