مرگ یک بیمار بر اثر سقوط از تخت

26/07/1398 08:55 ق.ظ

مسئولان و عاملان مرتبط با حادثه سقوط بیماری از تخت در اتاق عمل بیمارستان «محمدی» بندرعباس، برکنار شدند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفته در پی بروز این حادثه، بیماری ۸۴ ساله در ریکاوری اتاق عمل از تخت سقوط کرد و جان خود را از دست داد. اخبار_ایران

حسین فرشیدی افزوده هیات اولیه بررسی هم رای به برکناری دو مدیر مرتبط با حادثه و انفصال موقت از خدمت آنها داده است.

فرشیدی اضافه کرده «معرفی و ارجاع تمام پرسنل شیفت ریکاوری در روز حادثه، به تخلفات اداری دانشگاه علوم پزشکی از دیگر تصمیم‌های این هیات است.»

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرده «متاسفانه غفلت و کم توجهی تعدادی از کارکنان باعث بروز این حادثه و تالم خاطر خانواده و جامعه شد.» حوادث پزشکی در ایران همه ساله منجر به مرگ یا آسیب دیدن گروهی از بیماران در بیمارستان‌ها یا درمانگاه‌ها می‌شود.

سال گذشته نیز محسن خلیلی، قائم‌مقام معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی ایران گفته بود که «سالانه ۸۰۰ میلیون خدمات پزشکی به مردم ارائه می‌شود که در حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار مورد خطای پزشکی» رخ می‌دهد.

ادامه مطلب:
iranwire »

کشف یک خانواده هلندی در «انتظار آخرالزمان» در زیرزمین یک خانه روستاییبه گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند. زیاد مستندهای منوتو نگاه میکردن ... .. . پس کسخلتر از اخوندام هستند که دروغ های که خود اخوندا باور نکردنو باور کردن

مرگ مشکوک ۱۰۷ گوسفند در مرودشتاین قضیه مشکوک خیلی بوداره احتمالا کار اسرائیله.تو رژیم مقام وقاحت ۱۰۷ راس دام باهم تلف نمیشه.

دو روز قبل از مراسم اربعین؛ مرگ ۷۷ شهروند ایرانی در عراق تائید شددو روز قبل از مراسم اربعین ؛ مرگ ۷۷ شهروند ایرانی در عراق تائید شد حسین ذوالفقاری، معاون امنیتی وزیر کشور جمهوری اسلامی روز پنجشنبه ۲۵ مهر، مرگ ۷۷ نفر را تائید کرد و مدعی شد بیش از نیمی از این افراد جان خود را در حوادث رانندگی از دست داده‌اند. پس کو جنازه و خاکسپاری توروخدا نرید ی خودکشی محضه هر چى از اين احمقها بيشتر تلف بشند بهتره! Natural selection

یک رهبر معترضان در هنگ‌کنگ در حمله‌ای خشن مجروح شدرهبر یکی از بزرگترین گروه های دموکراسی خواه در هنگ کنگ هدف حمله ای خشن قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است. پیشتر شماری از نمایندگان پارلمان در اعتراض به بی‌توجهی رئیس اجرایی هنگ کنگ به مطالبات سیاسی معترضان، مانع از آن شدند که او بتواند برنامه دولت محلی در مورد واکنش به تظاهرات اعتراضی را به پارلمان ارائه دهد.

برایان هوک: می‌خواهیم یک توافق همه‌جانبه با ایران داشته باشیم/ به دنبال جنگ نیستیمنماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران: به فشار همه جانبه برای تغییر رفتار ایران ادامه می‌دهیم به دنبال کشاندن آنها پای میز مذاکره و رسیدن به یک توافق همه جانبه با ایران شامل برنامه هسته‌ای، فعالیت‌های موشکی و مساله حمایت از تروریسم هستیم نقشه مشترک با ایران را به اجرا در آورید. جار و جنجال را انداختید و قیمت دلار را از کانال ۳ هزار به کانال ۱۱ هزار بردید. اگه همچین اتفاقی در شرایط عادی رخ می داد فاجعه بود ولی الان همه به بدختی، فقر و فقر عادت کردند. نقشه بدون نقص اجرا شد.

مرگ‌پرسش‌برانگیر دو تن از کارکنان یک شرکت آلمانی | DW | 16.10.2019دو تن از کارکنان شرکت حمل و نقل 'هرمس' آلمان به دلایل نامعلومی درگذشتند. یکی دیگر از کارکنان شرکت دچار حمله صرع‌مانند شده است. پلیس در یکی از پاکت‌های انبار هرمس مقدار کمی ماده سمی کشف کرده است.