مجلس ایران به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران رای اعتماد نگرفت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

12.08.2020در جریان جلسه رای اعتماد به حسین مدرس خیابانی، پس از نطق موافقان و مخالفان این انتخاب و توضیحات وزیر پیشنهادی رای گیری انجام شد. نمایندگان مجلس ایران به این انتخاب حسن روحانی رای اعتماد ندادند.

پس از شمارش آرا مشخص شد نمایندگان با 104 رای موافق، 140 رای مخالف و 10 رای ممتنع از مجموع 254 با انتخاب حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.گفتنی است اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری ایران در این جلسه نیز حضور داشت. رئیس مجلس ایران نیز درباره عدم حضور حسن روحانی، رئیس جمهوری این کشور گفت: رئیس جمهور از ستاد ملی کرونا استعلام کرده است و آنها گفته اند در جلسه شرکت نکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مجلس به مدرس خیابانی اعتماد نکردنمایندگان با تصدی‌گری مدرس خیابانی به عنوان وزیر پیشنهادی صعنت، معدن و تجارت مخالفت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد ندادمجلس به وزیر پیشنهادی صمت رای اعتماد نداد | نمایندگان مجلس در جلسه علنی چهارشنبه با ۱۰۴رای موافق، ۱۴۰رای مخالف و ۱۰رای ممتنع از مجموع ۲۵۴نماینده حاضر با انتصاب حسین مدرس خیابانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قالیباف: رییس‌جمهوری به توصیه ستاد ملی کرونا به مجلس نیامدچرایی عدم حضور رئیس جمهوری در مجلس | رییس مجلس: رییس جممهوری از ستاد ملی کرونا استعلام کرده و آنان مصلحت ندیده بودند که ایشان در جلسه علنی مجلس حضور یابد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا به 80 درصد اصناف ایران آسیب زده استرئیس کمیسیون نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران اعلام کرده است 70 تا 80 درصد اصناف ایران در پی شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک‌های ایران به لبنان بلاعوض نخواهد بود
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو:‌ ورود چین به ایران، خاورمیانه را بی‌ثبات می‌کندمایک پمپئو:‌ ورود چین به ایران، خاورمیانه را بی‌ثبات می‌کند حساب کاربری وزارت خارجه آمریکا در توئیتر با انتشار پیامی به نقل از مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، نسبت به بی‌ثبات شدن خاورمیانه در صورت ورود چین به ایران هشدار داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »