مرگ پربرکت؛ روایت اهالی روستای نیاسته از زندگی و مرگ «حبیب»

29/06/1399 08:17:00 ق.ظ

حبیب_محبیان سال ۸۸ با وعده‌های رحیم‌مشایی به ایران بازگشت. او از نزدیکان احمدی‌نژاد وعده دریافت مجوز برای انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت در ایران را گرفته بود؛ وعده‌هایی که هیچ‌گاه عملی نشد. گزارش شهین شیرزادی، شهروندخبرنگار👇 اخبار_ایران روستای_نیاسته

«حبیب محبیان»، خواننده صاحب‌نام ایرانی، که در دهه ۱۳۶۰ و در پی ممنوعیت فعالیت خواننده‌های پیش از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرده بود، در سال ۱۳۸۸ با وعده و وعیدهای «اسفندیار رحیم‌مشایی»، رییس دفتر رییس‌جمهور وقت، به ایران بازگشت.

او از نزدیکان «محمود احمدی‌نژاد» وعده دریافت مجوز برای انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت در ایران را گرفته بود؛ وعده‌هایی که هیچ‌گاه عملی نشد. حبیب در خرداد سال ۱۳۹۵ بر اثر حمله قلبی درگذشت. او که پس از حضور در ایران روستای نیاسته را برای زندگی انتخاب کرده بود، در همان جا به خاک سپرده شد. این گزارش را یک شهروندخبرنگار برای «ایران‌وایر» فرستاده است. او سری به روستای نیاسته زده و با اهالی این روستا درباره این خواننده سرشناس ایرانی گفت‌وگو کرده است.

*** چهارپایه کوتاه و چوبی جلوی مغازه را با دست نشان می‌دهد و با لهجه شیرین مازندرانی می‌گوید: «هر روز صبح می‌آمد روی همین چهارپایه می‌نشست و با من حرف می‌زد .گاهی هم که بقیه جمع می‌شدند و خیلی بهش اصرار می‌کردیم، برایمان می‌خواند. مثلا یک بار همین‌جا "مادر" را برایمان خواند.» این‌ها بخشی از صحبت‌های «آقا نعمت» از اهالی نیاسته رامسر درباره حبیب محبیان است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

مرگ صدها هزار پرنده در پی آتش‌سوزی گسترده در جنگل‌های آمریکابدن‌های بی‌جان فنچ‌ها، گنجشک‌ها، پرستوها، چکاوک‌ها و طرقه‌های آبی در سراسر این ایالات دیده می‌شود و زیست شناسان دانشگاه نیومکزیکو تخمین می‌زنند که شمار پرندگان کوچکی که در این مدت جان باخته‌اند به میلیون‌ها پرنده برسد.

عروسی مرگ در آمریکا؛ ۱۷۷ به کرونا مبتلا شدند و ۷ تن جان باختندهیچکدام از ۷ قربانی این حادثه «حضور فیزیکی» در این مراسم نداشته‌اند. بیش از ۸۰ مورد ابتلا نیز در زندانی به ثبت رسیده که در ۳۷۰ کیلومتری محل برگزاری این مراسم قرار داشت.

خطر ابتلا به کرونا در مدارس؛ «ممکن است مرگ و میر در ایران به روزی ۶۰۰ نفر برسد»رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در تهران گفته که در چند روز گذشته «به کرات» شاهد ابتلای آموزگاران و دانش‌آموزان به ویروس جدید کرونا بوده است.

وقوع درگیری بین مبارزان کشمیری‌ و نظامیان هند؛ 4 کشتهدرگیری میان مبارزان کشمیری و نظامیان هندی منجر به مرگ 4 نفر در منطقه جامو و کشمیر شد. - خبرگزاری آناتولی

عروسی مرگ در آمریکا؛ ۱۷۷ به کرونا مبتلا شدند و ۷ تن جان باختندهیچکدام از ۷ قربانی این حادثه «حضور فیزیکی» در این مراسم نداشته‌اند. بیش از ۸۰ مورد ابتلا نیز در زندانی به ثبت رسیده که در ۳۷۰ کیلومتری محل برگزاری این مراسم قرار داشت.

انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده استمعاون کل وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا: انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده است