درخواست نمایندگان برای بررسی افزایش قیمت بنزین در جلسه غیرعلنی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یوسف‌نژاد به ایلنا خبر داد: درخواست نمایندگان برای بررسی افزایش قیمت بنزین در جلسه غیرعلنی

علی اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایلنا، گفت: با توجه به اینکه افزایش قیمت بنزین به یکباره و بدون اطلاع‌رسانی قبلی صورت گرفته جمعی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی موضوع افزایش قیمت بنزین را داشتند که این موضوع در جلسه هیئت رئیسه مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: بر همین اساس احتمالا روز یکشنبه در جلسه غیررسمی با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط، موضوع افزایش قیمت بنزین و اینکه آیا از نظر شرایط زمانی و اجتماعی این کار به مصلحت بوده یا نه و همچنین پیامدهای مثبت و منفی آن خصوصا تاثیر آن بر قشر متوسط و ضعیف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرددادگاه استیناف بار دیگر از درخواست کنگره برای مدارک مالیاتی ترامپ حمایت کرد دادگاه استیناف با ۸ رای موافق در برابر ۳ رای مخالف درخواست رئیس جمهور برای استماع دوباره بحث بر سر غیرقانونی بودن احضاریه کنگره برای «موسسه حسابرسی مزارز» را رد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دراویش گنابادی در زندان برای دوازدهمین روز اعتصاب غذا کردندگزارش ها حاکی است که دراویش گنابادی در زندان برای دوازدهمین روز متوالی به اعتصاب غذای خود ادامه داده اند. فعالان دراویش روز پنجشنبه ۲۳ آبان ماه از ادامه اعتصاب غذای ۷۲ درویش گنابادی در زندان خبر دا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اظهارات متناقض مسئولان در بابِ معیشتِ بازنشستگان/ امسال چقدر بودجه برای «همسان‌سازی» اختصاص دادند؟تا امروز هیچ اتفاقی نیفتاده است؛ نه اجرای همسان‌سازی کلید خورده نه ریالی از بدهی دولت به تامین اجتماعی که تا پایان سال به رقم ۲۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد، پرداخت شده؛ امیدواریم ورق برگردد و به وعده‌ها عمل کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: ترکیه برای آمریکا یک شریک راهبردی مهم است | DW | 14.11.2019به رغم وجود اختلاف‌نظرها بر سر برخی مسائل، ترامپ دیدار و گفت‌وگوهای خود با اردوغان را 'سازنده' خواند. حمله ارتش ترکیه به شمال سوریه و خرید سامانه دفاع ضد موشکی اس ۴۰۰ از روسیه از مسائل مورد اختلاف آنکارا و واشنگتن است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

'زمانی برای مستی اسبها' در آپاراتاین هفته در آپارات فیلم 'زمانی برای مستی اسبها' ساخته بهمن قبادی به نمایش در‌می‌آید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی آپارات - 'زمانی برای مستی اسبها'گفتگوی آپارات با بهمن قبادی نویسنده و کارگردان فیلم 'زمانی برای مستی اسبها' را اینجا ببینید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »