مشاور امنیت ملی کاخ سفید: تماس با ایرانی‌ها درباره «گروگان‌های آمریکایی» را آغاز کرده‌ایم

03/12/1399 08:17:00 ب.ظ

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: تماس با ایرانی‌ها درباره «گروگان‌های آمریکایی» را آغاز کرده‌ایم

جیک سالیوان, ایران

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: تماس با ایران ی‌ها درباره «گروگان‌های آمریکایی» را آغاز کرده‌ایم

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که دولت ایالات متحده تماس با مقام‌های جمهوری اسلامی ایران درباره «گروگان‌های آمریکایی» در منطقه را آغاز کرده است.جیک سالیوان روز یکشنبه سوم اسفند ماه در مصاحبه با سی‌بی‌اس گفت: «پیام محکم ما به ایرانی‌ها این است که در حالی که آنها آمریکا‌یی‌ها را به روش غیرعادلانه و غیرقانونی نگه می‌دارند، ما یک برنامه بلند‌مدت را نخواهیم پدیرفت.»

وی تاکید کرد: «بازگرداندن امن این شهروندان آمریکایی به خانه، اولویت مهم این دولت است.»مشاور امنیتی جو بایدن رییس جمهوری آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران نیز گفت، پرزیدنت بایدن مصمم است از دسترسی حکومت ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کند و معتقد است دیپلماسی بهترین راه برای آن است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

تابحال چقدر دلار بسته بندی کردید برای آزادی گروگان هاتون. اوباما یک میلیارد و ۸۰۰میلیون دلار با هواپیما فرستاد. برای نگه داشتن رژیم آدمخوار خامنه ای قوانین خودتان را هم زیر پا میگذارید. شما که با گروگان گیرها مذاکره نمیکردید. دزدان و قصابان جان انسانها! اين بود سر لوحه حقوق بشر؟ پس چى شد؟؟ محكوم كرديد اعدامهاى روزانه را؟!!!

طبق خواست اونها، دزدان دریایی!

مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. پیوستن به حرکت مردمی نه_به_جمهوري_اسلامي اولین قدم آمریکا تحت ریاست بایدن میتونه باشه. قربون آدم چیز فهم نظام آخوندی اشغالگر ایران فقط با تروریزم و سرکوب دوام آورده و باید به زباله دان ریخته شود تا جهان در صلح و آرامش و شکوفایی بسر ببرد خامنه‌ای_جنایتکار باید محاکمه شود و انحلال_سپاه_پاسداران باید منحل شود

غنی: جامعه جهانی 40 سال است که مردم افغانستان را از صلح محروم کرده استمحمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری افغانستان شنبه 27 فوریه اعلام کرد، جامعه جهانی چهار دهه است که مردم این جامعه جهانی یا گروه امریکا اسرائیلی اروپایی؟؟؟؟ جهان و در راس ان انگلیس و امریکا ۴۲ سال هست که کشور ما رو تاراج کردن بوسیله اخوند. خون ملت رو توی شیشه کردند. ما ۲ هیچ جلوتریم. جامعه جهانی یا عنسلام محمد

حرف کارشناسی را نشنیدند و کار را سخت کردند/ مسوولیت تهیه واکسن خارجی با قرارگاه استوزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. در این زمینه مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم. خیلی البته از در عقب نمیتونی برو کنار موندی پس صفر تا صد تو مسئولی !

واعظی:‌ از حرف‌هایم برداشت نادرست شده است/نگفتم دولت ارز را گران کرده استرئیس دفتر رییس جمهور گفت: در گفت‌وگوی صمیمانه‌ دیشب با فعالان بخش خصوصی استان اصفهان،‌ بخشی از عرایضم به دلیل برداشت یا انعکاس ناقص، متاسفانه دچار تحلیل نادرست در فضای رسانه‌ای شده است. حرف درست زدی چرا میزنی زیرس

مشاور امنیت ملی آمریکا: هنوز مشخص نیست توافقی در وین صورت بگیرد جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا، با بیان اینکه همه طرف‌ها مایلند «به طور جدی» در مورد مسیر بازگشت به توافق هسته‌ای صحبت کنند اما هنوز

جیک سالیوان مشاور امنیت ملی رییس جمهوری ایالات متحده - آرشیو مشاور امنیت ملی کاخ سفید در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که دولت ایالات متحده تماس با مقام‌های جمهوری اسلامی ایران درباره «گروگان‌های آمریکایی» در منطقه را آغاز کرده است.جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید در نخستین واکنش به گزارش آسوشیتدپرس از تهدید جمهوری اسلامی ایران علیه یک پایگاه نظامی و یک فرمانده ارشد ارتش آمریکا، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را در خارج و داخل آمریکا کاملا جدی می‌گیرد.کشور را از صلح محروم کرده و این قابل تحمل نیست.به گزارش ایسنا، دکتر سعید نمکی در شصت و چهارمین کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، گفت: در پیک قبلی بیماری کرونا با همراهی همه مردم و مسئولان مدیریت موفق کرونا در کشور آسیب‌دیده از تحریم‌ها خلق شد که این خیلی متفاوت از کشورهای برخوردار است.

جیک سالیوان روز یکشنبه سوم اسفند ماه در مصاحبه با سی‌بی‌اس گفت: «پیام محکم ما به ایرانی‌ها این است که در حالی که آنها آمریکا‌یی‌ها را به روش غیرعادلانه و غیرقانونی نگه می‌دارند، ما یک برنامه بلند‌مدت را نخواهیم پدیرفت.» وی تاکید کرد: «بازگرداندن امن این شهروندان آمریکایی به خانه، اولویت مهم این دولت است. ما گام‌هایی خواهیم برداشت تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم از خودمان محافظت کنیم و برای ایران نیز روشن کنیم که در صورت ادامه این مسیر، آنها متحمل هزینه‌های فراوانی خواهند شد.» مشاور امنیتی جو بایدن رییس جمهوری آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران نیز گفت، پرزیدنت بایدن مصمم است از دسترسی حکومت ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کند و معتقد است دیپلماسی بهترین راه برای آن است. غنی اظهار کرد: «دشمنان افغانستان بدانند که نیروهای امنیتی و دفاعی فرزندان واقعی این خاک اند و همه ملت ما در کنار آنان قرار دارند. آقای سالیوان در ادامه خاطر نشان کرد، به همین دلیل پرزیدنت بایدن آماده است درباره این که چگونه می‌توان محدودیت‌های سنگین بر برنامه هسته‌ای را به جای خود برگرداند، به پای میز مذاکره با ایران برود. مارتین، جانشین فرمانده ارتش آمریکا خبر داد خبرگزاری آسوشیتدپرس ، روز یکشنبه ١ فروردین، به نقل از دو مقام ارشد اطلاعاتی ایالات متحده از تهدید جمهوری اسلامی ایران علیه پایگاه نظامی فورت مک‌نیر و همچنین ژنرال جوزف ام. خبرهای بیشتر . این یعنی ۱۴ ماه پیاپی کار را رصد کردن و نفس‌گیر کار کردن، اما متاسفانه برخی بی‌مهری‌هایی این عزیزان را کسل‌تر و خسته‌تر کرده است.