کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس است

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس است جزئیات بیشتر🔽

بلاروس, الکساندر لوکاشنکو

25/09/2020 04:00:00 ب.ظ

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس است جزئیات بیشتر🔽

روسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه باانتشار بیانیه‌ای اعلام کردکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری روز ۹ اوت (۱۹ مرداد) در بلاروس «دستکاری» شده است و الکساندر لوکاشنکو «هیچ گونه مشروعیت دموکراتیک» ندارد.آمریکا نیزروز چهارشنبه اعلام کرده بود

که الکساندر لوکاشنکو را به‌عنوان رئیس جمهوری قانونی بلاروس به رسمیت نمی‌شناسد.بلاروس به لیتوانی: به رسمیت شناختن رهبر اپوزیسیون نقض قوانین بین‌الملل استلوکاشنکو که از سال ۱۹۹۴ قدرت را در اختیار دارد، پس از هفته‌ها اعتراض گسترده روز چهارشنبه گذشته در یک مراسم «غیرمنتظره» ادای سوگند کرد. وی در انتخابات ۹ اوت که معترضان معتقدند در آن تقلب شده است، پیروزی چشمگیر و با ۸۰ درصد آرا اعلام کرد.

ادامه مطلب: H.R.H »

استانبول مرکز برگزاری فستیوال‌های تفریحی ایرانی‌ها

با کاهش سطح تدابیر بهداشتی کرونایی و همچنین فرا رسیدن فصول گرما، شمار رویدادهای تفریحی و فرهنگی ایرانی‌های مقیم و غیرمقیم در ترکیه نیز افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

بحران سیاسی بلاروس؛ بورل: اتحادیه اروپا لوکاشنکو را به رسمیت نمی‌شناسدمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بلاروس «دستکاری» شده است و الکساندر لوکاشنکو «هیچ گونه مشروعیت دموکراتیک» ندارد. ولی عملا هم کاری نمیکند! اروپا یک موجود بی خاصیت فلج شده در روابط بین المللی یعنی دو نهاد بی خاصیت سیاسی در جهان بخواید نام ببرید 🔺🥇 🏆 در مقام نخست مدال زرین طلا به سازمان ملل متحد اعطا می شود که دبیر کلش سخت ترین کار جهان را دارد که همیشه اظهار نگرانی کند 🔺🥈 نایب قهرمان هم اتحادیه بی بخار اروپا است( در زمینه صربستان، بحران اوکراین و...) چطور پس اروپا جمهوری اسلامی رو به رسمیت میشناسه؟ لوکاشنکو بدتر از آخونداست یا لوکاشنکو پول مفت نداره به اروپا بده؟

همه‌پرسی در سوئیس برای پایان دادن به ورود آزادانه شهروندان اتحادیه اروپاهمه‌پرسی یکشنبه، ۶ سال پس از رفراندومی برگزار می‌شود که در آن اکثریت شهروندان سوئیس خواستار محدودیت رفت‌وآمد آزاد اروپایی‌ها به این کشور شده بودند. همه‌پرس‌های مشهور کشور چاقالا و سوسولا شیرین‌کاری‌های قبلی همه‌پرسی در مورد مناره مساجد که شبیه موشکن! و همه‌پرسی در مورد این‌که به هر سوئیسی حقوق ماهانه بدنم و اینام از ترس این‌که مهاجرای خارجی هم به این درآمد نائل بشن رای منفی دادن چند بار سویس رفتم و دوستانی هم اونجا دارم.تنها نکته مثبت سوئیس زیبایی خیره کننده آن هست و بقیه اش سرتاسر محدودیت و قوانین جورواجور هست.همه چیز گران است و هزینه خدمات واقعا سرسام آور است باید از درآمد بسیار بالایی برخوردار باشی تا بتونی یه زندگی مثل کشورهای اسکاندیناوی داشته باشی. این سوئیسیها فکر کردن واقعا یه کشورن . شما بانکید اونم تو دهات باید مشتری بیاد بره راحت 😂

احضار سفرای ایران در سه کشور اروپا؛ اعتراض به تئوری گروگان‌گیری

مافیای تبهکاران در سوئد؛ پلیس زنگ خطر را به صدا در آوردتسویه‌حساب‌های خشونت‌بار، انفجار نارنجک در ساختمان‌ها، قاچاق سازمان‌یافته مواد مخدر و باج‌خواهی از جمله اقدامات گروه‌های مافیایی تبهکار است که آسایش را از این کشور آرام گرفته است. مونوپل' در سوید همه چیز را در بر میگیرد ' همه چیز تحت نظر و کنترول دو لت است. غیر از این هر چه هست دروغ محض است.

کرونا در ایران؛ گلایه وزیر بهداشت به قاسم سلیمانی برای تاخیر در پرداخت بودجهpkhwshhal عنوان خ.... مالترین در کابینه روحانی بدون شک متعلق به این احمقه. معلوم نیست وزیره؟ دکتره؟ شاعره؟ pkhwshhal بابا دست بردارید از اینکارها ،کدوم آدم عاقلی با یه شخص فوت شده که هیچ تخصصی در اون حوضه نداشته شکوه و گلایه میکنه؟؟؟ خدایا زمان توزیع عقل اینا تو صف چی بودن؟؟

تظاهرات علیه تبرئه ماموران مظنون به قتل در چند شهر آمریکا به خشونت کشیده شد تظاهرات علیه تبرئه ماموران مظنون به قتل بریانا تیلور در چندین شهر آمریکا به خشونت کشیده شد. دو مامور پلیس در جریان ناآرمی‌های لوئیویل با شلیک گلوله زخمی شدند. تمام نشانه های ظلم و ستم از اروپا نشات میگیره چون اروپا همیشه کانون نژادپرستی و استعمار بوده اوباش چپ جهانی را قطعه قطعه باید کرد

کرملین تاکید کرد که این موضع به معنای دخالت غیر مستقیم در بلاروس است. جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری روز ۹ اوت (۱۹ مرداد) در بلاروس «دستکاری» شده است و الکساندر لوکاشنکو «هیچ گونه مشروعیت دموکراتیک» ندارد. آمریکا نیز روز چهارشنبه اعلام کرده بود که الکساندر لوکاشنکو را به‌عنوان رئیس جمهوری قانونی بلاروس به رسمیت نمی‌شناسد. بلاروس به لیتوانی: به رسمیت شناختن رهبر اپوزیسیون نقض قوانین بین‌الملل است لوکاشنکو که از سال ۱۹۹۴ قدرت را در اختیار دارد، پس از هفته‌ها اعتراض گسترده روز چهارشنبه گذشته در یک مراسم «غیرمنتظره» ادای سوگند کرد. وی در انتخابات ۹ اوت که معترضان معتقدند در آن تقلب شده است، پیروزی چشمگیر و با ۸۰ درصد آرا اعلام کرد. دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین روز جمعه به خبرنگاران گفت که اقدام اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو، گفت‌وگوهای این نهاد با بلاروس را پیچیده می‌کند اما بر روابط بلاروس با مسکو تاثیری نخواهد گذاشت. الکساندر لوکاشنکو ۱۰ روز پیش در سفری به مسکو قول دریافت ۱.۵ میلیارد دلار وام را از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گرفت. هم‌رسانی این مطلب: