فروغ‌فرخزاد

فروغ‌فرخزاد

مستند| «خانه سیاه است»؛ مستندی از فروغ فرخزاد

«خانه سیاه است»؛مستندی از فروغ فرخزاد «خانه سیاه است»به کارگردانی #فروغ‌فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم‌گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز۱۳۴۱ ساخته و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند.

30/03/2021 10:58:00 ق.ظ

«خانه سیاه است»؛مستندی از فروغ فرخزاد «خانه سیاه است»به کارگردانی فروغ‌فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم‌گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز۱۳۴۱ ساخته و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند.

«خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و در همان سال جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کرد. «خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران به نمایش درآمد.

اعتمادآنلاین|«خانه سیاه است» به کارگردانی فروغ فرخزاد و تهیه‌کنندگی ابراهیم گلستان با موضوع آسایشگاه جذامیان بابا باغی تبریز در پاییز 1341 ساخته شد و همان سال توانست جایزه بهترین فیلم مستند را در فستیوال فیلم آلمان غربی از آن خود کند. «خانه سیاه است» برای اولین بار در بهمن 1341 در کانون فیلم ایران با حضور ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد به نمایش درآمد. نسخه ترمیم‌شده و باکیفیتی از این مستند در هفتاد و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز نیز به نمایش درآمد.

ت مثل تحلیف؛ رئیسی گفت ما مدافع واقعی حقوق بشریم | DW | 05.08.2021 کرونا در ایران – رکوردشکنی آمار تلفات روزانه در پیک پنجم؛ رئیسی از مهار کرونا سخنی نگفت رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم

 مستند «خانه سیاه است» را در ادامه مطلب: 🌐 اعتمادآنلاين »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

زنده باد از این لحاظ که بازم وضعیت جذامیان را به تصویر کشیدند کلا اونا هرچی سیاه نمایی از مشرق زمین (مهد تمدن) باشه بهش جایزه میدن تا نکبت خودشون شامل مرور زمان بشه. استفاده از بد و بدتر برای پنهان کردن پلیدی های خودشون. برای وجاهت بخشیدن به مسیر و اندیشه شون!

بازار سیاه کپسول اکسیژن در هند در پی وخامت وضعیت همه‌گیری کرونادر پی موج شدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در هند و کمبود تجهیزات درمانی، بازار سیاه اکسیژن در این کشور به وجود آمده است.

دستمزدهای اجتماعی در اغما/ کارگران نگران اجاره خانه در ۱۴۰۰ هستندتامین مسکن، آمورش و درمان، برعهده دولت است و اگر دولت سهم‌پذیری کافی در سبد معیشت داشته باشد بار بزرگی هم از دوش کارگران و هم از دوش کارفرمایان برداشته خواهد شد.

شرایط خطرناک کرونا در کشور/در خانه بمانیدسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شرایط خطرناک و شیب تند افزایش کرونا در کشور، گفت: درخواست ما از مردم در کلیه گروه های سنی این است که تا حد امکان در خانه بمانید و جز در موارد ضروری منزل را ترک نکرده و در صورت نیاز به خروج از منزل ضمن استفاده از ماسک از هرگونه حضور در تجمعات به طور جدی خودداری کنید. خوش به حال دولت لیبرال مورد حمایت خیلی ها🦊 کی بود کی بود من نبودم

چاووش‌اوغلو: منطقه دریای سیاه خانه مشترک ماستوزیر امور خارجه ترکیه گفت که منطقه دریای سیاه را خانه مشترک دانسته و بر تلاش‌ها برای برقراری آرامش در این منطقه تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است