مشت‌های گره‌شده‌ات را پر از مخدر خواهیم کرد!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برای چرخه مواد_مخدر،دراین بندها پای منافع مالی چندان درمیان نیست. اینکه از جوان معترض بامشتهای گره کرده،فردی درگیراعتیاد وپای بساط بسازند،اهمیت دوچندانی برای حاکمیت،زندان ومسئولانش دارد گزارش احسان عبدی زاده👇 روایتهای_زندان اعتراضات_آبان شهروندخبرنگار

«روایت‌های زندان»، مجموعه‌‌ای از گزارش‌هایی است که راویان آن‌ها زندانیان هستند؛ گاه از زندان‌های معروف می‌گویند و گاه از زندان‌هایی که شاید نام‌شان را هم نشنیده باشیم.

در بعضی موارد، یعنی وقتی نهادهای امنیتی یا زندان لازم بدانند، معترضان بازداشتی باید به محض ورود، مورد خشونت دیگری قرار بگیرند تا به قول معروف، «حساب کار دست‌شان بیاید». دو ردیف از سربازان مقابل هم به صف می‌ایستند تا بازداشتی‌ها که معمولا بدن‌هایشان از ضرب و شتم دوره بازداشت و بازجویی دردناک است، از میان آن‌ها رد شوند و دوباره مورد ضرب و شتم قرار بگیرند. آن‌ها پس از پیاده شدن از اتوبوس، وارد این دو صف می‌شوند که به «تونل سربازان» معروف است.

اما می‌خواهم درباره عملکردی که آن را عامدانه می‌دانم و از سوی حکومت به معترضان زندانی اعمال می‌شود، روایت ناگفته‌ای را بازگو کنم. ما نام وکیل‌بند را «جواد» می‌گذاریم. جواد به محض دست گرفتن بند، نیروهای انتظامات را که از میان زندانیان انتخاب کرده است، سامان می‌دهد و مقرراتی برای اداره‌ بند تعیین می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کردیم یاخواهیم کرد..فکرکن بعدبنویس...!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم نوسانات گذرای بورس را جدی نگیرندبورس | مهمانان میزگرد «راهکارهای حمایت از سرمایه‌های خرد در بورس» معتقدند بازار سرمایه در نیمه دوم امسال روندی مثبت ولی به دور از هیجان را سپری خواهد کرد بیشتر بخوانید:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل استفاده جمهوری آذربایجان از بمب‌های خوشه‌ای را محکوم کرداستفاده از بمب‌های خوشه‌ای از سال ۲۰۱۰ کاملا ممنوع شده است. کاربرد این سلاح می‌تواند به دلیل قربانی شدن غیرنظامیان جنایت جنگی تلقی شود. جمهوری بیناموس عفو بین الملل حمله ارمنستان به مناطق مسکونی خارج از قره باغ را ندید؟ عفو بین الملل فاجعه قتل عام خوجالی را ندید؟ عفوبین_الملل_گوه_خورد DontBeleiveArmenia ما هم محکوم کردیم، بعدش چی؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: منتظر مناظره با بایدن در ۱۵ اکتبر هستمترامپ: من در بهترین وضعیت بوده و بی‌صبرانه منتظر مناظره‌ای هستم که عصر پنج‌شنبه ۱۵ اکتبر در میامی برگزار می‌شود، باشکوه خواهد بود! قابل توجه مسولین ارشد یرن که به سوراخ موشی خزیدند و از قدرت و مشیت الهی غافلن چون ایمان ندارن اخ جون بریم یه بسته تخمه بگیریم حسابی بساط خنده امون براهه تف به قبر پدرت روحانی منتظر دروغ ترامپ نیستیم بخدا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فکری: نگذاشتم نساجی به لیگ یک سقوط کند/ به دنبال یک مربی دروازه‌بان‌ها هستمسرمربی جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد این تیم را به جایگاه واقعی‌اش برساند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شاه‌آبادی، معاون سیمای سازمان صداوسیما شدرئیس سازمان صداوسیما در حکمی حمید شاه‌آبادی را به معاونت سیمای رسانه ملی منصوب کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »