مجلس ایران طرح مقابله با 'شبکه قمار' را بررسی می‌کند

08/12/2020 11:17:00 ق.ظ

مجلس #ایران طرح #مقابله با 'شبکه #قمار' را بررسی می‌کند

مقابله, قمار

مجلس ایران طرح مقابله با 'شبکه قمار ' را بررسی می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران گفت که مجلس طرح مقابله با 'شبکه قمار ' در کشورش را پیگیری خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

مجلس ایران طرح مقابله با "شبکه قمار" را بررسی می‌کندعضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران گفت که مجلس طرح مقابله با "شبکه قمار" در کشورش را پیگیری خواهد کرد.08.12.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیمجتبی توانگر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران در حساب خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که این مجلس طرح «مقابله فراگیر با ⁧‫شبکه قمار‬⁩» را پیگیری خواهد کرد.

وی افزود:"با برخی همکاران در روزهای آتی، طرح «مقابله فراگیر با ⁧‫شبکه قمار‬⁩» را در مرکز پژوهش‌های مجلس آماده و بطور جدی اجرای قانون ⁧‫پول‌شویی‬⁩ را پیگیری می‌کنیم".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

طرح تشکیل وزارتخانه جدید در مجلس ایرانعضو هیأت رئیسه مجلس ایران از اعلام وصول طرح تشکیل وزارت مدیریت بحران خبر داد. - خبرگزاری آناتولی آقا تئز اولون. تیراختورا یاردیم ماللالاری زادی بیراخ اناتولی. تیراختوردان دانیش

جزئیات طرح «انتقام سختِ» مجلس ایران؛ دولت به «نابودی اسرائیل» در ۲۰ سال آینده مکلف می‌شودبر پایه مفاد این طرح، تا زمانی که که دولت آمریکا از اقدام‌ خود در خروج از برجام عذرخواهی رسمی نکند و این کشور «ترور سردار قاسم سلیمانی» را رسما محکوم نکند، هرگونه مذاکره دو یا چندجانبه با حضور طرف آمریکایی ممنوع خواهد بود. دولت چرا بايد موظف شود ... اين يك وظيفه شرعي و قطعي براي تك تك مسلمانان است شاهکار حاج قاسم درسوریه لیاخوف !!! کجایی ... .. .

طرح 'نابودی اسرائیل' در مجلس ایران؛ خطر خیال‌پردازی افراطی‌ها - BBC News فارسیاگر برنامه‌هایی از قبیل طرح اخیر جامه عمل بپوشند، بدون تردید برخورد جامعه جهانی با ایران دگرگون خواهد شد. موظف نمودن دولت یک عضو جامعه ملل به تمهید نابودی عضو دیگری از آن می‌تواند فاجعه بازگشت کشور به ذیل فصل هفتم منشور ملل متحد - که با ظرافتی دیپلماتیک به واسطه برجام برطرف شده بود - را تکرار نماید. حالا که خودت خیال پردازی کردی شکست حصر با ارسال کالا؟ اینکار همین حالا هم از طریق تونلها انجام میشود و علاوه بر کالای اساسی شامل سلاح و موشک است اما حصر را نشکسته! بند2 پیگیری ارائه خدمات=؟ دولت اینرا باید از چه نهادی پیگیری کند انتهای بند به صورت سالانه تا این مرزها (تا این مرزها=؟) پیوست: تصویر متن ماده ساقی اینها کیه؟ یکی بره درب خانه خامنه تی، مجلس، روسای سپاه و حوزه ببینه ساقی اینها کیه !

مجلس ایران با طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' مخالفت کرد | DW | 03.02.2021طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی بود، با اکثریت بالا در مجلس رد شد. برخی از نمایندگان این طرح را 'نمایشی' و ابزاری برای 'اعمال فشار' دانسته بودند. مفسدین فی الارض اکثریت بالا؟ تنها سه رای کم آورد چقدر دیوثی

هشدار رئیس کمیسیون انرژی مجلس ایران: به بازرسان آژانس اجازه ورود به ایران نمی‌دهیمفريدون عباسي رئیس کمیسیون انرژی در مجلس ایران روز دوشنبه 11 ژانویه، در واکنش به اظهارات پمپئو مبنی میخان مثل دوران اوباما چُلمتگ عمل کنند با دولت بایدن. به سمت اتمی شدن پیش برن و برای توقف فعالیت هسته ای، تحریم ها رو بردارن. همون باج گیری به روش برجام. بدون اینکه در مورد موشک و حلال تروریستی شیعی امتیاز داده باشن حقوق بشر هم که کشک. 🤚 تخمشو ندارن، فک کردم بایدن امده سایه ی حمله ی نظامی ازشن دور شده ولی کور خوندن به درك

ایران مجلس ایران طرح مقابله با "شبکه قمار" را بررسی می‌کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران گفت که مجلس طرح مقابله با "شبکه قمار" در کشورش را پیگیری خواهد کرد.عضو هیأت رئیسه مجلس ایران از اعلام وصول طرح تشکیل وزارت مدیریت بحران خبر داد.Aa متن طرح ۱۶ ماده‌ای «اقدام متقابل ایران» در برابر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران که هفته گذشته در مجلس ایران اعلام وصول شده بود، منتشر شد.تظاهرات علیه اسرایل در ایران عدم وجود دلایل طبیعی خصومت میان ایران و اسرائیل: اولا دشمنی ایران و اسرائیل در دهه‌های اخیر صرفا برخاسته از ملاحظات ایدئولوژیک (و لذا قابل بازنگری است) بوده نه استراتژیک.

08.12.12.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی مجتبی توانگر، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ایران در حساب خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که این مجلس طرح «مقابله فراگیر با ⁧‫شبکه قمار‬⁩» را پیگیری خواهد کرد. بر پایه مفاد این طرح، تا زمانی که که دولت آمریکا از اقدام‌ خود در خروج از برجام عذرخواهی رسمی نکند و این کشور «ترور سردار قاسم سلیمانی» را رسما محکوم نکند، هرگونه مذاکره دو یا چندجانبه با حضور طرف آمریکایی ممنوع خواهد بود و هر مامور دولتی که از این امر سرپیچی کند به انفصال مادام‌العمر از مناصب و خدمات دولتی و عمومی محکوم می‌شود. وی افزود:"با برخی همکاران در روزهای آتی، طرح «مقابله فراگیر با ⁧‫شبکه قمار‬⁩» را در مرکز پژوهش‌های مجلس آماده و بطور جدی اجرای قانون ⁧‫پول‌شویی‬⁩ را پیگیری می‌کنیم". به گزارش خبرگزاری «خانه ملت»، وی همچنین از اعلام وصول سوال نمایندگان مجلس از وزیر نفت نیز خبر داد. توانگر شبکه قمار در ایران را فاسد، بانفوذ و زالوصفت معرفی و تاکید کرد:"با عزم فرادستگاهی و بدون ملاحظه‌کاری، طومار شبکه فاسد، بانفوذ و زالوصفت قمار که درحال مکیدن سرمایه‌های مردم هستند را در هم می‌پیچیم". از این رو بود که اسرائیل بلافاصله پس از تشکیل در صدد ایجاد روابط دیپلماتیک با کشورهایی مانند ایران و ترکیه برآمد.

. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید سپاه پاسداران ایران نیز بر پایه ماده ششم این طرح موظف شده تا با همکاری نهادهای دولتی و فرهنگی، جنایت‌های صدام و داعش و آمریکا و نیز فساد موجود در آمریکا را به اطلاع مردم این کشورها برساند.