مستند| «خانه سیاه است»؛ مستندی از فروغ فرخزاد

30/03/2021 10:58:00 ق.ظ

«خانه سیاه است»؛مستندی از فروغ فرخزاد «خانه سیاه است»به کارگردانی #فروغ‌فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم‌گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز۱۳۴۱ ساخته و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند.

فروغ‌فرخزاد

«خانه سیاه است»؛مستندی از فروغ فرخزاد «خانه سیاه است»به کارگردانی فروغ‌فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم‌گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز۱۳۴۱ ساخته و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند.

«خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و در همان سال جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کرد. «خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران به نمایش درآمد.

اعتمادآنلاین|«خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند. «خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران با حضور ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد به نمایش درآمد. نسخه ترمیم‌شده و باکیفیتی از این مستند در هفتاد و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز نیز به نمایش درآمد.

 مستند «خانه سیاه است» را در

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

زنده باد از این لحاظ که بازم وضعیت جذامیان را به تصویر کشیدند کلا اونا هرچی سیاه نمایی از مشرق زمین (مهد تمدن) باشه بهش جایزه میدن تا نکبت خودشون شامل مرور زمان بشه. استفاده از بد و بدتر برای پنهان کردن پلیدی های خودشون. برای وجاهت بخشیدن به مسیر و اندیشه شون!

بازار سیاه کپسول اکسیژن در هند در پی وخامت وضعیت همه‌گیری کرونادر پی موج شدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در هند و کمبود تجهیزات درمانی، بازار سیاه اکسیژن در این کشور به وجود آمده است.

دستمزدهای اجتماعی در اغما/ کارگران نگران اجاره خانه در ۱۴۰۰ هستندتامین مسکن، آمورش و درمان، برعهده دولت است و اگر دولت سهم‌پذیری کافی در سبد معیشت داشته باشد بار بزرگی هم از دوش کارگران و هم از دوش کارفرمایان برداشته خواهد شد.

شرایط خطرناک کرونا در کشور/در خانه بمانیدسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شرایط خطرناک و شیب تند افزایش کرونا در کشور، گفت: درخواست ما از مردم در کلیه گروه های سنی این است که تا حد امکان در خانه بمانید و جز در موارد ضروری منزل را ترک نکرده و در صورت نیاز به خروج از منزل ضمن استفاده از ماسک از هرگونه حضور در تجمعات به طور جدی خودداری کنید. خوش به حال دولت لیبرال مورد حمایت خیلی ها🦊 کی بود کی بود من نبودم

چاووش‌اوغلو: منطقه دریای سیاه خانه مشترک ماستوزیر امور خارجه ترکیه گفت که منطقه دریای سیاه را خانه مشترک دانسته و بر تلاش‌ها برای برقراری آرامش در این منطقه تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است

«خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند.به روز شده در: ۳۰/۰۴/۲۰۲۱ در پی موج شدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در هند و کمبود تجهیزات درمانی، بازار سیاه اکسیژن در این کشور شکل گرفته است.به گزارش خبرنگار ایلنا، ایده اولیه «دولت رفاه» را به آلمان زمان بیسمارک منتسب می‌کنند.به گزارش ایسنا، دکتر سیماسادات لاری، گفت: شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در سراسر کشور با سرعت رو به افزایش بوده و شیب موارد ابتلا و بستری ناشی از کرونا، در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به مراتب تندتر از خیزهای دوم و سوم است.

«خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران با حضور ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد به نمایش درآمد. اعتمادآنلاین| «خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند. دهلی‌نو اعلام کرده است که در حال پذیرش محموله‌های اکسیژن از سوی ۴۰ کشور است. «خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران با حضور ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد به نمایش درآمد. دولت رفاه و دستمزدهای اجتماعی دولت رفاه، از دل سرمایه‌داری خشن و سودجو بیرون آمد اما وظایفی حداقلی را برعهده دولت‌ها گذاشت تا برای شهروندان خود خدمات اجتماعی از جمله مسکن، آمورش و درمان فراهم کنند. نسخه ترمیم‌شده و باکیفیتی از این مستند در هفتاد و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز نیز به نمایش درآمد. این در شرایطی است که همزمان این کشور با معضل کمبود بودجه و فشار شدید به سیستم خدمات درمانی به دلیل تعداد بالای بیماران رو به رو است.   مستند «خانه سیاه است» را در اعتمادآنلاین .