مهدی کروبی برای هفتمین بار در دوران حصر جراحی می‌شود | DW | 27.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسین کروبی به نقل از فرزند آیت‌الله منتظری و هاشمی رفسنجانی می‌گوید، شرایط بازداشت خانگی پدرش بدتر از زندان است. مهدی کروبی بر اثر زمین خوردن دچار شکستگی مهره کمر شده و قرار است در بیمارستانی در تهران جراحی شود.

مهدی کروبی، یکی از دو نامزد معترض به نتایج اعلام‌شده انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، به دلیل عوارض ناشی از زمین خوردن روز گذشته به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد و قرار است امروز یک‌شنبه ششم مهر جراحی شود.

حسین کروبی در گفت‌وگو با سایت مدارا این ادعا را رد کرده و می‌گوید، وضعیت پدرش و موسوی و رهنورد هیچ شباهتی به بازداشت خانگی ندارد.حسین کروبی به نقل از فرزند حسینعلی منتظری و اکبر هاشمی رفسنجانی گفته است که وضعیت کروبی، موسوی و رهنورد به لحاظ محدودیت‌های شدید برای ملاقات با بستگان و آشنایان"کاملاً شبیه زندان است و از زندان هم بدتر است".

کروبی در دوران بازداشت خانگی بارها به دلیل عارضه‌های مختلف در بیمارستان بستری شده و مداوای شکستگی مهره ستون فقرات او هفتمین عمل جراحی این سیاستمدار ۸۳ ساله در این دوره است. برخی در وجود چنین مصوبه‌ای تردید دارند و بسیاری معتقدند اصولا شورای عالی امنیت ملی در جایگاهی نیست که بتواند حکم قضایی صادر کند.اسماعیل احمدی‌مقدم، فرمانده وقت نیروی انتظامی ایران، در گفت‌وگویی با روزنامه کیهان که زیر نظر نماینده رهبر جمهوری اسلامی منتشر می‌شود، مسئولیت بازداشت خانگی کروبی، موسوی و رهنورد را متوجه علی خامنه‌ای کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اون گفت، شما هم باور كرديد !! امكاناتى كه آقايون در حصر دارند از يك هتل پنج ستاره با پذيرايى VIP بهتر ست. تنها محدوديت موجود برايشان نداشتن امكانات براى ايجاد اختلال در جامعه و بهم زدن نظم عموميست، كه البته مشكل امثال شما و ديگر Mainstream Media هم در اين نكنه ست. كورخوندين !

همشون برن به قعر جهنم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

به چپم!! جمهوری_اسلامی_باید_برود

گوه میخوره

آهای ...... اصلاح طلب آهای........اصولگرا آهای...... استمراری دیگه تموم ماجرا.

عکس بد تر از زندانش مدتی پیش بیرون اومد

هر وقت مرد ما را خبر کنید برای تف و لعن بر جسدش

پدرسگا شماها از کجا اومدین ، به شیرم که شکسته، کی این ملت برای این بی پدر مادرها مهم بوده که الان برای ما مهم باشن، الان وقت پوشش دادن پیمان_نوین هست نه این پدرسگای بی شرف

آره خو! موز و نارنگی و چلوکباب بیشتر بود، بهتر بود🤨 حرومزاده، از نوید_افکاری و نادر_مختاری خجالت نمیکشی؟ 🤨 شکنجه شده، بی پدر؟ اعدام شده؟ 😡 پیر سگیست که خورده زمین، تو روحت‼️😪

ایناخانواده تن لیزمیخورن ازحاج اقا بپرس

اهان شکستن مهرهاشم بندازین کردن حکومت عجب

به تخم ترامپ که تو دهن شماست. حس میکنم اینجوری بیشتر میسوزید جاکشا((((:

من با اجازه یه موز برداشتم

خوب به درك.

بازم جهنم،این آتشی است که خود این حضرات روشن کردند حالا خود در آن آتش افتاده اند .الحمدالله

چپوله مثل شما

مدارا کنید 100 سال دیگه درست میشه

بمیر بابا

چقدر وول میخوره توو یه وجب جا که زمینم میخوره 😁

بره بهشت انشالا، فقط بره

به میرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حجت‌الاسلام کروبی فردا تحت عمل جراحی قرار می‌گیردحجت‌الاسلام کروبی در پی آسیب‌دیدگی مهره کمر بر اثر خوردن زمین، پس از انتقال به یکی از بیمارستان‌های تهران فردا تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد. زوار دررفته های سیاسی قدر و منزلت بیشتری از گارگران سخت کوش ایرانی دارند این رو میتوان در واقعیت دید آخی بیچاره خدا بیامرزتش احتمالا پاش رفته روی پوست موزی که داخل حصر خورده😉
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشتی نجات «آلان کردی» پس از یک‌هفته سرگردانی در مدیترانه در ایتالیا پهلو گرفت۵۰ نفر از سرنشینان این کشتی کودک و برخی از آنها بدون همراه هستند. قرار است بخشی از این مهاجران پس از طی کردن دوره قرنطینه ۱۴ روزه، به دیگر کشورهای اروپایی فرستاده شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۴۷ کشورعضو سازمان ملل،‌ بیانیه‌ای در محکومیت نقض حقوق بشر در ایران صادر کردند🔺۴۷ کشورعضو سازمان ملل،‌ بیانیه‌ای در محکومیت نقض حقوق_بشر در ایران صادر کردند ⚡️این کشور‌های عضو سازمان ملل متحد، سرکوب مدافعان حقوق بشر، آزادی بیان و عقیده، محرومیت از حق دادرسی عادلانه و اعمال سرکوب گسترده شهروندان ایرانی را محکوم کرده‌اند. شکر زیادی خوردند... آمریکا و ناتو رژیمهای تروریستی هستند که ده ها میلیونها انسان و مسلمان را کشتند و هنوز میکشند. این رژیمهای جنایتکار جایگاهی برای حرف درخصوص حقوق_بشر ندارند. تاوقتی که دربرابر جنایات سعودی و إسرائيل را نمیبینند، پاسخ ما انگشت وسط هست... اگر از حقوق_بشر حرف میزنند، چرا دربرابر تحریمهای_تروریستی علیه مردم ایران خفه هستند. بعد از اتفاقات کرونا و رو شدن چهره واقعی اونها، بازی دموکراسی و حقوق_بشر برعلیه ما بازی شکست خورده هست. پاسخ ما مرگ بر حقوق_بشر_آمریکایی ایالت متحده امریکا یعنی خود مسلخ حقوق بشر!!! لازم به توضیحه؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۱۷۲ فوتی جدید کرونا در کشور / ۴۰۴۱ تن در شرایط وخیم بیماری۳۲۰۴ ابتلا و ۱۷۲ فوتی جدید کرونا در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۲۰۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۷۲ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۴۳۰۸۶ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۷۲۰۵۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۵۳۹۴ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در ایران و جهان؛ تهران در وضعیت کاملاً بحرانی استایران هم اکنون در موضوع شمار مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا، جایگاه دهم را در سراسر جهان دارد. این کشور همچنین چهارمین کشور جهان با بیشترین تعداد بیمارانی محسوب می‌شود که در اثر ابتلا به کووید۱۹ در وضعیت بحرانی قرار دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »