تروریسم, موزه, فرانسه, سیاست فرانسه, حمله تروریستی

تروریسم, موزه

موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود

موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

11/05/2021 08:28:00 ب.ظ

موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

در سراسر جهان کمتر از ۱۲ موزه برای یادبود قربانیان تروریسم وجود دارد.

پروژه موزه فرانسوی شامل تمام قربانیان و اقدامات تروریستی از حمله سال ۱۹۷۴ در یک داروخانه در پاریس تا به امروز خواهد بود.بنای یادبود مون والرین در سورن، حومه غرب پاریسآسوشیتدپرسگیوم بودی، شهردار سورن گفت: «تیم شهرداری احیای مجدد این مکان قابل توجه را بخشی از وظایف خود قرار داده تا این میراث ثبت شده را که امروز به حالت بسیار محقری درآمده با بزسازی کامل و با بهره‌گیری از معماری اصیل، احیا کند.»

برای حل مشکلات خوزستان حتی یک روز هم معطل نخواهیم شد روحانی: اگر قانون مجلس نبود، تحریم ها قبل عید برداشته می شد آیت‌الله رئیسی: مردم خوزستان دِین خود را به انقلاب و امنیت کشور ادا کرده‌اند/ آغاز بررسی مسائل و تدوین برنامه برای خوزستان- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

قرار است در بخش «یادبود» این موزه نام تمام افراد فرانسوی که در حملات تروریستی، چه در خاک این کشور و چه در خارج جان خود را از دست داده‌اند، ثبت شود.در سال‌های اخیر، حملات تروریستی خونبار زیادی در خاک فرانسه عمدتا به دست اسلام‌گرایان انجام شده است.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

«قهرمان» اصغر فرهادی در مسیر نخل طلا

«قهرمان» تازه‌ترین فیلم سینمایی ساخته شده به کارگردانی اصغر فرهادی، به تازگی در بخش رقابتی هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد. امید می‌رود که «قهرمان» یکی از نامزدهای جدی برای دریافت جایزه نخل طلا باشد.

كاراكتر اصليش ايراني نباشه صلوات یعنی عکس کل دولتمردان فرانسه توشه؟ در چه جای درستی هم ساخته میشه 🤔 سگ می گرده لونه خودش رو پیدا می کنه ..

اختلاف‌نظر تهران و اروپا درباره مذاکرات وین؛ گفتگوها «طاقت‌فرسا» استچهارمین روز از دور چهارم مذاکرات هسته‌ای وین، دوشنبه 20 اردیبهشت، در حالی آغاز می‌شود که ایران می‌گوید «با بخش عمده‌ای» از خواسته‌های تهران موافقت شده، در

بطری دختر مسافر تایتانیک در دریا؛ فرانسه سندیت نامه را بررسی می‌کند«من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»

رزمایش مشترک ژاپن، فرانسه و آمریکا در دریای چین شرقی آغاز شداتحاد چهار جانبه حاضر در منطقه برای رویارویی با تحرکات چین شامل آمریکا، ژاپن، هند و استرالیاست و فرانسه نیز که دارای منافع راهبردی در منطقه هند و اقیانوس آرام است و مالکیت سرزمین‌هایی را نیز در این منطقه دارد، در سال‌های اخیر به این شرکا بسیار نزدیک شده است.

فرانسه: زمان کمی برای احیای برجام باقی مانده استوزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که باید کار زیادی را برای احیای برجام در یک بازه زمانی کوتاه انجام داد. دومیلیون باوالدینشان میشن 6میلیون.اگه یه خواهرهم حساب کنی؛۷میلیون رای!! دانش اموزی که بایدرای بدهند؛برنامه تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری افتاده وسط امتحانات نهایی. خانواده هایشان هم تی وی رامجبورن میبندند! چقدرعاقلانه تصمیم گرفتند!.. امتحاناتو بندازین بعدازامتحانات خب!

با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شدجلودارزاده در گفت‌وگو با ایلنا: با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد

مرگ قاتل زنجیره‌ای زنان در فرانسه؛ «دیوِ آردن» رازهای زیادی را با خود به گور برداو مونیک اولیویه، همسر سومش را شریک جرم خود ساخت. آنها با هم قرار گذاشتند که مرد، شوهر اول زنش را بکشد و زن نیز به او کمک کند تا همسری باکره برایش بیابد.