بررسی تهدیدهای ایران در سفر فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا به اسرائیل

10/11/1399 08:35 ق.ظ

بررسی تهدیدهای ایران در سفر فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا به اسرائیل العربية

قرار است ژنرال مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا «سنتکام» در این سفر رسمی دو روزه به اسرائیل، تهدیدهای ایران را با مقامات تل‌‌آویو بررسی کند.ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ژنرال مکنزی طی این سفر در دیدار با آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ضمن انجام ارزیابی‌های استراتژیک راهکارهای تحکیم همکاری منطقه‌ای در مقابله با تهدیدهای جدید را بررسی می‌کند.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ژنرال مکنزی طی این سفر در دیدار با آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ضمن انجام ارزیابی‌های استراتژیک راهکارهای تحکیم همکاری منطقه‌ای در مقابله با تهدیدهای جدید را بررسی می‌کند.

آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل درباره روابط اسرائیل و آمریکا، گفت: «روابط نظامی و استراتژیک میان ایالات متحده و اسرائیل طی سالیان متمادی، بخش اصلی در تقویت امنیت قومی اسرائیل و برتری آن در برابر دشمنانش بوده است».

کوخاوی افزود: «بدون شک این شراکت با ایالات متحده نقش اصلی را در تعامل با تهدیدهای مشترک و در مقدمه آن تهدید ایران ایفا می‌کند». قرار است ژنرال مکنزی جمعه در فعالیت‌های همایشی با مشارکت مسئولان برجسته اسرائیلی که به ریاست آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل و مشارکت ایال زامیر نایب رئيس ستاد ارتش و رئیس هیأت استراتژیک و سرلشکر تل کلمن اداره سوم، تامیر هایمن رئیس اطلاعات و یهودا فوکس وابسته نظامی ارتش اسرائیل در واشنگتن برگزار می‌شود، شرکت کند. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

آمریکا و اسرائیل کارگروه مشترکی برای بررسی تهدیدهای موشکی و پهپادی ایران تشکیل می‌دهند🔺آمریکا و اسرائیل کارگروه مشترکی برای بررسی تهدیدهای موشکی و پهپادی ایران تشکیل می‌دهند کاخ سفید می‌گوید آمریکا و اسرائیل روی تهدید عمده‌ای که رفتار تهاجمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه ایجاد می کند، موافقت دارند نه شما هر غلطی در منطقه بکنید ولی انتظار مقاومت نداشته باشید...!!! این دو تصویر از طلسمات مجرب از نسخ قدیمی ولی محاسبات ان جدید برای باطل کردن تهاجمات و البته ترساندن ، میگن بچه را چه بترسونی و چه برحذر داری فرقی نمکنه ، .. بهر حال ایجاد ارامش و رهایی از شر تهاجمات و فتنه های دشمنان بشریت هست اسوده خاطر باشید ارام باشید . هالا لویا یهوه امریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند ایران اسلامی روز به روز قوی تر می شود

بررسی قرارداد ایران و چین در جلسه غیرعلنی مجلسیک عضو هیئت رییسه مجلس: موضوع قرارداد ٢۵ ساله ایران و چین و همچنین نشست مشترک کمیسیون برجام فردا (یکشنبه) در جلسه غیرعلنی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد بعد فروختن چانه زنی میکنید؟ مجلس چی‌آخه!؟ اینا علف هرزن‌ کسی اینارو آدم حساب نمیکنه‌ که

با تمرکز بر ثروت خامنه‌ای؛ کنگره آمریکا نقش ایران در جنایت‌های جنگی را بررسی می‌کندنماینده جمهوری‌خواه آمریکایی جمعه 19مارس 2021 پیش‌نویس قانونی را به کنگره ایالات متحده ارائه کرد که نقش آمریکا در جنایت های کل جهان را کی و کجا بررسی می کنه ملاها سال تا سال کاری جز مفتخوری نداشتند موقع برداشت گندم در خانه های ما می آمدند و چند من گندم صدقه ای بهشان میدادیم الان ثروتمندترین کشور دنیا بواسطه خیانت غربی ها به اشغالشان در آمده این قبیل حرکات از طرف اینا طبیعیه هرکسی به ذات خود باز میگردد خامنه‌ای جنایتکار را به دادگاه لاهه بکشانید

