منصوری: استقلال روی اوج است ولی برای قهرمانی باید بتوانیم هر تیمی را شکست دهیم/ از بازگشت ایرانپوریان استقبال می‌کنم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

قلعه‌نویی حق دارد از بازیکنان ناراحت باشد منصوری: استقلال روی اوج است ولی برای قهرمانی باید بتوانیم هر تیمی را شکست دهیم/ از بازگشت ایرانپوریان استقبال می‌کنم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مرتض منصوری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سپاهان مقابل پیکان اظهار داشت: بازی خیلی سختی داشتیم و تیم پیکان خیلی مارا تحت فشار قرار داد. کیفیت بازی پیکان نشان می‌دهد که دیگر در لیگ تیم ضعیف وجود ندارد و نمی‌شود گفت فلان تیم چون فلان جای جدول است کار راحتی مقابلش داریم و دیدید که پیکان چقدر خوب بازی کرد و ما را تحت فشار قرار داد. من فقط یک نیمه بازی کردم و نیمه دوم را ندیدم ولی بچه‌ها می‌گفتند خیلی تحت فشار بودند.

منصوری در مورد ناراحتی قلعه‌نویی از بازیکنان سپاهان هم عنوان کرد: ایشان حق دارد هرچه بگوید و امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم انتظاراتشان را برآورده کنیم. به هر حال فوتبال است و یک روز تیم روز خوبش است و یک روز هم روز خوبش نیست و امیدوارم در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم. منصوری در مورد بازی حساس بعدی مقابل استقلال گفت: بازی خیلی سختی داریم و استقلال از تیم‌های خوب و پرمهره لیگ است که این روزها حسابی روی دور برد افتاده و واقعاً کار سختی داریم ولی امیدوارم با آمادگی بالا به مصاف آنها برویم و با استفاده از امتیاز میزبانی و حمایت هوادارانمان بتوانیم 3 امتیاز را مال خودمان بکنیم و یک بازی حساس دیگر را هم ببریم.

مدافع سپاهان در مورد اینکه دوست داشت در هفته‌های ابتدایی فصل که اوضاع استقلال به خوبی الان نبود با این تیم روبرو می‌شد یا نه،‌ گفت: نه من چنین عقیده‌ای ندارم. به هر حال تیم ما به دنبال قهرمانی است و تیمی که قهرمانی می‌خواهد باید توانایی پیروزی در هر دیداری را داشته باشد و نباید به این فکر کنیم چه تیمی در چه مقطعی شرایطش خوب است یا در چه مقطعی خوب نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پادوانی: این توانایی در استقلال است که به صدر جدول برسد/ مسئولین استقلال حتی یک تماس هم نگرفتندپادوانی: این توانایی در استقلال است که به صدر جدول برسد/ مسئولین استقلال حتی یک تماس هم نگرفتند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توصیه آیت‌الله جنتی به داوطلبان انتخابات مجلس؛ "قانون را مطالعه کنید"- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتوصیه آیت‌الله جنتی به داوطلبان انتخابات_مجلس؛ 'قانون را مطالعه کنید' دبیر شورای نگهبان: مجلس جای افراد آلوده به فساد نیست توصیه می‌کنم که هرکس قصد ثبت‌نام دارد، خوب قانون را مطالعه کرده و از شرایط ثبت‌نام آگاه شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فراخوان عفو بین‌الملل برای ارسال اطلاعات مربوط به اعتراضات اخیر ایرانسازمان حقوق بشری عفو بین‌الملل در فراخوانی از شهروندان ایرانی خواسته‌ است تا فیلم، تصاویر یا اسناد خود را از سرکوبهای معترضان در تظاهرات اخیر ایران به این سازمان ارسال کنند. خب بعدش؟ شما لطف كن اول از فرانسه شروع كن بيا پايين که چی؟ گوییم بگن این و اون و اون یکی هم تحریم! آخرش چی؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تشدید اقدامات پیشگیرانه برای کنترل آنفلوانزای فوق حاد پرندگانمدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان‌ غربی گفت: باید تشدید کنترل در کشتارگاه ها به منظور اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از بروز بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان انجام شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی:گران فروشی‌هایی شده، ولی باید نظارت بیشتری داشته باشیم/استیضاح‌ها را به مصلحت نمی دانیمسخنگوی دولت: *جمع‌بندی از آمار کشته‌شدگان و مجروحان حوادث اخیر در اختیار دولت قرار نگرفته است *دستگاه‌های امنیتی مسئول این کار شده‌اند *در استان تهران ۵۷.۲ درصد مردم حمایت معیشتی را دریافت کرده‌اند *استیضاح‌ها را به مصلحت نمی‌دانیم بهتره سخنگوي دولت كلا حرف نزنه! چون بيشتر احساس بدبختي مي كنيم! تهرانیا شما پولی گرفتین؟ این آمارها را که وزیر کشور در رسانه میلی داده ! مگر وزیر کشور ، دولت نیست؟؟؟؟؟ لعنت به خودتون و مصلحت اندیشیهای مزخرفتون.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعی از تعداد کشته‌شده‌ها و بازداشتی‌ها در اعتراضات کرمانشاه ندارم/ آمارها باید به صورت متمرکز و در سطح ملی منتشر شودجاسمی در گفت‌و‌گو با ایلنا: اطلاعی از تعداد کشته‌شده‌ها و بازداشتی‌ها در اعتراضات کرمانشاه ندارم/ آمارها باید به صورت متمرکز و در سطح ملی منتشر شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »