با هدفون‌های چند میلیارد تومانی آشنا شوید

09/10/1399 08:00 ب.ظ

با هدفون‌های چند میلیارد تومانی آشنا شوید جزئیات بیشتر🔽

برند کاویار نمونه خاص ازهدفون‌های ایرپادز مکس اپل را با قیمتی در حدود ۱۰۸ هزار دلار معرفی کرد. چندی پیش شرکت اپل محصول ایرپادز مکس را معرفی کرد این هدفون که اپل ادعا می‌کند قدرت بالایی در حذف صداهای اطراف دارد حدود ۶۰۰ یورو قیمت دارد که بیش از دو برابر قیمت رقبایش است.

حالا کاویار این هدفون گران قیمت را به یک کالای لوکس تبدیل کرده است بخشی از این محصول با روکش طلای ۱۸ عیار و بخشی دیگر با روکشی از جنس چرم کروکودیل پوشانده شده است.

البته از این محصول تنها تعداد محدودی تولید خواهد شد. با قیمت این هدفون در برخی مناطق اروپا می‌توان یک واحد آپارتمان خرید.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

دیوث بجا هدفون بیا جانب حقو بگیر هدفون بکنیم تو کون رهبرت؟

آیا علی سیستانی در دیدار با پاپ، با طرح عادی سازی رابطه با اسرائیل مخالفت کرد؟

با همراهی چند جمهوریخواه،‌ سنا برگزاری جلسه استیضاح دونالد ترامپ را تصویب کرد♦️ با همراهی چند جمهوریخواه،‌ سنا برگزاری جلسه استیضاح دونالد ترامپ را تصویب کرد ▪️ ۶ سناتور جمهوری‌خواه به ۵۰ سناتور دموکرات پیوسته و به برگزاری استیضاح رای دادند. دموکرات‌ها برای محکومیت آقای ترامپ مجموعا به ۱۷ رای جمهوریخواهان نیاز دارند. احتمالا اون شش نفر شاتگانی خواهند شد آمین! ترجمه و توضیح: در نظرسنجی های مستقل و معتبر تنها ۱۱٪ از رای‌دهندگان جمهوری خواه پرزیدنت ترامپ را مقصر می دانند!! یعنی حدود ۹۰٪ از رای‌دهندگان جمهوری خواه بر این باورند که ترامپ بیگناه هستند! قطعاً آن سناتورهایی که رای به مجرمیت ترامپ دهند در انتخابات ۲ سال دیگر مشکل خواهند داشت! به چه فلاکتی افتاده ترامپ وحشی

بایدن با امضای چند فرمان سیاست‌های دولت ترامپ را لغو کرد - BBC News فارسیجو بایدن، در اولین اقدامش به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا فرمانی را برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا امضا کرده است. شیوع کرونا تاکنون باعث مرگ بیش از چهار صد هزار آمریکایی شده و به اقتصاد این کشور آسیب فراوانی وارد کرده است. او همچنین در اولین روز کاری خود در تغییر اساسی دیگری در سیاست‌های دونالد ترامپ، فرمان اجرایی خروج این کشور از سازمان بهداشت جهانی را لغو کرد.

پایان خاطره تلخ کرونا با جهش صادرات؛ مازاد تجاری چین از ۱۰۰ میلیارد دلار گذشتصادرات چین در ماه فوریه گذشته با ثبت یک جهش نسبت به دوره‌ای که شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های اقتصادی را در این کشور مختل کرده بود، مازاد تجاری دو ماهه نخست سال ۲۰۲۱ این کشور را به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار رساند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. خوب وقتی شما از چین حمایت میکنید‌، پس از عوارضش هم که نابودی اروپا و‌وابستگی مطلق و‌ویروس چینی هست هم خرسند باشد 😁 کثافتای پلید واسه همچین روزی دنیا رو به فنا دادن، لعنت به چین

۳ هزار میلیارد تومان بزودی به بازار سرمایه تزریق می‌شود/ با حقوقی‌ها متخلف، عادلانه برخورد می‌کنیمرییس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: دو روز گذشته تصویب شد که صندوق توسعه ملی علاوه بر منابعی که در اختیار دارد و حمایت‌های مستمری از بازار انجام می‌دهد، 3 هزار میلیارد تومان دیگر از محل انتظار اوراق تبعی، به زودی به بازار تزریق کند. عادلانه برخورد میکنیم ! اخه حرومزاده کی باید با خوده تو و مسئولینه دزدتر از خودتون برخورد بکنه؟ به گفته خوده وزیره پفیوز 500 هزار دلار از سرمایه دار خورد بورس دزدیدید کی باید یقه ی شما حرومیا رو بگیره اشغالا. ؟ حرومزاده ها

برند کاویار در جهان به ساخت تجهیزات بسیار لوکس معروف است این شرکت معمولا محصولات شرکت‌های دیگر مانند اپل را تقویت می‌کند در اصلی کاری را که شرکت های تیونینگ در جهان خودرو انجام می‌دهند کاویار در جهان تکنولوژی می‌کند.

چندی پیش شرکت اپل محصول ایرپادز مکس را معرفی کرد این هدفون که اپل ادعا می‌کند قدرت بالایی در حذف صداهای اطراف دارد حدود ۶۰۰ یورو قیمت دارد که بیش از دو برابر قیمت رقبایش است.

حالا کاویار این هدفون گران قیمت را به یک کالای لوکس تبدیل کرده است بخشی از این محصول با روکش طلای ۱۸ عیار و بخشی دیگر با روکشی از جنس چرم کروکودیل پوشانده شده است.

البته از این محصول تنها تعداد محدودی تولید خواهد شد. با قیمت این هدفون در برخی مناطق اروپا می‌توان یک واحد آپارتمان خرید.

قیمت این هدفون با خودروی لوکس مرسدس بنز اس کلاس برابری می‌کند.