مقام ایرانی: دولت بر اساس اختیارات قانونی‌اش قیمت بنزین را افزایش داد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

مقام ایرانی: دولت بر اساس اختیارات قانونی‌اش قیمت بنزین را افزایش داد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

فرایندهای شورای هماهنگی سران قوا طی نشده و دولت براساس اختیارات قانونی خود اقدام به این کار کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت:«فرآیند تصویب افزایش قیمت بنزین در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی بطور کامل طی نشد و دولت رأسا اقدام به این کار کرد». عضو هیات رئیسه مجلس گفت: «درخصوص زمان و نحوه اجرای فعلی این طرح مخالفت‌های صریحی از سوی سایرین وجود داشته است». وی افزود: دولت باید در گفت‌وگو با مردم محل هزینه‌های درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را تشریح می‌کرد و مردم محل هزینه را می‌دیدند و مبالغی که بنا است به حساب مردم واریز شود پیش از افزایش قیمت بنزین واریز می‌شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناآرامی در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزینتصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در برخی شهرها نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین در ایراندور دولت اول محمود احمدی‌نژاد بنزین در ایران برای نخستین بار سهمیه‌بندی شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست نمایندگان برای بررسی افزایش قیمت بنزین در جلسه غیرعلنییک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از درخواست جمعی از نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درپی افزایش قیمت بنزین؛ اتحادیه سواری ایران: کرایه باید تا 20% افزایش یابدرییس اتحادیه سواری ایران، از درخواست برای افزایش 10 تا 20 درصدی نرخ کرایه سواری‌های بین شهری خبر داد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها در تهران به افزایش قیمت بنزین؛ «قشر کارگر فلج می‌شود»مردم ایران از تصمیم شبانه دولت برای افزایش قیمت بنزین گله‌ دارند. برخی می‌گویند این افزایش قیمت به افزایش قیمت‌ دیگر اقلام منجر می‌شود و در نهایت سفره زندگی افراد را کوچک تر می‌کند. در همین حال حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران نیز گفته «افزایش نرخ بنزین برای کمک به اقشار تحت فشار است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش قیمت بنزین در ایران؛ نظرات و ویدیوهای شماویدیوهایی از اهواز به دست بی‌بی‌سی فارسی رسیده که نشان می‌دهد مردم این شهر در خیابان‌ها به افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن اعتراض کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »