مسی می‌گوید می‌رود؛ باشگاه بارسلونا مخالفت می‌کند - BBC News فارسی

مسی می‌گوید می‌رود؛ باشگاه بارسلونا مخالفت می‌کند

26/08/2020 07:02:00 ب.ظ

مسی می‌گوید می‌رود؛ باشگاه بارسلونا مخالفت می‌کند

در دنیای فوتبال انتقالی پر سر و صداتر از این نخواهد بود: لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا بعد از دو دهه توپ زدن در این باشگاه به صورت رسمی درخواست انتقال به باشگاهی دیگر را داده‌است.

ادامه مطلب: BBC Persian Sport »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

درخواست جدایی لیونل مسی از بارسلونا: مقصد بعدی کجاست؟ - BBC News فارسیهر باشگاه دنیا در رویای به خدمت گرفتن لیونل مسی است، اما فقط باشگاه‌های معدودی هستند که می‌توانند این رویا را به حقیقت تبدیل کنند، اگر فرض کنیم دوران حضور مسی در بارسلونا به پایان رسیده است، مقصد بعدی کجاست؟

مسی خواستار ترک بارسلونا شد - BBC News فارسیلیونل مسی بازیکن افسانه ای بارسلونا خواستار ترک این باشگاه در تابستان جاری شده است. بازیکن ۳۳ ساله آرژانتینی در فکسی به باشگاه در روز سه شنبه گفت آرزو دارد بندی را در قرار داد خود به اجرا بگذارد که به او اجازه ترک بدون هزینه و فوری باشگاه را می دهد.

عزاداری شب ششم ماه محرم در امامزاده صالح(ع)- عکس باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم - Tasnimعزاداری شب ششم ماه محرم با سخنرانی حجت الاسلام حـسینی قـمی و مداحی محمدحسین پویانفر در هیئت الریحانه النبی که با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در امامزاده صالح تجریش مستقر شده است، برگزار شد.

عزاداری شب پنجم محرم در هیئت عبدالله بن الحسن (ع)- عکس باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم - Tasnimپنجمین شب از شب‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) شامگاه دوشنبه 3 شهریور 99 در هیئت عبدالله بن الحسن (ع) با سخنرانی حجت الاسلام کاظم صدیقی ، مداحی حنیف طاهری با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پادگان 06 ارتش برگزار شد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی محرم توسط هئیت‌های مذهبی تهران- فیلم باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم - Tasnimتصاویری از رعایت پروتکل‌های بهداشتی محرم توسط هئیت‌های مذهبی تهران را مشاهده می‌کنید.

اعتراض به ناکارآمدی شهرداری تهران- عکس باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم - Tasnimاعتراض به ناکارآمدی شهرداری تهران ظهر امروز جمعی از هیات مذهبی مقابل شهرداری تهران به منظور اعتراض به ناکارآمدی شهرداری در سیاه پوش کردن شهر به مناسبت ماه محرم حضور پیدا کردند