مسجد بزرگ پاریس از شورای ملی امامان مساجد فرانسه خارج می‌شود

09/10/1399 08:31 ب.ظ

مسجد بزرگ پاریس از شورای ملی امامان مساجد فرانسه خارج می‌شود جزئیات بیشتر🔽

آقای حافظ در خصوص چرایی اتخاذ این تصمیم، از نفوذ جریانی اسلام گرا در شورای ملی مسلمانان فرانسه سخن گفت و اعلام کرد که این تصمیم غیرقابل برگشت است. طرح شورای ملی امامان مساجد فرانسه پیشنهاد کاخ ریاست جمهوری فرانسه برای مبارزه با تجزیه طلبی مبتنی بر اسلام گرایی بود. بر اساس این طرح، مسئولیت آموزش امامان مساجد در فرانسه به شورای ملی امامان مساجد فرانسه داده شده است.

ماکرون: اسلام در فرانسه باید از «نفوذ خارجی» خارج شود امانوئل ماکرون در سخنانی که در شهر مورو بیان کرد از لزوم تشکیل شورای ملی امامان مساجد فرانسه که بارها در مورد آن صحبت اما عملی نشده بود سخن گفت. برخی تحلیل گران معتقد هستند که فشار برای مهار اسلام در فرانسه بعد از قتل ساموئل پاتی، معلم فرانسوی که کاریکاتورهای پیامبر اسلام را در کلاس درس نشان داده بود و همچنین حمله به افراد حاضر در یک کلیسا در شهر نیس بیشتر شده است.

هدف برنامه آقای ماکرون که به شورای ملی مسلمانان فرانسه به عنوان تنها نهاد اسلامی طرف همکاری با قوای دولتی سپرده شده، سازماندهی امور امامان مساجد فرانسه است. بر اساس این طرح، شورای ملی امامان مساجد باید صلاحیت امامان مساجد را تأیید کند. headtopics.com

شما نوشتید که رئیس مسجد بزرگ پاریس از شورای ملی امامان مساجد فرانسه، به دلیل «جریان اسلامگرایی» خارج شده! جوک نوشتید؟! یعنی چی؟! خودتون فهمیدید چی نوشتید؟!

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بیش از ۴۰۰ شرکت بزرگ آمریکا از حقوق دگرباشان جنسی حمایت کردندبیش از ۴۰۰ شرکت جهان از جمله تسلا، فایزر، دلتاایرلاینز و آمازون از تصویب قوانین حقوق مدنی برای دگرباشان جنسی (ال.جی.بی.تی.کیو) توسط کنگره آمریکا حمایت کردند.

ابتلای ۵۰۰ نفر از پرسنل بیمارستان بزرگ دزفول به کرونا

رئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 استرئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 که به عنوان سال بین المللی کارکنان بخش بهداشت نامگذاری شده، است.

ویدئویی از خاموش شدن نمادهای تاریخی شهرهای بزرگ در «ساعت زمین»برنامه ساعت زمین از سال ۲۰۰۷ و با ابتکار بنیاد جهانی طبیعت برای مقابله با گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی اجرا می‌شود.

علیرضا فرشی از زندان تهران بزرگ به مرخصی درمانی اعزام شدفقط ۱۰۰ میلیون هزینه فر شش ماه هست .