مقتدی صدر: فراکسیون ما دولت را تشکیل می‌دهد

19/07/1400 09:48 ب.ظ

رهبر جریان صدر امروز، دوشنبه متعهد شد به استفاده از سلاح بی‌ضابطه خاتمه داده و به بهبود وضعیت اقتصادی، بهداشتی و آموزشی کشورش بپردازد.

رهبر جریان صدر امروز، دوشنبه متعهد شد به استفاده از سلاح بی‌ضابطه خاتمه داده و به بهبود وضعیت اقتصادی، بهداشتی و آموزشی کشورش بپردازد. صدر اظهار کرد: از تمام سفارتخانه‌هایی که در امور عراق و تشکیل دولت دخالت نکردند، تشکر می‌کنیم هرگونه دخالتی واکنشی دیپلماتیک یا احتمالا مردمی متناسب با جرم رخ داده به همراه داشته باشد و عراق تنها متعلق به عراقی‌هاست.

رهبر جریان صدر افزود: هرگز اجازه مداخله نخواهیم داد و از این پس باید سلاح در دست دولت باشد و خارج از چارچوب دولت استفاده نشود حتی از جانب کسانی که داعیه مقاومت داشتند. صدر ادامه داد: زمان آن شده که ملت بدون اشغالگری، بدون شبه نظامیان زندگی کنند و از هیبت دولت کم نشود و عراق، عراق مرجعیت، حکما و چهره‌هاست و ما براساس نصایح آنها عمل می‌کنیم. ما برای وحدت صف عشایر به منظور حمایت از عراق تلاش می‌کنیم و سلاح خارج از چارجوب دولت را حذف می‌کنیم.

این چهره شیعه عراق اشاره کرد، از این پس دولت و احزاب تسلطی روی اموال و منابع نخواهند داشت بلکه این اموال و منابع متعلق به ملت خواهد بود و هر فاسدی هر که باشد مواخذه می‌شود. نفت ملت برای ملت است. صدر قول داد برای افزایش ارزش دینار عراق تلاش خواهد کرد تا به تدریج به سطح ارزهای جهانی برسد. بازسازی، صنعت،‌ تجارت،‌ آموزش، بهداشت مورد توجه و تلاش بیشتر قرار خواهند گرفت و هیچ فرقی بین این استان و آن استان نیست مگر به قدر نیاز و تعداد جمعیت. headtopics.com

ادامه مطلب:
isna_farsi »

فراکسیون صدر بیشترین تعداد کرسی‌های پارلمان عراق را به دست آوردبنا به نتایج اولیه اعلام شده از انتخابات پارلمانی زودهنگام در عراق که دهم اکتبر اجرا شد، فراکسیون صدر با کسب 73 کرسی پیشتاز است.به گزارش خبرگزاری رسمی عراق

افسردگی و اضطراب در صدر اختلالات روانی در ایران

سباستین کورتس، صدر اعظم اتریش از سمت خود استعفا دادصدر اعظم اتریش وزیر امور خارجه را به عنوان جانشین خود معرفی کرد و از سمت صدر اعظمی اتریش کناره‌گیری کرد. سباستین کورتس البته می‌گوید همچنان به عنوان رهبر حزب به فعالیت خود ادامه خواهد داد. 😊

کاریکاتور/ بنی صدر از صعود تا سقوط / بنی‌صدر روزی مُرد که به وطن و مردم خیانت کرد- گرافیک و کاریکاتور کاریکاتور تسنیم | Tasnimبنی‌صدر از صعود تا سقوط بنی‌صدر روزی مُرد که به وطن و مردم خیانت کرد

فراکسیون صدر بیشترین تعداد کرسی‌های پارلمان عراق را به دست آوردبنا به نتایج اولیه اعلام شده از انتخابات پارلمانی زودهنگام در عراق که دهم اکتبر اجرا شد، فراکسیون صدر با کسب 73 کرسی پیشتاز است.به گزارش خبرگزاری رسمی عراق

یونان برای مقابله با پناهجویان، نیروهای مرزی خود را افزایش می‌دهدوزیر مهاجرت یونان می‌گوید اتحادیه اروپا باید در تدوین سیاست‌ها و اتخاذ اقدامات خود برای مقابله با مهاجرت غیرقانونی گام‌های تازه‌ای را بر دارد. جنگ جهانی سوم جنگ ارتش با پناهجویان😂

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، مقتدی، صدر رهبر جریان صدر در سخنرانی خود پس از انتخابات عراق تاکید کرد، فراکسیون صدر بزرگترین فراکسیون برای تشکیل دولت است.

صدر اظهار کرد: از تمام سفارتخانه‌هایی که در امور عراق و تشکیل دولت دخالت نکردند، تشکر می‌کنیم هرگونه دخالتی واکنشی دیپلماتیک یا احتمالا مردمی متناسب با جرم رخ داده به همراه داشته باشد و عراق تنها متعلق به عراقی‌هاست.

رهبر جریان صدر افزود: هرگز اجازه مداخله نخواهیم داد و از این پس باید سلاح در دست دولت باشد و خارج از چارچوب دولت استفاده نشود حتی از جانب کسانی که داعیه مقاومت داشتند.

صدر ادامه داد: زمان آن شده که ملت بدون اشغالگری، بدون شبه نظامیان زندگی کنند و از هیبت دولت کم نشود و عراق، عراق مرجعیت، حکما و چهره‌هاست و ما براساس نصایح آنها عمل می‌کنیم. ما برای وحدت صف عشایر به منظور حمایت از عراق تلاش می‌کنیم و سلاح خارج از چارجوب دولت را حذف می‌کنیم.

این چهره شیعه عراق اشاره کرد، از این پس دولت و احزاب تسلطی روی اموال و منابع نخواهند داشت بلکه این اموال و منابع متعلق به ملت خواهد بود و هر فاسدی هر که باشد مواخذه می‌شود. نفت ملت برای ملت است.

صدر قول داد برای افزایش ارزش دینار عراق تلاش خواهد کرد تا به تدریج به سطح ارزهای جهانی برسد. بازسازی، صنعت،‌ تجارت،‌ آموزش، بهداشت مورد توجه و تلاش بیشتر قرار خواهند گرفت و هیچ فرقی بین این استان و آن استان نیست مگر به قدر نیاز و تعداد جمعیت.

صدر بیان کرد، بعث کافر علما را کشت و خون عراقی‌ها را ریخت. اما فساد را با خون خود برمی‌کنیم و ملت در داخل و خارج از عزت برخوردار خواهند شد و ناظر ما خواهند بود.

صدر در پایان گفت، ملت باید فراکسیون بزرگتر را بدون آثار سلاح و بدون ناراحت کردن دیگران جشن بگیرند. امروز روز ملت است و اصلاحات پیروز شد.