ممانعت نظامیان اسرائیل از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی

12/10/1399 05:09 ب.ظ

نظامیان اسرائیل مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی در قدس اشغالی شدند. - خبرگزاری آناتولی

نظامیان اسرائیل مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی در قدس اشغالی شدند. - خبرگزاری آناتولی به گزارش خبرنگار آناتولی از قدس اشغالی، نظامیان اسرائیل امروز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود صدها فلسطینی برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شدند.

بنابه اعلام شاهدان عینی، نظامیان اسرائیل تنها برای اهالی منطقه قدیمی قدس اشغالی که مسجدالاقصی در آن واقع شده است، اجازه ورود به این مسجد را داده‌اند.

عکرمه صبری، خطیب مسجدالاقصی در خطبه نماز جمعه امروز این اقدام اسرائیل را محکوم کرد. وی افزود: نمازگزاران به بهانه شیوع کرونا از نماز جمعه در مسجدالاقصی محروم شدند اما نظامیان اسرائیل به شهرک‌نشینان یهودی اجازه یورش به این مکان مقدس را می دهند.

او ادامه داد: ممانعت از ورود به مسجدالاقصی برای ادای نماز قابل قبول نیست. هر هفته معمولا بیش از 10 هزار نفر نماز جمعه را در مسجدالاقصی ادا می‌کنند. نظامیان اسرائیل طی چند ماه گذشته نیز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شده بودند. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ممانعت نظامیان اسرائیل از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصینظامیان اسرائیل مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی در قدس اشغالی شدند. - خبرگزاری آناتولی

اسرائیل از ورود هزاران فلسطینی به قدس اشغالی ممانعت کردنظامیان اسرائیل از ورود هزاران فلسطینی از اهالی کرانه باختری اشغالی به قدس برای ادای نماز جمعه در مسجدالاقصی ممانعت کردند. - خبرگزاری آناتولی

ممانعت از مرخصی یک زندانی ۶۳ ساله بهایی از زندان بوشهر

تل آویو: ممانعت عملی از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای در دستور کار ماستوزیر دفاع اسرائیل، چهارشنبه 24 فوریه اعلام کرد: «ارتش در حال آماده‌شدن برای وضعیتی است که است که زارت

آنتونی بلینکن: دیپلماسی بهترین راه برای ممانعت از رسیدن ایران به سلاح هسته‌ای استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بازم گفتن این چرت و پرت بازارش داغ شد و ما باز علّاف و منتظر تغییر ج اسهالی هستیم مرگ بر دموکلاتا که با آخوند همراهن این آقا یا جمهوری اسلامی رو نمیشناسه یا دیپلماسی نمیدونه چیه!

نظامیان اسرائیل مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی در قدس اشغالی شدند.قدس/ عبدالرئوف ارنائوط/خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار آناتولی از قدس اشغالی، نظامیان اسرائیل امروز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود صدها فلسطینی برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شدند.

بنابه اعلام شاهدان عینی، نظامیان اسرائیل تنها برای اهالی منطقه قدیمی قدس اشغالی که مسجدالاقصی در آن واقع شده است، اجازه ورود به این مسجد را داده‌اند.

عکرمه صبری، خطیب مسجدالاقصی در خطبه نماز جمعه امروز این اقدام اسرائیل را محکوم کرد.

وی افزود: نمازگزاران به بهانه شیوع کرونا از نماز جمعه در مسجدالاقصی محروم شدند اما نظامیان اسرائیل به شهرک‌نشینان یهودی اجازه یورش به این مکان مقدس را می دهند.

او ادامه داد: ممانعت از ورود به مسجدالاقصی برای ادای نماز قابل قبول نیست.

هر هفته معمولا بیش از 10 هزار نفر نماز جمعه را در مسجدالاقصی ادا می‌کنند.

نظامیان اسرائیل طی چند ماه گذشته نیز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود فلسطینیان برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شده بودند.

در راستای ادامه مقابله با ویروس کرونا از شب 27 دسامبر گذشته برای سومین بار به مدت دو هفته در اسرائیل قرنطینه اعمال شده است.