سباستین کورتس، صدر اعظم اتریش از سمت خود استعفا داد

18/07/1400 12:45 ب.ظ

صدر اعظم اتریش وزیر امور خارجه را به عنوان جانشین خود معرفی کرد و از سمت صدر اعظمی اتریش کناره‌گیری کرد. سباستین کورتس البته می‌گوید همچنان به عنوان رهبر حزب به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

صدر اعظم اتریش وزیر امور خارجه را به عنوان جانشین خود معرفی کرد و از سمت صدر اعظمی اتریش کناره‌گیری کرد. سباستین کورتس البته می‌گوید همچنان به عنوان رهبر حزب به فعالیت خود ادامه خواهد داد. سباستین کورتس، صدر اعظم اتریش اعلام کرد برای حل بحران ناشی از تحقیقات دادستانی از او و اعضای دولتش، از سمت خود استعفا می‌دهد.

آقای کورتس، شنبه ۹ اکتبر با اشاره به اینکه هدفش جلوگیری از هرج و مرج در کشور است، الکساندر شانلبرگ، وزیر خارجه را به عنوان جانشین خود معرفی کرد.

این سیاستمدار جوان اتریشی البته تاکید کرد که همچنان به عنوان رهبر حزب به کار خود ادامه خواهد داد. در روزهای اخیر بحث‌های گسترده‌ای در خصوص تحقیقات دادستانی از آقای کورتس و بخش‌هایی از دولت او به اتهام سواستفاده از رسانه‌ها برای منافع شخصی و حزبی به راه افتاده بود. دادستان‌های اتریش روز چهارشنبه اعلام کرده بودند که تحقیقاتی را علیه سباستین کورتس به اتهام فساد و سوء استفاده از اعتماد آغاز کرد‌ه‌اند که در آن ۹ فرد و سه سازمان ناشناس دیگر نیز دخیل هستند.

کورتس در بیانیه تلویزیونی که در آن استعفای خود را مطرح کرد با اشاره به اینکه اتریش به آرامش احتیاج دارد افزود: «ما به ثبات نیاز داریم و من اجازه نخواهم داد دولت در ماه‌هایی که ما باید با بیماری کووید-۱۹ مبارزه می‌کنیم، سقوط و در آشوب و بلاتکلیفی فرو رود.» headtopics.com

😊

ادامه مطلب:
euronews_pe »

صدر اعظم اتریش از سمت خود استعفا دادصدر اعظم اتریش از سمت خود استعفا داد

صدراعظم اتریش از مقام خود کناره‌گیری می‌کند | DW | 09.10.2021سباستین کورتس، صدراعظم اتریش اعلام کرد که از مقام خود کناره‌گیری خواهد کرد. کورتس در رابطه با فساد مالی در مظان اتهام است. قرار است که شالن‌برگ، وزیر امور خارجه کنونی، پست صدراعظمی را برعهده گیرد. اونوقت مرجان_مال_آغا بعد از اختلاسش میاد جنبش_تغییر راه میندازه مرجان_دزده آقای دگرباش (دروغی صرفا بابت جلب توجه) هم تو زرد از آب دراومد.

صدراعظم اتریش برای جلوگیری از «هرج و مرج» کناره‌گیری کرد🔺 صدراعظم اتریش برای جلوگیری از «هرج و مرج» کناره‌گیری کرد ◾ آقای کورتس با اتهامات فساد مالی روبرو است و حزب کوچکتر حاضر در دولت ائتلافی این کشور خواهان کناره‌گیری او شده بود. وی اتهامات علیه خود را رد کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید: دوستان لطفا پیجمو فالو کنید نیاز مبرمی دارم ۱۰۰ نفر دنبال کننده داشته باشم ب این میگن دولت مرد

وزرای حزب «مردم» اتریش؛ صدراعظم کورتس برکنار شود همه استعفاء می‌دهیمدادستانی اتریش مدعی شده که وزارت دارایی این کشور بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ هزینه انجام و انتشار نظرسنجی‌هایی دستکاری شده به نفع سباسین کورتس را برعهده داشته است.

دولت ابوالحسن بنی صدرابوالحسن_بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهور ایران امروز هفدهم مهرماه ۱۴۰۰ در سن۸۸ سالگی درپاریس درگذشت. این ویدئو که درباره دوران ریاست جمهوری او است پیش از این در ایران وایر منتشر شده بود و امروز به بهانه درگذشت بنی‌صدر بازنشر می‌گردد. راستی_آزمایی گورپدرتو،بابنی صدرت،یه وطن فروش قبرش هم بایدکنارقبرخوک خورهاباشه.مردی که ادعامیکردساقط کردن حکومت ایران فقط ازعهده اش برمیاید،عاقبت درکشورصلیبیهای قرون وسطایی مدفون،ومدفوع شد

بنی صدر درگذشتبنی صدر درگذشت سیدابوالحسن بنی صدر، اولین رییس جمهوری اسلامی ایران در بیمارستان سالپتریه پاریس درگذشت همين ها ما رو انداختن در دام جمهورى اسلامى ، بدون دادن طاوان رفت . خیانتکاری که کشورش را به فرانسوی ها فروخت....!