با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جلودارزاده در گفت‌وگو با ایلنا: با مردم داری می‌توان حکومت کرد/ احقاق حقوق کارگران موجب ثبات نظام می‌شود/ باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد

سهیلا جلودارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص فضای انتخاباتی کشور، اظهار کرد: شورای نگهبان اشخاصی که کمی امید در مردم ایجاد می‌کنند را رد صلاحیت می‌کند.این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: گاهی من به عنوان گروهی که قصد به دست گرفتن قدرت را دارم، فکر می‌کنم اگر مخالفان را ساکت و حذف کنم می‌توانم به ایده‌های خود دست یابم در صورتی که تاریخ و آموزه‌های دینی ما ثابت می‌کند که با مردم داری می‌توان حکومت کرد.

جلودارزاده گفت: ساکت کردن کارگران باعث بقا یک نظام نمی‌شود بلکه احقاق حقوق آنها موجب ابقا و ثبات نظام می‌شود. امروز یک قدم در جهت افزایش حقوق بازنشستگان برداشته شده و همین موضوع موجب شده زخم‌هایشان التیام یابد. وی با بیان اینکه امید را عدالت ایجاد می‌کند، افزود: اگر عدل و همدلی در میان نهادها وجود داشته باشد، شاهد افزایش امید در بین مردم خواهیم بود.

نماینده تهران در مجلس دهم به حضور نظامیان در عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: از ابتدای انقلاب، گروهی از نظامیان که افرادی دلسوز و قوی بودند که قصد نقش آفرینی در سرنوشت کشور را داشتند. امام خمینی فرمودند اشخاص نظامی در سیاست دخالت نکنند که حرف کاملاً به جایی بوده است. بعد از جنگ زمانی که مسیر به قدرت رسیدن افراد تغییر کرد، باید کسانی که انگیزه و استعداد سیاسی داشتند، در احزاب جمع می‌شدند. امروز این افراد قصد فعالیت در عرصه نظامی و سیاسی را دارند که این راه‌، راهی اصولی نیست.

جلودارزاده در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز نیروهای نظامی مانند احزاب فعالیت می‌کنند که باید با حضور نظامیان در انتخابات برخورد می‌شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدرت خرید مردم با کاهش نرخ تورم افزایش می یابد، نه کاهش تصنعی نرخ ارزرییس کنفدراسیون صادرات ایران: *قدرت خرید مردم با کاهش نرخ تورم افزایش می یابد، نه کاهش تصنعی نرخ ارز *کاهش تصنعی نرخ دلار به سود هیچ کسی نیست *تلاش برای کاهش نرخ با ارزپاشی نیز رخداد مثبتی به شمار نمی‌رود *افزایش ناگهانی نرخ ارز به سود صادرکننده نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم ثبت نام کردمادعای احمدی‌نژاد: *حضورم در انتخابات با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم بود *شرایط کشور بسیار حساس و دشوار است *در صورت ردصلاحیتم اعلام می‌کنم در انتخابات شرکت نمی‌کنم *در صورت ردصلاحیتم با تجمع مردمی یا خشونت هم مخالف هستم کسی که میگوید اگر رد صلاحت شوم اعلام میکنم در انتخابات شرکت نمیکنم در حقیقت به عدم صلاحیت خودش اعتراف کرده است کسی که نامه نوشته به رهبر که بیا خانوادمو گروگان بگیر تا من چندتا طرح دارم اجرا کنم،اگه طرحام جواب نداد اعدامشون کن.. خداوکیلی تفکر این روزای ایشون قابل اعتماده؟ شما جای شورای نگهبان! زورتون میاره کسی به شما التماس نمیکنه؟!!😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه تجمعات اعتراضی اقشار مختلف مردم در شهرهای ایران در سایه بحران کروناصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جمهوری اسلامی جواب هر اعتراضی رو با گلوله میده ،اما به حای زندگی،فلاکت و فقری رو برامون فراهم کرده که مرگ در برابرش آسایشه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در حاشیه‌ «شهر بدون گدا»؛ ‌‌نیمی از مردم تبریز در حاشیه شهر سکونت دارندنژادپرست ترین شهر جدایی طلب ایران. به عنوان یه فارس یک دفعه برید تبریز تا بفهمید.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش شمخانی به حملات اسرائیل علیه مردم فلسطیندبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نسبت به افزایش خشونت‌ها از سوی اسرائیل علیه فلسطینی‌ها واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »