معاون وزیر بهداشت: «ام آی سیکس» برای نابودی نسل ما برنامه دارد

12/10/1400 07:49 ب.ظ

کمال حیدری، معاون وزارت بهداشت ایران گفته (MI6)، سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا، برای کاهش جمعیت ایران برنامه دارد. وی بدون ارایه هیچ مدرکی مدعی شده: «اسناد لو رفته از «ام ای سیکس» نشان می‌دهد دشمن روی کاهش جمعیت و نابودی کشور حساب کرده است.» اخبار_ایران

این مقام وزارت بهداشت بدون ارایه هیچ مدرکی مدعی شده: «اسناد لو رفته از «ام ای سیکس» نشان می‌دهد که دشمن روی کاهش جمعیت و نابودی کشور حساب کرده است.

» حیدری در جلسه توجیهی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه وزارت بهداشت و درمان، گفت: «مسئله جمعیت کاملاً فرهنگی شده و ذهن افراد نسبت به فرزندآوری تغییر کرده است.»

وی ادامه داد: شورای اداری استان‌ها باید برای برنامه ریزی و اقدام در راستای افزایش جمعیت بسیج شود. معاون بهداشتی وزارت بهداشت همچنین گفت: رشد جمعیت در کشورهای اروپای شرقی در بازه زمانی معروف به دوره پنجره رخ داده اما در کشور ما چند سال از این دوره از دست رفته است.

کمال حیدری با بیان اینکه بحران در گیلان نسبت به سایر استان‌ها بدتر است، ادامه داد: کمتر از یک دهه وقت داریم که مشکل کمبود جمعیت را حل کنیم لذا گفتمان قالب در استان و کشور باید به این سمت برود. طی سال‌های اخیر و پس از سخنرانی‌های متعدد رهبر جمهوری اسلامی، بسیاری از دستگاه‌های حکومت در تلاش هستند تا در راستای افزایش جمعیت اقدام کنند. headtopics.com

با این حال، در سال‌های اخیر، نابسامانی شرایط اقتصادی و گسترش مشکلات اجتماعی در ایران، باعث بی‌انگیزگی عمومی برای فرزند آوری شده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

وزیر بهداشت ایران: دولت قبل از واکسن کرونا استفاده سیاسی کرددولت عنقلابی رهبر که واردات واکسن رو ممنوع کرد هم تو دولت کار میکنه؟

وزیر بهداشت: مردم نگران افزایش قیمت دارو نباشند- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnimوزیر بهداشت: مردم نگران افزایش قیمت_دارو نباشند ارز کافی برای دارو در اختیار ما قرار گرفته است؛ در مورد داروهای اساسی کمبودی وجود ندارد مردم مراعات حال یکدیگر را بکنند؛ اگر کسی میزان زیادی دارو را در خانه‌اش نگهداری کند دارو به بقیه افراد نمی‌رسد

کاهش ۳۶ درصدی واردات دارو در سال ۱۴۰۰/ ۹۰ درصد مواد اولیه دارو از چین و هند وارد می‌شود/ وزارت بهداشت جلوی واردات را می‌گیردنایب رییس اتحادیه واردکنندگان دارو اظهار داشت: اطلاعات مشخصی از میزان واردات دارو منتشر نکردند اما آنچه ما می‌دانیم این است که سال ۹۹ میزان واردات داروی ساخته شده ۱.۱ میلیارد دلار بود و در سال ۱۴۰۰ ادعا می‌شود که این رقم به ۷۰۰ میلیون دلار رسیده است. علت کاهش چشمگیر آن هم سیاست‌های داخلی بوده که جلوی واردات دارو را می‌گیرند.

برنامه ای برای افزایش تعرفه آب نداریموزیر نیرو گفت: اکنون هیچ برنامه ای برای افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب نداریم و به دنبال آن نیستیم. آقا برادر اخوی توروخدا برنامه داشته باشین رییس جمهور میگه واسه بنزین برنامه ندارم شما میگی واسه آب برنامه نداریم.ما ترسمون اینه ییهو بی برنامه شوخی شوخی همه رو یه شبه افزایش بدین شما دولتی آخه مگه میشه برنامه نداشته باشین کلا فکر کردن سخته ، شما زحمت نکشید

لاپید: اسرائیل برای دفاع از امنیت خود از کسی اجازه نمی‌گیردیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل گفته است کشورش هر اقدامی که لازم باشد برای حفظ امنیت خود انجام خواهد داد و برای این کار به «اجازه» کسی «نیاز ندارد».لاپید،

خدمات پیشگیری از بارداری برای زنان ۱۸ تا ۲۵ سال در فرانسه رایگان می‌شوددولت فرانسه پیش‌تر کنترل بارداری برای دختران زیر سن قانونی را رایگان کرده بود و این برنامه از سال جدید میلادی به رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال گسترش پیدا کرده است. اون حلقه و چوبه چیه؟🤔 بقیشو میدونم. دستور کاهش جمعیت جدی هست پس چقدر شبیه ایران

استان‌وایر- کمال حیدری، معاون وزارت بهداشت ایران گفته (ام آی سیکس)، سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا برای کاهش جمعیت ایران برنامه دارد.

این مقام وزارت بهداشت بدون ارایه هیچ مدرکی مدعی شده: «اسناد لو رفته از «ام ای سیکس» نشان می‌دهد که دشمن روی کاهش جمعیت و نابودی کشور حساب کرده است.»

حیدری در جلسه توجیهی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه وزارت بهداشت و درمان، گفت: «مسئله جمعیت کاملاً فرهنگی شده و ذهن افراد نسبت به فرزندآوری تغییر کرده است.»

وی ادامه داد: شورای اداری استان‌ها باید برای برنامه ریزی و اقدام در راستای افزایش جمعیت بسیج شود.

معاون بهداشتی وزارت بهداشت همچنین گفت: رشد جمعیت در کشورهای اروپای شرقی در بازه زمانی معروف به دوره پنجره رخ داده اما در کشور ما چند سال از این دوره از دست رفته است.

کمال حیدری با بیان اینکه بحران در گیلان نسبت به سایر استان‌ها بدتر است، ادامه داد: کمتر از یک دهه وقت داریم که مشکل کمبود جمعیت را حل کنیم لذا گفتمان قالب در استان و کشور باید به این سمت برود.

طی سال‌های اخیر و پس از سخنرانی‌های متعدد رهبر جمهوری اسلامی، بسیاری از دستگاه‌های حکومت در تلاش هستند تا در راستای افزایش جمعیت اقدام کنند.

با این حال، در سال‌های اخیر، نابسامانی شرایط اقتصادی و گسترش مشکلات اجتماعی در ایران، باعث بی‌انگیزگی عمومی برای فرزند آوری شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: