ملکه الیزابت دوم به کرونا مبتلا شد

01/12/1400 07:02:00 ب.ظ

🔺ملکه الیزابت دوم به کرونا مبتلا شد ▪️کاخ باکینگهام روز یکشنبه ١ اسفند از مثبت شدن تست کرونای ملکه الیزابت دوم خبر داد و اعلام کرد که نشانه‌های سرماخوردگی ملایم در او دیده شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

گفته می‌شود شاهزاده چارلز ۷۳ ساله، ولیعهد بریتانیا که اوایل این ماه برای دومین بار به کرونا مبتلا شد، چند روز قبل با ملکه ملاقات کرده بود. بوریس جانسون گفته است که افراد با پذیرفتن مسئولیت‌های فردی‌شان، می‌توانند کمک کنند تا دولت ناچار به اجباری کردن برخی اقدامات نشود و به این ترتیب شرایط تغییر کند.

به گفته او، این طرح در نتیجه به افرادی که تست کووید آن‌ها مثبت شود اما علائم خفیفی داشته باشند کمک می‌کند که با رعایت نکات لازم، به قرنطینه شدن نیازی نداشته باشند.

همزمان با افزایش شمار افراد واکسینه شده در اروپا و همچنین فشار کار بر روی کادر درمان به دلیل موارد ابتلا به کرونا، بسیاری از کشور‌ها به دنبال حذف برخی از محدودیت‌های کرونایی هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

بره به قهر جهنم والا این که من میبینم ، کرونا هم ازش فرار میکنه. نمی‌خواهد بمیره ايشاالله خبر مراسم سوم و هفتم چهلم جونش در بیاد به حق علی کرونا که مبتلا کردی همه عمر دیدی که چگونه به ملکه مبتلا گردیدندی 😂 بمیر دیگه. چقدر میخوای با آخوندا بچری؟ برای درمان این پیرسگ عفریته آدم خوار فردا یک بچه خورده میشود. ب اذن الله مص صگ جون میده الحمدلله

دیگه وقتش بود به درک

تست کرونا الیزابت دوم، ملکه بریتانیا، مثبت اعلام شدبر اساس گزارشی که روز یکشنبه منتشر شد، ملکه ۹۵ ساله بریتانیا با علائمی مانند سرماخوردگی خفیف به کرونا مبتلا شده است. Be tokhmam این جنده اسلام ساز حریف هر ویروسی میشه چون خودشون سازنده اسلام کثافت خونخوارن این جنده اسلام ساز حریف هر ویروسی میشه چون خودشون سازنده اسلام کثافت خونخوارن

الحمدالله داشاقما کی ایتین قیزی ایت🤔🤔

ملکه بریتانیا به کووید-۱۹ مبتلا شدتست کووید الیزابت دوم، ملکه ۹۵ ساله بریتانیا مثبت شد. وي تبریک به درک من نار

ملکه انگلیس به کرونا مبتلا شدملکه انگلیس به کرونا مبتلا شد کاخ باکینگهام روز یکشنبه اعلام کرد که تست کووید ملکه الیزابت، ۹۵ ساله، مثبت بوده و علائم خفیفی را نشان داده، اما انتظار می‌رود این هفته به وظایف خود ادامه دهد. به وظایف خود عمل کنه 😂 یک عفریته دیکتاتور چه وظیفه ای داره جز دیکته کردن؟ نمیمیره هم چروک! گور پدر ملکه انگلیس و تخم و ترکه اش. این پیر سگ دشمن پادشاه فقید بود . لعنت به اون صورت کثیفش

ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شدملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد کاخ باکینگهام انگلستان در بیانیه‌ای از مثبت شدن تست کرونای الیزابت دوم ملکه 95 ساله این کشور خبر داد.

ملکه انگلستان به کرونا مبتلا شدملکه انگلستان به کرونا مبتلا شد کاخ باکینگهام انگلستان در بیانیه‌ای از مثبت شدن تست کرونای الیزابت دوم ملکه 95 ساله این کشور خبر داد.

ملکه بریتانیا به کووید-۱۹ مبتلا شدتست کووید الیزابت دوم، ملکه ۹۵ ساله بریتانیا مثبت شد. وي تبریک به درک من نار