مجلس ایران با طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' مخالفت کرد | DW | 03.02.2021

15/11/1399 04:12 ب.ظ

طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی بود، با اکثریت بالا در مجلس رد شد. برخی از نمایندگان این طرح را 'نمایشی' و ابزاری برای 'اعمال فشار' دانسته بودند.

طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی بود، با اکثریت بالا در مجلس رد شد. برخی از نمایندگان این طرح را 'نمایشی' و ابزاری برای 'اعمال فشار' دانسته بودند. مجلس ایران با طرح"شفافیت آرای نمایندگان" مخالفت کرد طرح"شفافیت آرای نمایندگان" که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی بود، با اکثریت بالا در مجلس رد شد.

برخی از نمایندگان این طرح را"نمایشی" و ابزاری برای"اعمال فشار" دانسته بودند.

طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس بود، با اکثریت بالا رد شد. به گزارش ایرنا، طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با عنوان"شفافیت آرای نمایندگان" در نشست علنی روز چهارشنبه ۱۵ بهمن"مورد بررسی قرار گرفت و با ۱۵۳ رای موافق و ۶۳ رای مخالف و ۱۲ رای ممتنع از ۲۲۸ رای ماخوذه تصویب نشد".

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید الیاس نادران در جریان بررسی این طرح و در مخالفت با آن گفت: «مشکل امروز مجلس رفتار دوگانه‌ای است که نمایش شفافیت می‌دهیم و پنهان‌کاری می‌کنیم.» او از برخوردهای دوگانه"رئیس محترم مجلس" (قالیباف) انتقاد کرد و گفت: «این رفتارها نمایشی است و نه اصل رای به شفافیت». headtopics.com

اکثریت بالا؟ تنها سه رای کم آورد چقدر دیوثی

مفسدین فی الارض

ادامه مطلب:
dw_persian »

آیا علی سیستانی در دیدار با پاپ، با طرح عادی سازی رابطه با اسرائیل مخالفت کرد؟

مجلس نمایندگان آمریکا طرح مهاجرتی پرزیدنت بایدن را تصویب کرد🔺مجلس نمایندگان آمریکا طرح مهاجرتی پرزیدنت بایدن را تصویب کرد ▪️ یکی از لوایح این طرح برای اعطای اقامت قانونی به حدود دو میلیون مهاجر غیرقانونی است که در کودکی به آمریکا آمده‌اند

تلاش در مجلس برای تصویب طرح دوفوریتی لغو توافق با آژانس | DW | 22.02.2021مجلس در اعتراض به توافق دولت با آژانس انرژی اتمی از روحانی، رئیس جمهور به قوه قضائیه شکایت کرد. نمایندگان مجلس خواستار 'مجازات متخلفین' و تصویب یک طرح دوفوریتی برای لغو توافق ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شدند. شو تبلیغاتی طویله ولایی جنگ زرگری!!!!

نمایندگان مجلس افغانستان کلیات اصلاحیه بودجه 1400 را تصویب کردندمجلس نمایند‌گان افغانستان با اکثریت آرا، پیش‌نویس سوم بودجه سال مالی 1400 را، تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی

مجلس ترکیه مصونیت پارلمانی نمایندگان طرفدار کُردها را لغو می‌کنددادسرای ترکیه می‌گوید این نمایندگان که در زمان آن اعتراضات، عضو کمیته اجرایی مرکزی حزب دموکراتیک خلق‌ها بوده‌اند، به همراه پروین بلدان، نایب رئیس این حزب، تحریک به خشونت کرده‌اند.