بایدن در حال بررسی لغو تحریم‌های ایران«بایدن در حال بررسی لغو تحریم‌های ایران» نشریه ساندی تایمز در گزارشی به نقل از یک مقام امنیتی آمریکایی مدعی شد که جو بایدن به دنبال آن است که تحریم‌های وضع شده علیه ایران را با هدف حفظ توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ کاهش دهد و این توافق را به مسیر خود بازگرداند. عیدی برای همه تهیه و توزیع بسته های پروتئینی در مناطق نیازمند به قول عالمی ،این دنیا تماما عاریتی و امانت است . این انفاق است که میماند و دست شمارا میگیرد. برای اطلاعات بیشتر با بنده وارد ارتباط شوید. گهی لف لف خورد گه دانه دانه از همون منابع که گفته بودن بایدن در نشست مونیخ تحریم ها رو لغو میکنه ؟

بررسی احتمال رویارویی با ایران در کابینه امنیتی اسرائیلروند تحولات مذاکرات درباره برنامه هسته‌ای ایران در وین، کابینه امنیتی اسرائیل که متشکل از وزرای مهم توله سگها وق وق زیاد میکنند ولی کسی توجهی به وق وق توله سگ نمیکند .درحال حاضر سگ بزرگ چماق خورده دم اش را زیر شکم گرفته و از ترس ضربات بعدی در گوشه ای زوزه میکشد .واقعا در نبود سگ توله سگها چه گوهی میخواهند بخورند؟ چه گوهی میتوانند بخورند ؟ اقا اقا دعوا بده بیایم دوست باشیم باهم ☺️

قرار است ژنرال مکنزی فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا «سنتکام» در این سفر رسمی دو روزه به اسرائیل، تهدیدهای ایران را با مقامات تل‌‌آویو بررسی کند.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که ژنرال مکنزی طی این سفر در دیدار با آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل ضمن انجام ارزیابی‌های استراتژیک راهکارهای تحکیم همکاری منطقه‌ای در مقابله با تهدیدهای جدید را بررسی می‌کند.

آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل درباره روابط اسرائیل و آمریکا، گفت: «روابط نظامی و استراتژیک میان ایالات متحده و اسرائیل طی سالیان متمادی، بخش اصلی در تقویت امنیت قومی اسرائیل و برتری آن در برابر دشمنانش بوده است».

کوخاوی افزود: «بدون شک این شراکت با ایالات متحده نقش اصلی را در تعامل با تهدیدهای مشترک و در مقدمه آن تهدید ایران ایفا می‌کند».

قرار است ژنرال مکنزی جمعه در فعالیت‌های همایشی با مشارکت مسئولان برجسته اسرائیلی که به ریاست آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل و مشارکت ایال زامیر نایب رئيس ستاد ارتش و رئیس هیأت استراتژیک و سرلشکر تل کلمن اداره سوم، تامیر هایمن رئیس اطلاعات و یهودا فوکس وابسته نظامی ارتش اسرائیل در واشنگتن برگزار می‌شود، شرکت کند.

شایان ذکر است وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، نیمه ماه جاری تصمیم گرفت اسرائیل را از چارچوب عملیات فرماندهی نظامی آمریکا در اروپا خارج و در کنار برخی از کشورهای عربی به فرماندهی ستاد مرکزی آمریکا «سنتکام» در خاورمیانه ملحق کند.

از طرفی آویو کوخاوی پیش‌تر گفته بود که بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران، بسیار بد است و نباید به آن اجازه داد.

رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل سه‌شنبه طی سخنرانی‌اش در کنفرانس انستیتو پژوهش‌های امنیت ملی اسرائیل توضیح داد که «اگر توافق هسته‌ای با ایران از سال 2015 تاکنون ادامه می‌یافت، در سایه عدم وجود ضوابط و نظارت برای ممانعت از آن، ایران الان به قابلیت به ساخت بمب هسته‌ای دست می‌یافت».