مدرس خیابانی رای اعتماد نگرفت

22/05/1399 09:31 ق.ظ

مدرس_خیابانی رای اعتماد نگرفت 🔹نمایندگان مجلس به حضور مدرس خیابانی به عنوان وزیر صمت رای نداد./ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

نمایندگان مجلس به حضور مدرس خیابانی به عنوان وزیر صمت رای نداد.نمایندگان مجلس یازدهم در اولین جلسه رای اعتماد دوران نمایندگی، وزیر پیشنهادی دولت را رد کردند. مجلس یازدهم حسین مدرس خیابانی، وزیر پیشنهادی صمت را که از طرف حسن روحانی، رئیس‌جمهوری معرفی شد را فاقد صلاحیت دانست و به او رای اعتماد نداد. به گزارش، در جلسه بررسی صلاحیت مدرس خیابانی که امروز چهارشنبه 22 خرداد برگزار شد، پس از استماع دفاعیات موافقان، مخالفان و شخص وزیر پیشنهادی؛ نمایندگان با 140 رای مخالف، 104 رای موافق و 10رای ممتنع از مجموع 254 آرا ماخوذه با حضور حسین مدرس خیابانی در وزارت صنعت معدن و تجارت مخالفت کردند.گفتنی است که یکی از مهمترین انتقادات نمایندگان مجلس یازدهم در کنار تاخت و تازها به عملکرد دولت و وزیر پیشنهادی صمت، عدم حضور حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بود.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد ندادمجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد نمایندگان مجلس با ۱۴۰ رای مخالف، ۱۰۴ رای موافق و ۱۰ رای ممتنع از مجموع ۲۵۴ آرا ماخوذه با حضور حسین مدرس خیابانی در وزارت صنعت معدن و تجارت مخالفت کردند.

مجلس ایران به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد

مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد ندادمجلس به وزیر پیشنهادی صمت رای اعتماد نداد | نمایندگان مجلس در جلسه علنی چهارشنبه با ۱۰۴رای موافق، ۱۴۰رای مخالف و ۱۰رای ممتنع از مجموع ۲۵۴نماینده حاضر با انتصاب حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند

مجلس به مدرس خیابانی اعتماد نکردنمایندگان با تصدی‌گری مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صعنت، معدن و تجارت مخالفت کردند.

مدرس خیابانی: شرایط امروز کشور سخت اما اعتلا بخش است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimوزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: اصلی ترین برنامه های من برای تصدی وزارت صمت، تحقق دو هدفِ بهبود معیشت مردم و اشتغال است که دشمن آنها را نشانه رفته است و به دنبال سفره های خالی و کارخانه های تعطیل است.

مجلس ایران به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد