معترضان عراقی بار دیگر کنسولگری ایران در نجف را آتش زدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

منابع پلیس اعلام کردند که معترضان عراقی برای بار دوم در طول یک هفته اخیر کنسولگری ایران در شهر نجف را آتش زدند. بیشتر بخوانید 🔽

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع پلیس اعلام کردند که معترضان عراقی برای بار دوم در طول یک هفته اخیر کنسولگری ایران در شهر نجف را آتش زدند.

رسانه‌های عراقی ار تلاش آتش‌نشانان برای مهار آتش خبر می‌دهند در حالیکه برخی از رسانه‌های داخل ایران می‌گویند که آتش در محل کنسولگری ایران مهار شده است.این مکان را آتش زدند . کارکنان کنسولگری ایران قبل از این حادثه تحت حفاظت‌های امنیتی، ساختمان را تخلیه کرده بودند. دولت عراق یک روز بعد، این حمله را محکوم کرد.یک ماه پیش نیز، معترضان عراقی به کنسولگری ایران در شهر کربلا حمله کرده بودند. به گفته شاهدان، معترضان در کربلا با بالا رفتن از دیوار کنسولگری پرچم ایران را پایین کشیدند و به جای آن پرچم عراق را بالا بردند.

اعتراض‌های ضد دولتی عراق در اوایل ماه اکتبر گذشته در پایتخت و برخی از شهرهای مذهبی شیعه‌نشین آغاز شد که بزرگترین تظاهرات از زمان سقوط صدام حسین در سال ۲۰۰۳ محسوب می‌شود. طبق آمار برخی از خبرگزاری‌های بین‌المللی تاکنون بیش از ۴۳۰ نفر در جریان درگیری‌های معترضان با نیروهای امنیتی کشته شده‌اند. این اعتراض‌ها باوجود استعفای عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق هنوز فروکش نکرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دستشون درد نكنه.بايد همه نظاميان ايراني توي عراق رو هم قلع و قمع كنن تا مسئولين ايران بفهمند كه كشورهاي همسايه جزو قلمرو فرمانروايي اونها نيست و نمي تونن مث هموطنان خودشون بهشون زور بگن و بهشون مسلط بشن

نمک نشناسن عراق

بنزین مفت گیر آوردین؟

ياد بگيريم تظاهرات_سراسرى براندازيم

يه اوباش سپاهيم كباب ميكردن اتيش علكى حروم نشه

خوب كردن 👏🏻👏🏻👏🏻

خخخخخخ دمشون کرم 😂😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مصدومیت 25 تن از معترضان عراقی در نجف
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعلام دو روز عزای عمومی در استان «مثنی» عراقاستاندار «مثنی» به احترام کشته‌شدن ده‌ها تن از معترضان عراقی در این استان دو روز عزای عمومی اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه شدیدالحن جمعی از هنرمندان ایران در اعتراض به سرکوب معترضانجمعی از هنرمندان سرشناس ایرانی طی بیانیه‌ای نسبت به سرکوب و خشونت بی‌سابقه علیه معترضان ناآرامی‌های چند هفته گذشته انتقاد کر‌ده‌اند؛ اصغر فرهادی، رخشان بنی اعتماد، بهمن فرمان آرا، حسین علیزاده و کیهان کلهر از جمله امضاء‌کنندگان این بیانیه نامیده شده‌اند. بیانیه‌ی سلبریدی‌ها شدیدالحن!😂😂😂😂 هنرمندان گوه خوردن به اضافه شما. هنرمندان هنرمندان به یه مشت جلف جفنگ هرزه مزخرف هنرمند میگین؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت معترضان در ایران همچنان ادامه داردبازداشت معترضان تجمعات اخیر در ایران همچنان ادامه دارد و پلیس در شهرهای مختلف این کشور، افرادی را که آنها را عاملان تجمعات خوانده، بازداشت کرده است. با گذشت دو هفته از اعتراض‌ها در ایران هنوز تعداد افرادی که در جریان اعتراض به افزایش قیمت بنزین بازداشت‌ شدند مشخص نیست. معترض؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

داددگاه عالی عراق حکم بازداشت جمیل الشمری مسئول قتل معترضان در الناصریه را صادر کردمنابع رسانه‌ای عراق روز یکشنبه 1 دسامبر از صدور حکم بازداشت جمیل الشمری مسئول قتل تظاهر‌کنندگان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه آزاد کارگران ایران: مردم ایران قدرت‌مندترین اعتراضات دوره‌های گذشته را رقم زدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »