محکومیت یکی از معترضان آبان به ۶ ماه حبس تعزیری

13/07/1399 08:50:00 ق.ظ

خبرگزاری هرانا گزارش کرده «احمد پورحاتم» یکی از شهروندان بهبهانی که در جریان اعتراضات_آبان_۹۸ در خوزستان دستگیر شده بود بنا بر حکم دادگاه تجدید نظر به شش ماه حبس تعزیری محکوم شده است. جزییات بیشتر:👇

به گزارش خبرگزاری هرانا احمد حاتم پور، فرزند رحمان، ۳۲ ساله و دارای مغازه اتوگالری ماشین‌های سبک در بهبهان است.

او ابتدا توسط قاضی «فردوس افشون» در شعبه اول دادگاه انقلاب ماهشهر به شش ماه حبس تعزیری و از بابت مجازات تکمیلی به مدت ۲ سال از عضویت در احزاب، گروه‌ها و دسته‌جات سیاسی محکوم شده بود.

برخی مصادیق اتهامات این شهروند معترض «خواندن سرود یار دبستانی من، سر دادن شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران و شهید نامیدن جانباختگان اعتراضات سراسری آبان ۹۸» بوده و به همین واسطه دادگاه او را به اتهام« فعالیت تبلیغی علیه نظام و به نفع گروه‌ها و سازمان‌های مخالف نظام» محاکمه و به شش ماه حبس محکوم کرده است.

آقای حاتم‌پور در دی‌ماه ۱۳۹۸ پس از شناسایی از طریق دوربین‌های مداربسته، ساعت دو نیمه شب توسط ماموران نیروی انتظامی در محل کار خود در شهرستان بهبهان بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات اهواز منتقل شد. او پس از طی مراحل بازجویی به زندان بهبهان انتقال یافته بود. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

بازداشت یکی از رهبران جنبش حماس توسط اسرائیلنظامیان اسرائیل با یورش به کرانه باختری اشغالی شیخ حسن یوسف یکی از رهبران جنبش حماس را بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان: حجاب روسری نیست، عدم تجاوز به حقوق دیگران است

تکلیف انتخابات آمریکا در صورت مرگ یا وخامت حال یکی از نامزدها چه می‌شود؟ابتلای رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا و نامزد جمهوریخواهان در انتخابات پیش‌رو به ویروسی که تاکنون جان بیش از ۲۰۰ هزار نفر را در این کشور گرفته است پرسش‌های زیادی درباره سرنوشت انتخابات در صورت ناتوانی یا مرگ یکی نامزدها پدید آورده است. بازی با کلمات قدرتمند به ظاهر ساده و گسترش فیک نیوز برای ج.کثیف.ا ذات اتحادیه اروپا و خبرگذاریهای آشغال سلام منحرف کردن افکار عمومی از اصل ماجراهای در جریان بنظر میاد ترامپ با این کوید_١٩ برنده انتخابات خواهد بود. چطوره به نا امن کردن فضای اجتماعی ایران برای زن ها بپردازیم که امام جمعه اصفهان و بجنورد در موردش صحبت کردن، جماعت جاعش همیشه درگیر در کمر به پایین

بازداشت افسانه اکبرزاده همسر یکی از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر در اردبیلاولا در حکومت اسلامی شهروند وجود ندارد؛ ثانیا این جانوران وحشی، ایرانی نیستند؛ جیره‌خوار ساواک و شهربانی‌اند. توحش دینی را به توحش قومی بیافزائیم خواهیم داشت گله وحش که به حمایت از جمهوری آذربایجان تظاهرات می‌کنند! بیجا می‌کنند به پیروی از اوامر لندن، ملت ایران را در برابر روسیه قرار می‌دهند.تجربه ثابت کرده که طی سدةاخیر، این قماش «شهروندان» کارمند ساواک و شهربانی‌اند.

غول مرحله یکی مانده به آخرتیمی که چند ساعت دیگر، از زمین ورزشگاه جاسم بن حمد پیروز بیرون بیاید، قهرمان منطقه غرب آسیا است و در فینال لیگ قهرمانان آسیا، به مصاف قهرمان منطقه شرق خواهد رفت | ببینید:

رئیس مجلس به گلایه یکی از مسئولان استان مازندران واکنش نشان داد- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ رئیس مجلس شورای اسلامی به گلایه یکی از مسئولان استان مازندران مبنی بر عدم دعوت برای مراسم استقبال و تشریفات واکنش نشان داد. شاه با خود رو ضد گلوله بین مردم نمآمد. ایشالا که این روحیه جهادی نتیجه عملی هم بده! والا بیشتر چیزایی که تا الان از مجلس. انقلابی شنیدیم زده تو ذوقمون ماهم که ابله و ساده !! باور کردیم . البته در پندار شما.