موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود

11/05/2021 08:28:00 ب.ظ

موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

تروریسم, موزه

موزه تروریسم در فرانسه ساخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

در سراسر جهان کمتر از ۱۲ موزه برای یادبود قربانیان تروریسم وجود دارد.

پروژه موزه فرانسوی شامل تمام قربانیان و اقدامات تروریستی از حمله سال ۱۹۷۴ در یک داروخانه در پاریس تا به امروز خواهد بود.بنای یادبود مون والرین در سورن، حومه غرب پاریسآسوشیتدپرسگیوم بودی، شهردار سورن گفت: «تیم شهرداری احیای مجدد این مکان قابل توجه را بخشی از وظایف خود قرار داده تا این میراث ثبت شده را که امروز به حالت بسیار محقری درآمده با بزسازی کامل و با بهره‌گیری از معماری اصیل، احیا کند.»

قرار است در بخش «یادبود» این موزه نام تمام افراد فرانسوی که در حملات تروریستی، چه در خاک این کشور و چه در خارج جان خود را از دست داده‌اند، ثبت شود.در سال‌های اخیر، حملات تروریستی خونبار زیادی در خاک فرانسه عمدتا به دست اسلام‌گرایان انجام شده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

كاراكتر اصليش ايراني نباشه صلوات یعنی عکس کل دولتمردان فرانسه توشه؟ در چه جای درستی هم ساخته میشه 🤔 سگ می گرده لونه خودش رو پیدا می کنه ..

اختلاف‌نظر تهران و اروپا درباره مذاکرات وین؛ گفتگوها «طاقت‌فرسا» استچهارمین روز از دور چهارم مذاکرات هسته‌ای وین، دوشنبه 20 اردیبهشت، در حالی آغاز می‌شود که ایران می‌گوید «با بخش عمده‌ای» از خواسته‌های تهران موافقت شده، در

بطری دختر مسافر تایتانیک در دریا؛ فرانسه سندیت نامه را بررسی می‌کند«من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»

رزمایش مشترک ژاپن، فرانسه و آمریکا در دریای چین شرقی آغاز شداتحاد چهار جانبه حاضر در منطقه برای رویارویی با تحرکات چین شامل آمریکا، ژاپن، هند و استرالیاست و فرانسه نیز که دارای منافع راهبردی در منطقه هند و اقیانوس آرام است و مالکیت سرزمین‌هایی را نیز در این منطقه دارد، در سال‌های اخیر به این شرکا بسیار نزدیک شده است.

فرانسه: زمان کمی برای احیای برجام باقی مانده استوزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که باید کار زیادی را برای احیای برجام در یک بازه زمانی کوتاه انجام داد. دومیلیون باوالدینشان میشن 6میلیون.اگه یه خواهرهم حساب کنی؛۷میلیون رای!! دانش اموزی که بایدرای بدهند؛برنامه تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری افتاده وسط امتحانات نهایی. خانواده هایشان هم تی وی رامجبورن میبندند! چقدرعاقلانه تصمیم گرفتند!.. امتحاناتو بندازین بعدازامتحانات خب!

با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شدجلودارزاده در گفت‌وگو با ایلنا: با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد

مرگ قاتل زنجیره‌ای زنان در فرانسه؛ «دیوِ آردن» رازهای زیادی را با خود به گور برداو مونیک اولیویه، همسر سومش را شریک جرم خود ساخت. آنها با هم قرار گذاشتند که مرد، شوهر اول زنش را بکشد و زن نیز به او کمک کند تا همسری باکره برایش بیابد.

از جمله این مکان‌ها، موزه‌ای در شهر اوکلاهما برای یادمان حمله تروریستی سال ۱۹۹۵، موزه‌ای در اسلو، پایتخت نروژ به یاد کشتار اوتویا در سال ۲۰۱۱ و موزه‌ای در نیویورک برای حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ است.صورتی که مقامات آمریکایی با لغو بسیاری از تحریم‌ها مخالفت می‌کنند و می‌گویند «راه طولانی» تا توافق احتمالی باقی است.فرانک لوفور، پدر ماتیلد در سال ۱۹۱۱ در سن ۴۰ سالگی به امید یافتن کار و تأمین آینده زن و نُه فرزندش به آمریکا رفت و پس از چند ماه برای خانواده‌ پول فرستاد تا آنها هم بیایند.یوشیهیده سوگا، نخست وزیر ژاپن که ماه گذشته به آمریکا سفر کرد، نخستین رهبر خارجی مهمان جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا از زمان به قدرت رسیدن او در واشنگتن بود.

پروژه موزه فرانسوی شامل تمام قربانیان و اقدامات تروریستی از حمله سال ۱۹۷۴ در یک داروخانه در پاریس تا به امروز خواهد بود. بنای یادبود مون والرین در سورن، حومه غرب پاریس آسوشیتدپرس گیوم بودی، شهردار سورن گفت: «تیم شهرداری احیای مجدد این مکان قابل توجه را بخشی از وظایف خود قرار داده تا این میراث ثبت شده را که امروز به حالت بسیار محقری درآمده با بزسازی کامل و با بهره‌گیری از معماری اصیل، احیا کند. هایکو ماس با تاکید بر اینکه زمان در حال سپری شدن است گفت: «ما خواهان احیای کامل توافق هسته‌ای با ایران هستیم زیرا این تنها راهی است که می‌توانیم تضمین کنیم ایران به بمب اتمی دست نخواهد یافت و به هر روشی باید از این امر جلوگیری شود.» قرار است در بخش «یادبود» این موزه نام تمام افراد فرانسوی که در حملات تروریستی، چه در خاک این کشور و چه در خارج جان خود را از دست داده‌اند، ثبت شود. آنها در هنگام فاجعه مانند دیگر مسافران فقیر کشتی شانسی برای زنده ماندن نیافتند و در نیمه شب ۱۴ یا در نخستین ساعات روز ۱۵ آوریل در اقیانوس غرق شدند. در سال‌های اخیر، حملات تروریستی خونبار زیادی در خاک فرانسه عمدتا به دست اسلام‌گرایان انجام شده است.» این در حالی‌است که خبرنگار «العربیه»، در محل برگزاری نشست‌ها در وین درباره رفع تحریم‌ها از سوی آمریکا گفت: «واشینگتن به دلیل حمایت تهران از تروریسم مخالف لغو بسیاری از تحریم‌هاست. هم‌رسانی این مطلب: . هم‌رسانی این مطلب:.