مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ مشاور امنیت ملی کاخ سفید: دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را کاملا جدی می‌گیرد

در نخستین واکنش به گزارش آسوشیتدپرس از تهدید جمهوری اسلامی ایران علیه یک پایگاه نظامی و یک فرمانده ارشد ارتش آمریکا، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید می‌گوید دولت بایدن تهدیدات از جانب ایران را در خارج و داخل آمریکا کاملا جدی می‌گیرد.

آقای سالیوان که روز دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ با تلویزیون ام اس ان بی سی گفت‌و‌گو می‌کرد در این باره گفت: «پرزیدنت بایدن کاملاً تهدیدی را که ایران متوجه افراد، پرسنل، تأسیسات و منافع آمریکا در منطقه و در اینجا می‌کند، جدی می‌گیرد. ما گام‌هایی خواهیم برداشت تا اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم از خودمان محافظت کنیم و برای ایران نیز روشن کنیم که در صورت ادامه این مسیر، آنها متحمل هزینه‌های فراوانی خواهند شد.

به گفته این دو مقام اطلاعاتی، مکاتبات ردیابی‌شده توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده در ژانویه سال جاری نشان می‌دهد فرماندهان نیروی قدس سپاه پاسداران حملاتی از نوع «یو.اس.اس کول» علیه پایگاه نظامی فورت مک‌نیر در واشنگتن دی‌سی، پایتخت آمریکا، را به بحث گذاشته‌اند. در ١٢ اکتبر ٢٠٠٠، یک قایق گروه تروریستی القاعده به ناوشکن «یو.اس.اس کول»، که در بندر عدن در حال سوخت‌گیری بود، اصابت کرده و منفجر شد و در نتیجه آن ١٧ ملوان نیروی دریایی ارتش آمریکا کشته و ٣٧ تن دیگر زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

shahnazfarzaneh جنگ صد برابر با پاسداران اخوندی درود بر کانونهای شورشی

جک نگو آقای مشاور این فیلما رو برای کسی بازیکن که شما دمکرات‌ها و رابطتون با ملاها رو ندونه

همیشه پلن دوم و سوم برای عملیات ترور و خرابکاری یا همزمان ترور و خرابکاری وجود دارد گفتم بدانید

یعنی تا حالا عاقا رو جدی نمیگرفتین ملعونها

به سالیوان بگویید : اولا موهومات برخی پرسنل مجهول اطلاعاتی را جدی نگیر و احتمال بده که این هم بخشی از حقه های لابی تخریب بازگشت امریکا به برجام باشد ثانیا اینقدر ترسو و متوهم نباش! ثالثا هیچوقت ایرانیان را تهدید نکن چون تو کوچکتر از این هستی که ایران را تهدید کنی! عین الاسد!

نظام آخوندی اشغالگر ایران فقط با تروریزم و سرکوب دوام آورده و باید به زباله دان ریخته شود تا جهان در صلح و آرامش و شکوفایی بسر ببرد خامنه‌ای_جنایتکار باید محاکمه شود و انحلال_سپاه_پاسداران باید منحل شود

قربون آدم چیز فهم

پیوستن به حرکت مردمی نه_به_جمهوري_اسلامي اولین قدم آمریکا تحت ریاست بایدن میتونه باشه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور وزیر کشور: به بسیاری از معترضان آبان 98 از نزدیک شلیک شدروح الله جمعه‌ای، مشاور وزیر کشور ایران اذعان کرد که به 23 درصد از معترضان آبان 98 «از فاصله نزدیک و به شقیقه شلیک شده بود». العربیه_فارسی از دیمونا و اسقاطیل چه خبر اینارو ولش...😂🇮🇷 این نشون میده که اونا رو تو بازداشت تیر خلاص زدم. چه کاریه؟ خب مثل خاشقجی توسط بن سلمان پودرشون میکردن چرا دیگه گلوله؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چین خواب را از چشمان بایدن ربوده استچین خواب را از چشمان بایدن ربوده است ممدوح المهینی، مدیر شبکه‌ العربیه، در مقاله خود استدلال می‌کند که نظام بین المللی برای اولین بار، با ظهور چین و امضای توافق اخیر‌ش با ایران، با یک تهدید واقعی مواجه است. این استدلال ایراد داره چون مثل حاکمای خیانتکار ایران تو دنیا شاید یک دونه هم پیدا نشه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خروج نظامیان آمریکا از افغانستان لحظه‌ای حساس را رقم زده است - BBC News فارسیتصمیم دولت آمریکا به خارج کردن تمامی نیروهای خود از افغانستان باعث نگرانی در مورد آینده آن کشور به ویژه حفظ دستاوردهایی شده که طی بیست سال پس از سقوط طالبان به دست آمده است. تنها راه تجزیه‌ است. مدیریت متمرکزتر، ثبات بیشتر. یوگسلاویزاسیون خاورمیانه. 14 سال است که میگه میرم میرم اما نه رفتن ای کاش بیرن نیروهای امریکایی و برتانیای وقت که افغانستان را ترک میکنند و ترجمانان خود را که در این حالت خراب برای شکار طالبان رها میکنند پاسخ گوی این همه کیست که زندگی افراد غیر مسلح را به قمار گرفته ما از مردم برتاتیای کبیر میخواهیم که ترجمان خود را در میدان ناجوان مردانه رها نکنند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

راه عبور از خشکسالی سازگاری است؛ نه مُسّکِن‌های تبلیغات ماهواره‌ای/ توهم توسعه کشور را خشک کردیک کارشناس سیاست‌گذاری آب گفت: سیاست‌گذاری‌های مبتنی بر توسعه که به معنی توهم توسعه است باید تغییر کند و باورها را باید عوض کنیم. در غیر این صورت تمام تجهیزها و راهکارها برای حل معضل آب مشابه تبلیغات ماهواره برای حل مشکل چاقی و ترک اعتیاد است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حکمتیار: تصمیم اخیر آمریکا نشست استانبول را در هاله‌ای از ابهام قرار داده استرهبر حزب اسلامی افغانستان در واکنش به تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر خروج نظامیان این کشور تا 11 سپتامبر 2021 از افغانستان اعلام کرد که این تصمیم نشست استانبول را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »