مخبر از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد

20/11/1400 07:00:00 ب.ظ

مخبر از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد

معاون اول رییس جمهوری بعداز ظهر امروز(چهارشنبه) در ادامه سفر به شهرستان ورامین و پیشوا از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد. معاون اول رییس جمهور در ادامه نیز در محل احداث قطار حومه ای منطقه جنوب شرقی استان تهران حاضر شد و...

معاون اول رییس جمهور در ادامه نیز در محل احداث قطار حومه ای منطقه جنوب شرقی استان تهران حاضر شد و از نزدیک مشکلات زیرساختی، فنی و عمرانی تکمیل و تجهیز این ایستگاه قطار را بررسی کرد. بازدید از پروژه نیمه تمام یک بیمارستان بخش غیردولتی، چگونگی مراحل تکمیلی ساخت و ساز بیمارستان شهید مفتح ورامین و همچنین تجهیز امکانات درمانگاه عمومی و شبانه روزی شهید مهتدی شهرستان پیشوا از دیگر بخش های سفر معاون اول رییس جمهور به جنوب شرق استان تهران بود که با توضیحات مسئولان در جریان روند تکمیل، تجهیز و ساخت بخش های درمانی این دو مرکز درمانی قرار گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیهبازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند.

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

شماری از نیروهای آمریکایی وارد لهستان شدنددو هواپیمای نظامی ایالات متحده صبح روز دوشنبه در فرودگاه لهستان فرود آمدند. انتظار می‌رود که در اواخر روز تعداد بیشتری از نیروهای نظامی آمریکایی که رئیس جمهوری آمریکا، جو بایدن، هفته گذشته بر سر بحران اوکراین دستور داد به اروپا اعزام شوند، وارد لهستان شوند. بایدن یک روسیه لولو جدید درست کرد و از خواب بیدارش کرد ! این دمو های قدیمی عاشق جنگ سرد هستند ! نوستالژی اینا همینه بایدن احمق حامیه ملاها چنان خفتی بار آورده که لقب پرزیدنت یا جملاتی مثل دستور داد و اینا براش عاریه است بهش نمیاد مردک بیخاصیت ترسو GodBlessPresidentTrump

پیام تشکر اردوغان از رئیسیپیام تشکر اردوغان از رئیسی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در حساب کاربری در توئیتر از گفت‌وگوی تلفنی خود با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود خبر داد.