معترضان به کودتا در میانمار یاد زن جوان کشته شده را گرامی داشتند

20/02/2021 09:45:00 ق.ظ

معترضان به کودتا در میانمار یاد زن جوان کشته شده را گرامی داشتند

کودتا, میانمار

معترضان به کودتا در میانمار یاد زن جوان کشته شده را گرامی داشتند

این زن جوان ده روز پیش در جریان اعتراض‌ها به سرنگونی دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت.

گروهی از معترضان به کودتای نظامیان در میانمار روز جمعه در شهر ماندالی با روشن کردن شمع به یکی از تظاهرکنندگان که در بیمارستان جان باخت ادای احترام کردند.این زن جوان ده روز پیش در جریان اعتراض ها به سرنگونی دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفته بود. او اولین معترضی است که خبر کشته شدن وی در جریان اعتراض های اخیر تائید می شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. چرا یاد مسلمانان میان مار که کوک و زن بودن رو کسی زنده نگه نداشت؟

دیدگاه | در روز جهانی زن در سال ۲۰۲۱، زنان به چالش کشیدن را انتخاب می کنندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نمی دونم خدا چرا ما رو مثل کرم فاقد جنسیت نیافرید تا این همه مشکلات حاصل از تفاوت در جنسیت ایجاد نشه. واقعا خدا مقصره.

واکنش‌‌ها به انتخاب ایران به عضویت کمیسیون مقام زن در سازمان مللواکنش‌‌ها به انتخاب ایران به عضویت کمیسیون مقام زن در سازمان ملل دیدبان حقوق بشر آن را روزی «سیاه برای حقوق زنان» و مخالفان آن را «شرم‌آور» توصیف کردند The journey from black gold to green. bbcqt خوبه از حقوق_بشر به سبک سعودي هم بگید . آویزان کردن سه جوان سعودی از گردن و گرداندن آنها با هلیکوپتر به خاطر آتش زدن عکس ولي_العهد_الأمير_محمد_بن_سلمان . گوه میخورید به فارسی فعالیت میکنید سوسمار خورها

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍

بازداشت دختر جوان به دلیل توهین به مردم شمال ایران در کلاب‌هاوسوا؟ مردم شمالی که از وقتی بشر موفق شد روی دوتا پاش راه بره بصورت مداوم مورد فحاشی و توهین سایر اقوام بخصوص قوم تهران قرار داشته. چرا این بیچاره باید فرار کنه و بگیرنش؟!!!!

در اسرائيل هزاران نفر در اعتراض به نتانیاهو به خیابان رفتند | DW | 21.03.2021در اسرائيل ناخشنودی از سیاست‌های نتانیاهو بار دیگر هزاران نفر را به خیابان کشاند. در آستانه انتخابات سراسری نخست وزیر اسرائيل باید به تخلفات قانونی پرشمار پاسخ گوید. مخالفان او را به سوءاستفاده از قدرت متهم می‌کنند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اینها باید بیان ایران ببینند مردم ایران چه میکشن وصداشون درنمیاد الان دارن روزی صدها کشته میدن برای کرونا ونه واکسنی ونه درمانی ونه برنامه‌ ای ونفسشون هم درنمیاد

احضار سفیر عراق در واکنش به حمله معترضان به کنسولگری ایران در کربلاوزارت امور خارجه ایران در واکنش به حمله شب گذشته معترضان عراقی به کنسولگری ایران در کربلا، در پی ترور یکی فعالان مدنی، از احضار سفیر عراق در تهران خبر

به روز شده در: ۱۹/۰۲/۲۰۲۱ گروهی از معترضان به کودتای نظامیان در میانمار روز جمعه در شهر ماندالی با روشن کردن شمع به یکی از تظاهرکنندگان که در بیمارستان جان باخت ادای احترام کردند.فوربس » نوشته است موضوع محوری امسال روز جهانی زن «به چالش کشیدن را انتخاب کن» است.سازمان ملل متحد، یک تشکل ناظر بر سازمان ملل، انتخاب ایران در این کمیسیون را «روز سیاه حقوق زنان و حقوق بشر» خواند.هم‌زمان با روز جهانی بزرگداشت «قربانیان تبعید» در آخرین یکشنبه ماه آوریل و یک‌هفته پس از اعلام نتیجه دادگاه تجدیدنظر فرانسه بر پرونده قتل «سارا حلیمی» پزشک یهودی که ۴ آوریل ۲۰۱۷ توسط همسایه مسلمان خود به قتل رسید، هزاران شهروند فرانسه در شهرهای مختلف این کشور تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.

این زن جوان ده روز پیش در جریان اعتراض ها به سرنگونی دولت تحت رهبری آنگ سان سوچی مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفته بود. او اولین معترضی است که خبر کشته شدن وی در جریان اعتراض های اخیر تائید می شود. ابرامیان می گوید روز جهانی زن در هشتم مارس را کلارا زتکین یکصد سال پیش بنا گذاشت. اکثر شهرهای میانمار طی دو هفته اخیر صحنه اعتراض های خیابانی علیه کودتای نظامیان بود. این نهاد از «لیندا توماس گرینفیلد»، سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل و همچنین سران کشورهای اتحادیه اروپا خواست عضویت ایران در کمیسیون مقام زن را محکوم کنند. . با گذشت یک سال از همه گیری ویروس کرونا ایمنی و امنیت زنان رو به وخامت گذاشته است.