انتشار نماهنگ «پایان نزدیکه»؛ آمانج آزرمی: می‌خواهم «در مبارزه با جمهوری اسلامی» سهمی داشته باشم

01/12/1400 06:39:00 ب.ظ

🔺انتشار نماهنگ «پایان نزدیکه»؛ آمانج آزرمی: می‌خواهم «در مبارزه با جمهوری_اسلامی» سهمی داشته باشم ▪️آمانج آزرمی، خواننده، آهنگساز، ‌و ترانه‌سرای ساکن آلمان، تک‌آهنگ جدیدی را با عنوان «پایان نزدیکه» منتشر کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

آمانج آزرمی با اشاره به این که به عنوان یک هنرمند تلاش کرده است تا سهمی در مبارزه علیه جمهوری اسلامی داشته باشد، تأکید می‌کند که از این طریق به «کشتار، قتل‌عام، اعدام، زندان، نابرابری‌های جنسیتی، و تمامی رفتارهای غیرانسانی این حکومت» اعتراض می‌کند. این هنرمند با اشاره به این که این موزیک ویدئو را با امکانات محدود و با کمک دوستانش ساخته است، گفت که انتظار دارد مخاطبانش با به اشتراک گذاشتن آن در شبکه‌های اجتماعی، از هنرمندان مستقلی مانند او حمایت کنند.

او با تأکید بر این که «در روزهایی هستیم که به فاجعه بزرگی برای ایران منجر شد» می‌گوید که «با گذشت ۴۳ سال مردم هنوز تاوان پس می‌دهند.» آزرمی اظهار امیدواری می‌کند که ایرانیان به‌زودی «از رنج‌ و ظلم خلاصی یابند» و شاهد برآمدن حکومتی برآمده از خواست‌ها و آرزوهایشان باشند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

آمان_خیالاتی_سرکرده_معدوم_فرقه_رجوی_درسال_60_گفت_ظرف_6_ماه_کار_رژیم_تمام_است🤣👺توتازه آمدی وعده می دهی؟ تاریخ_مشخص_کن 🤣👺🤣😇 نماهنگ نه توهم پایان نزدیکه....

همزیستی با بیماری قرن؛ کالیفرنیا رویکرد «بیماری بومی» را برای مقابله با کرونا برگزیددر این رویکرد، کالیفرنیا به سوی زندگی عادی بازمی‌گردد اما این کار را با کمک برنامه‌هایی از قبیل هزینه کردن میلیاردها دلار برای شناسایی سریع انواع مختلف ویروس، افزودن نیروهای کادر درمان، ذخیره کردن تست‌های کرونا به اندازه کافی و مقابله با پخش اطلاعات نادرست در مورد ویروس کرونا پیش می‌برد.

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ ماکرون تا ساعاتی دیگر با پوتین گفتگو می‌کندآمریکا با تکرار ادعای خود تاکید می‌کند که «هر لحظه» احتمال حمله روسیه به اوکراین وجود دارد. به گفته واشنگتن روسیه ۱۵۰ هزار نظامی خود را در مرز با اوکراین مستقر کرده است. ماییدن گارو بابا 🙄 هی حمله میکنه، نه نمیکنه! ماکرون همین چند روز پیش با پوتین دیدار و گفتگو کرد!

اولیانوف: مذاکرات وین می‌تواند در ماه میلادی جاری به پایان برسدنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین عنوان کرد که مذاکرات وین بر سر احیای برجام می‌تواند در ماه جاری به پایان برسد.

رئیسی: توافق باید شامل لغو تحریم‌ها، ارائه تضمین معتبر و پایان فشارهای سیاسی باشدابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران در گفت‌وگوی تلفنی با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، گفت: «فشارها یا ادعاهای سیاسی با هدف حفظ اهرم فشار بر ملت ایران باشه سید بهش میگم در توافق حتما باید مشکل دادن نهار هم حل بشه نان پدر و شیر مادر حلالت رییسی

۲ طلا و ۲ برنز فرنگی‌کاران ایران در تورنمنت بلغارستان/ پایان کار کشتی آزاد با یک‌ نقره و ۲ برنزتیم‌های منتخب کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت‌های بین‌المللی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان با کسب ۲ مدال طلا، ۱ مدال نقره و ۴ مدال برنز به کار خود پایان دادند.

رئیس جمهور: اراده ایران گسترش روابط همه جانبه با کشورهای آسیای میانه استرئیس جمهور با اشاره به اشتراکات تاریخی، فرهنگی و ظرفیت‌های گوناگون توسعه روابط ایران و ازبکستان، اظهار داشت: تهران بر مبنای این اشتراکات از توسعه روزافزون سطح روابط با همه کشورهای آسیای مرکزی خصوصا ازبکستان استقبال می‌کند و هیچ محدودیتی در این زمینه قائل نیست.