محرومیت دو ساله برای رئیس معزول فدراسیون فوتبال ایران

25/02/1401 09:56 ب.ظ

محرومیت دو ساله برای رئیس معزول فدراسیون فوتبال ایران العربيه_فارسى

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران رای خود را در خصوص پرونده شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رئیس معزول و برخى از مسئولان وقت فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد.کمیته کمیته مذکور ظهر یک‌شنبه 25 اردیبهشت عزیزی‌خادم را به محرومیت دو سال از هر نوع فعالیت در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت جزای یک میلیارد ریالی محکوم کرد.

به گفته کمیته اخلاق، عزیزی‌خادم، یک هفته فرصت خواهد داشت پیرامون رای صادر شده درخواست تجدیدنظرخواهی ارسال کند.

به گزارش تارنمای رسمی فدراسیون فوتبال ایران، علی سلیمانی صرمی، خزانه‌دار پیشین فدراسیون هم به محرومیت یکساله از هر نوع فعالیت در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

حسن کامرانی‌فر، دبیرکل پیشین فدراسیون نیز به پرداخت 400 میلیون ریال جزای نقدی، وحید فدایی، رئیس قبلی دپارتمان مالی و محمد بابازاده‌درویش، رئیس سابق دپارتمان حقوقی هم هر کدام به پرداخت 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند. headtopics.com

پیشتر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، پنج‌شنبه 28 بهمن‌ماه 1400، بدون اشاره به دلایل عزل، به برکناری عزیزی‌خادم رای داده بودند.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، عزیزی خادم را دو سال محروم کردبا حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، «شهاب‌الدین عزیزی خادم» به مدت دو سال از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال محروم شد.در بیانیه‌ای که کمیت ...

مسابقات فوتبال در ایران به دستور وزارت کشور بدون تماشاگر شدبرخی گمانه‌زنی‌ها حاکی است که با ظهور دوباره اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف ایران در روزهای اخیر، وزارت کشور نگران است که دامنه این اعتراضات به ورزشگاه‌ها گسترش یابد. از وقتی ارز ۴۲۰۰ حذف شده جنس تو کشورهای همسایه خیلی گرون‌ شده 😂 معلومه بازار قاچاقچیا کساد شده :) BisimchiMedia برعکس واکنشهایی که در توییتر می‌بینم به نظر من دولتی که اعتماد به نفس حذف سیاست پوپولیستی مفسده‌زای ارز ترجیحی را دارد در میان مدت اطمینان بخش است. دولت ترسویی که از سر ضعف و اعتماد بنفس پایین مدام تصمیمات سخت رو به عقب می‌اندازد در میان مدت کشور را با فرسایشی عظیم دچار می‌کند.

مربی استقلال در پایان فصل جدا می‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimمربی استقلال در پایان فصل جدا می‌شود صالح مصطفوی مربی استقلال قصد دارد در پایان فصل از جمع آبی‌پوشان جدا شود

لیگ برتر فوتبال|‌ هدیه بزرگ پرسپولیس به آبی‌ها با شکست برابر سپاهان/ استقلال قهرمان لیگ شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimپرسپولیس زورش به سپاهان نرسید 🎥 استقلال قهرمان لیگ_برتر شد پرسپولیس در ورزشگاه سردار شهید سلیمانی سیرجان به مصاف سپاهان رفت که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک شاگردان نویدکیا به پایان رسید استقلال پس از ۹ سال عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد

چین از میزبانی جام فوتبال آسیا ۲۰۲۳ انصراف دادبه دلیل افزایش شیوع دوباره کرونا در چین،‌ این کشور به طور رسمی از میزبانی مسابقات فوتبال جام قهرمانی آسیا سال ۲۰۲۳ انصراف داد. میزبانی را به ایران بدن تا با ریاست علم الهدی در مشهد بازیها را برگزارکند

رسانه بلژیکی: بیرانوند تمایل دارد به‌صورت قرضی به پرسپولیس برود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimرسانه بلژیکی: علیرضا_بیرانوند تمایل دارد به‌صورت قرضی به پرسپولیس برود باشگاه آنتورپ در ابتدای فصل، بیرانوند را به تیم بواویشتای پرتغال قرض داد که دوره موفقی را سپری نکرد این دروازه‌بان عمدتاً نیمکت‌نشین بود و فقط در ۱۰ مسابقه به میدان رفت

آخرین به روزرسانی:Shareکمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران رای خود را در خصوص پرونده شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، رئیس معزول و برخى از مسئولان وقت فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد.

کمیته مذکور ظهر یک‌شنبه 25 اردیبهشت عزیزی‌خادم را به محرومیت دو سال از هر نوع فعالیت در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت جزای یک میلیارد ریالی محکوم کرد.به گفته کمیته اخلاق، عزیزی‌خادم، یک هفته فرصت خواهد داشت پیرامون رای صادر شده درخواست تجدیدنظرخواهی ارسال کند.

به گزارش تارنمای رسمی فدراسیون فوتبال ایران، علی سلیمانی صرمی، خزانه‌دار پیشین فدراسیون هم به محرومیت یکساله از هر نوع فعالیت در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و پرداخت 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

حسن کامرانی‌فر، دبیرکل پیشین فدراسیون نیز به پرداخت 400 میلیون ریال جزای نقدی، وحید فدایی، رئیس قبلی دپارتمان مالی و محمد بابازاده‌درویش، رئیس سابق دپارتمان حقوقی هم هر کدام به پرداخت 300 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

پیشتر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، پنج‌شنبه 28 بهمن‌ماه 1400، بدون اشاره به دلایل عزل، به برکناری عزیزی‌خادم رای داده بودند.

روزنامه حکومتی «ایران» در اسفند گذشته گزارش داد، عزیزی‌خادم به دلیل عدم شفافیت مالی و امضای قرارداد با یک «شرکت اسرائیلی» برای وارد کردن فناوری کمک‌داور ویدیویی (VAR) مورد انتقاد قرار گرفته است.