بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه

19/11/1400 07:54:00 ب.ظ

بازدید صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی کایسری ترکیه اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند.

صنعتگران ایرانی از منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه بازدید کردند. - خبرگزاری آناتولی 08.02.

2022 کایسری/ خبرگزاری آناتولی اعضای هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران با یونس امام‌اوغلو، رئیس هیئت مدیره منطقه صنعتی سازمان یافته کایسری ترکیه دیدار کردند. سعید محمد جان، رئیس هیئت مدیره انجمن صنعتگران و بازرگانان ترک‌ ایران طی سخنانی در این دیدار با بیان اینکه در گذشته حجم مبادلات تجاری بین ترکیه و ایران به 21 میلیارد دلار می‌رسید، گفت: این رقم به دلیل تحریم و همه‌گیری کرونا کاهش قابل توجهی داشته است.

وی خاطرنشان کرد که برای احیاء و توسعه تجارت تلاش می‌کنند و می‌خواهند تجار کایسری و ایران را گرد هم آورده و تجارت را با کمیته‌های خرید متقابل افزایش دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران و جهان؛ وکیل دونالد ترامپ: به موکلم در جلسه دادگاه دستبند زده نخواهد شد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران و جهان در روز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۳۱ مارس ۲۰۲۳ را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

استقبال گردشگران از سفر با قطار «وان‌گولو اکسپرس»مسافران قطار «وان‌گولو اکسپرس» از تماشای مناظر زیبای منطقه شرق ترکیه در روزهای زمستان لذت می‌برند. - خبرگزاری آناتولی

پیام تشکر اردوغان از رئیسیپیام تشکر اردوغان از رئیسی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در حساب کاربری در توئیتر از گفت‌وگوی تلفنی خود با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود خبر داد.

قدردانی آلمان از تلاش‌های ترکیه برای حل تنش میان روسیه و اوکراین

پذیرایی از مشتریان در زندان؛ رستوران ایرانی که به زندانیان کمک می‌کنددر این رستوران یک درصد از در‌آمد روزانه مختص کمک به زندانیان غیرعمد می‌شود. همچنین زندانیان متقاضی کار با توجه به شرایط نیاز می‌توانند در این مکان کار کنند.

اظهارات چاووش‌اوغلو در مورد سفر هرتزوگ به ترکیهاظهارات چاووش‌اوغلو در مورد سفر هرتزوگ به ترکیه مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه به سوالات خبرنگاران پیرامون آخرین تحولات منطقه و جهان پاسخ داد.

آغاز دادگاه ۱۶ متهم به جاسوسی برای اسرائیل در ترکیهبر اساس کیفرخواست دادستانی، این افراد در چهار استان ترکیه فعال بوده‌اند و «ده‌ها هزار دلار» پول از موساد گرفته‌اند.