مرگ ۸ هزار دام در سیل سیستان و بلوچستان

31/01/2020 04:17:00 ب.ظ

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد ۲۰ هزار هکتار زراعت بر اثر سیلاب اخیر در سیستان و بلوچستان از بین رفته است. عباس کشاورز افزوده حدود ۷۵۰ میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان وارد شده است و نزدیک به هشت هزار دام سبک و سنگین تلف شده است. اخبار_ایران

عباس کشاورزافزوده بر اثر این سیل «حدود ۷۵۰ میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان وارد شده است.»کشاورز گفته «از ۲۰ هزار هکتار زراعت، ۱۲ هکتار سبزی و صیفی جات بوده و نزدیک به هشت هزار هکتار نیز باغ از بین رفته که از این تعداد، پنج هزار مربوط به محصول موز بود.»

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرده «در سیل اخیر متأسفانه نزدیک به هشت هزار دام سبک و سنگین تلف شده است.»حمیدالدین یوسفی، فرماندار کنارک هم گفته «سیل اخیر خسارت‌های فراوانی به زیر ساخت‌ها، راه‌های روستایی، سیل بنده‌ها و محلات مختلف شهرها وارد کرده است.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مرگ مشکوک یک پلنگ در مازندراناینجا کاش واقعا به جز مدافع حقوق حیوانات که همه دارن شعارش رو میدن یک نفر فقط کاری انجام بده همین... مرگ مشکوک چه صیغه ایه؟!🤔 در سر زمین مرگها ، بکار بردن کلمه مشکوک خودش مشکوکه افتادن هواپیمای مسافربری افتادن هواپیمای جنگی افتادن هلی کوپتر در حال انجام ماموریت رفتن اتوبوس به دره تخریب ساختمان آشنا نبودن به فنون شنا در آب استخر و غرق شدن با لباس به تن رفتن در وان حمام

مرگ 8000 پرنده در تالاب میانکاله ایران

جیمز جفری: 700 هزار سوری آواره شدند، بحران بین‌المللی در راه استفرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه با بیان اینکه حدود 700 هزار نفر در شمال شرقی سوریه آواره شده‌اند، نسبت به بروز یک بحران بین‌المللی هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

تفاهم جمعی برای مرگ تالاب‌ها / دودی که چشم اقتصاد را کور می‌کندتشدید ریزگردها مهمترین عارضه خشک شدن تالاب‌ها است، چون ذرات کوچک‌تر از 2.5 میکرون هستند و براحتی از جدار مویرگ‌ها هم عبور می‌کنند که هیچ ماسکی نمی‌تواند آن را مهار کند و باعث تشدید سرطان خون می‌شوند.

آمریکا ده‌ها هزار پناهجو را بازمی‌گرداند | DW | 30.01.2020اداره مهاجرت ایالات متحده از یک سال پیش می‌تواند مهاجران فاقد مدارک قانونی در آمریکا را که از مکزیک وارد این کشور شده‌اند، به مکزیک بازگرداند. حاصل برنامه 'در مکزیک بمان' انتظار کشنده ده‌ها هزار انسان در شرایطی وخیم است. خب غیر قانونی نرن سمت آمریکا چرا باید طرفدار یک عمل غیر قانونی بود؟

نکات خواندنی درباره فینال فوتبال آمریکایی یا «سوپربول ۵۴»؛ قیمت بلیت به ۴۶ هزار دلار رسیدنکات خواندنی درباره فینال فوتبال آمریکایی یا «سوپربول ۵۴»؛ قیمت بلیت به ۴۶ هزار دلار رسید مسابقه فینال فصل فوتبال آمریکایی، یا «سوپربول»، یکشنبه همین هفته، دوم فوریه (۱۳ بهمن) در ورزشگاه «هارد راک» در «میامی گاردنز» ایالت فلوریدا برگزار می شود.

استان‌وایر- سرپرست وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده که ۲۰ هزار هکتار زراعت بر اثر سیلاب اخیر در سیستان و بلوچستان از بین رفته است.استان‌وایر- لاشه یک قلاده پلنگ  در جنگل‌های شهرستان «عباس‌آباد» در غرب استان مازندران پیدا شده است.معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی ایران دلیل تلف شدن حدود 8 هزار پرنده از گونه‌های مختلف طی یک هفته در تالاب میانکاله این کشور را بیماری بوتولیسم اعلام کرد.فرستاده ویژه آمریکا در امور سوریه با بیان اینکه حدود 700 هزار نفر در شمال شرقی سوریه آواره شده‌اند، نسبت به بروز یک بحران بین‌المللی هشدار داد.

عباس کشاورز افزوده بر اثر این سیل «حدود ۷۵۰ میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان وارد شده است.» کشاورز گفته «از ۲۰ هزار هکتار زراعت، ۱۲ هکتار سبزی و صیفی جات بوده و نزدیک به هشت هزار هکتار نیز باغ از بین رفته که از این تعداد، پنج هزار مربوط به محصول موز بود. ایرنا مرگ این پلنگ را «مشکوک» خوانده است.» سرپرست وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرده «در سیل اخیر متأسفانه نزدیک به هشت هزار دام سبک و سنگین تلف شده است.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی علی صفر ماکنعلی، معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی ایران درباره تلف شدن حدود 8 هزار پرنده از گونه‌های مختلف طی یک هفته در تالاب میانکاله بر اثر بیماری بوتولیسم گفت: بوتولیسم بیماری فلج کننده، کشنده و مرگباری است که با هضم توکسین تولید شده از طریق کلستریدیوم بوتولینوم ایجاد می‌شود.» حمیدالدین یوسفی، فرماندار کنارک هم گفته «سیل اخیر خسارت‌های فراوانی به زیر ساخت‌ها، راه‌های روستایی، سیل بنده‌ها و محلات مختلف شهرها وارد کرده است. براساس آمار‌ها، در سال ۱۳۹۷ دست‌‌کم سه قلاده پلنگ در مازندران تلف شده‌‌اند.» 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: . وی افزود: اگر رژیم اسد بار دیگر از سلاح‌های شیمیایی استفاده کند، همه گزینه‌ها روی میز است و می‌توانیم مانند گذشته مداخله نظامی کنیم.