مخالفت حوثی‌ها با دسترسی تیم کارشناسان بین‌المللی به نفتکش «صافر»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفت حوثی‌ها با دسترسی تیم کارشناسان بین‌المللی به نفتکش «صافر» العربية

گروههای تروریستی قرار داده شده‌اند، مجددا با دسترسی تیم کارشناسان بین‌المللی به نفتکش صافر مخالفت کردند.

الاریانی در سلسله توئیت‌هایی گفت اقدام حوثی‌ها به نقض مکرر تعهدات‌شان نشان می‌دهد که آنها از نفتکش صافر به عنوان اهرم فشاری برای باج‌گیری از جامعه بین‌المللی و کسب دستاوردهای سیاسی استفاده می‌کنند. او همچنین از جامعه بین ‌المللی خواست برای ممانعت از وقوع فاجعه احتمالی فشارهای واقعی علیه حوثی‌ها را افزایش و ضمن حمایت از تلاش‌های دولت درخواست‌های مردمی برای «تروریستی خواندن شبه‌نظامیان حوثی» را برآورده کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا علی سیستانی در دیدار با پاپ، با طرح عادی سازی رابطه با اسرائیل مخالفت کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت حوثی‌ها با پیشنهاد آمریکا برای آتش‌بس در یمنشبه‌نظامان حوثی مورد حمایت ایران شامگاه جمعه 12 مارس ضمن مخالفت با پیشنهاد مطرح شده از سوی تام
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مخالفت AFC با توقف برگزاری بازی‌های ایرانی در بحرینفدراسیون فوتبال درباره پرونده میزبانی در CAS، چهارمین بیانیه خود را صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس با کلیات بودجه ١۴٠٠ مخالفت کردمجلس با کلیات بودجه ١۴٠٠ مخالفت کرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات بودجه ١۴٠٠ مخالفت کردند. بودجه ۳/۱۲ به چه ترتیبی تصویب میشه؟؟؟ pborg_ir مجلس انقلابی و دولت مردمی؛ بر اساس چه ساز وکاری مدافعین سلامت( طرحی و ۸۹روزه) زبده وخودایثارگرسلامت باسابقه های درخشان درپیک های کشنده ایام کرونا بایستی به جرم( فاقد سهمیه بودن) تعدیل شوند وافرادی بایک ماه سابقه بایستی استخدام قطعی رسمی شوند؟! مدافعان_دیروز_تعدیل_شدگان_امروز
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت با «امارت اسلامی» در پایان نشست مسکو؛ کابل استقبال کرد، طالبان غیرقابل‌قبول خواندمقام‌های دولت افغانستان و گروه طالبان در نشستی یک روزه در مسکو در خصوص لزوم سرعت بخشیدن به مذاکرات صلح با یکدیگر گفتگو کردند. من خواهانی یک غانکستانی فدرالی استم.فدرالی پشتونستان غانکستان امارتی باشد و فدرالی خراسانی ها جمهوری فدرالی سیکولار دموکراتیک انتخابی غانکستان باشدومنطقی همین راه حل است.در غیر آن غانکستان در ۵۰ سال بعدی ۳ جنگ دارد.جنگ اوپل علیه بنیادگرایی اسلامی و مبارزه علیه تروریزم است.جنگ ..
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »