کشف یک خانواده هلندی در «انتظار آخرالزمان» در زیرزمین یک خانه روستایی

24/07/1398 10:48 ق.ظ

به گزارش پلیس، علاوه بر این شش نفر، یک مرد ۵۸ ساله نیز در ارتباط با این مزرعه دستگیر شده است اما هنوز نقش وی در حبس این خانواده روشن نیست.

به گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند. به گزارش پلیس، علاوه بر این شش نفر، یک مرد ۵۸ ساله نیز در ارتباط با این مزرعه دستگیر شده است اما هنوز نقش او در انزواء ماندن این خانواده روشن نیست.

پلیس در توییتر اعلام کرد که پرونده این خانواده در حال بررسی است و توضیح این نوع شیوه زندگی آنان هنوز ممکن نیست.

دهیار روستای روینرولد در یک نشست مطبوعاتی گفت که تا به حال این خانواده را ندیده بوده است و آنان از طریق کاشت سبزیجات در مزرعه کوچک جلوی خانه و نگهداری یک بز، روزگار خود را می گذارنده و با دنیای بیرون برای رفع نیازهای خود ارتباطی نداشته اند.

به گفته دهیار، مادر خانواده پیش از نقل مکان به این مزرعه درگذشته است. برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که خانواده در انتظار آخرالزمان بوده اند و از وجود انسان های دیگر در دنیا خبری نداشته اند. پلیس این گزارشات را هنوز تایید نکرده است. headtopics.com

پس کسخلتر از اخوندام هستند که دروغ های که خود اخوندا باور نکردنو باور کردن

زیاد مستندهای منوتو نگاه میکردن ... .. .

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بازی ترکیه و فرانسه با تساوی یک بر یک پایان یافتبازی ترکیه و فرانسه با تساوی یک بر یک پایان یافت

یک سوم برندگان آمریکایی جایزه نوبل در رشته‌های علمی از مهاجران بوده‌اندبه گفته بنیاد ملی سیاست آمریکا از سال ۱۹۰۱ تاکنون یک سوم برندگان آمریکایی جایزه نوبل در رشته‌های علمی از مهاجران بوده‌اند بیشتر بخوانید🔽

یک دادستان در افغانستان کشته شد

انحصار صداوسیما مانعی در راه توسعه فایو جی در‌‌ ایران است | DW | 14.10.2019ورود ‌‌اینترنت فایو جی می‌توانند سبب افزایش سریع برخی از فناوری‌ها در‌‌ایران شود اما برای گسترش فایو جی صدا سیما باید بخشی از فرکانس‌‌‌هایی را که در اختیار دارد آزاد کند.

تشدید محدودیت‌ها در ایودیا هند در آستانه تصمیم نهایی درباره مسجد بابریدر سال ۲۰۱۰ یک دادگاه، مکان مورد اختلاف میان مسلمانان و هندوها را متعلق به هر دو گروه دانسته و اعلام کرده بود سهم هندوها بیشتر است.

سه کودک در حمله پ.ک.ک/ی.پ.گ در جرابلس سوریه کشته شدندبر اثر حمله خمپاره‌ای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهرستان جرابلس در شمال سوریه سه کودک زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

طبق گزارش تلویزیون آر تی وی، پسر بزرگ خانواده از مزرعه می گریزد و به میخانه روستای مجاور می رود. بعد از سفارش و نوشیدن ۵ لیوان آب جو، صاحب میخانه سر صحبت را با او که موهای بلند و ریش کثیف و ظاهری آشفته داشته است باز می کند. در این گفتگو، مرد جوان اعتراف می کند که تا به حال مدرسه نرفته و از زیرزمین خانه ای که در آن به مدت ۹ سال محبوس بوده فرار کرده است و نیاز به کمک دارد.

به گزارش پلیس، علاوه بر این شش نفر، یک مرد ۵۸ ساله نیز در ارتباط با این مزرعه دستگیر شده است اما هنوز نقش او در انزواء ماندن این خانواده روشن نیست. پلیس در توییتر اعلام کرد که پرونده این خانواده در حال بررسی است و توضیح این نوع شیوه زندگی آنان هنوز ممکن نیست.

دهیار روستای روینرولد در یک نشست مطبوعاتی گفت که تا به حال این خانواده را ندیده بوده است و آنان از طریق کاشت سبزیجات در مزرعه کوچک جلوی خانه و نگهداری یک بز، روزگار خود را می گذارنده و با دنیای بیرون برای رفع نیازهای خود ارتباطی نداشته اند.

به گفته دهیار، مادر خانواده پیش از نقل مکان به این مزرعه درگذشته است.

برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که خانواده در انتظار آخرالزمان بوده اند و از وجود انسان های دیگر در دنیا خبری نداشته اند.

پلیس این گزارشات را هنوز تایید نکرده است.

بیشتر بخوانید: