بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند.

کایسری/ خبرگزاری آناتولی

اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند. سعید محمد جان، رئیس هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران طی سخنانی در این دیدار با بیان اینکه در گذشته حجم مبادلات تجاری بین ترکیه و ایران به 21 میلیارد دلار می‌رسید، گفت: این رقم به دلیل تحریم و همه‌گیری کرونا کاهش قابل توجهی داشته است.

وی خاطرنشان کرد که برای احیاء و توسعه تجارت تلاش می‌کنند و می‌خواهند تجار کایسری و ایران را گرد هم آورده و تجارت را با کمیته‌های خرید متقابل افزایش دهند. امام اوغلو نیز تصریح کرد که دولت‌ها از طریق تجارت به یکدیگر نزدیک می‌شوند و از این نظر تلاش خواهند کرد تجارت بین ترکیه و ایران را توسعه دهند و صنعتگران کایسری نقش فعالی در این روند ایفا کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استقبال گردشگران از سفر با قطار «وان‌گولو اکسپرس»مسافران قطار «وان‌گولو اکسپرس» از تماشای مناظر زیبای منطقه شرق ترکیه در روزهای زمستان لذت می‌برند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام تشکر اردوغان از رئیسیپیام تشکر اردوغان از رئیسی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در حساب کاربری در توئیتر از گفت‌وگوی تلفنی خود با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود خبر داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی آلمان از تلاش‌های ترکیه برای حل تنش میان روسیه و اوکراین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پذیرایی از مشتریان در زندان؛ رستوران ایرانی که به زندانیان کمک می‌کنددر این رستوران یک درصد از در‌آمد روزانه مختص کمک به زندانیان غیرعمد می‌شود. همچنین زندانیان متقاضی کار با توجه به شرایط نیاز می‌توانند در این مکان کار کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اظهارات چاووش‌اوغلو در مورد سفر هرتزوگ به ترکیهاظهارات چاووش‌اوغلو در مورد سفر هرتزوگ به ترکیه مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه به سوالات خبرنگاران پیرامون آخرین تحولات منطقه و جهان پاسخ داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز دادگاه ۱۶ متهم به جاسوسی برای اسرائیل در ترکیهبر اساس کیفرخواست دادستانی، این افراد در چهار استان ترکیه فعال بوده‌اند و «ده‌ها هزار دلار» پول از موساد گرفته‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »