ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم

16/06/2021 10:27:00 ب.ظ

ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم بیشتر بخوانید:

اقتصاد فرانسه, بودجه فرانسه

ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم بیشتر بخوانید:

ماکرون در مراسمی در پاریس در گفتگو با 'یورونیوز نکست' گفت كه فرانسه كشور شماره یك قاره اروپا در زمینه گرد آوری بودجه در حوزه نوآوری در بخش‌های فناوری است اما همچنان لازم است کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود.

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه در بازدید از «کنفرانس ویوا تک ۲۰۲۱»، پیشرفت فرانسه در بخش فناوری را تحسین کرد اما در عین حال تاکید کرد که این کشور «نباید به پیروزی‌هایمان غنیمت کنیم.»ماکرون در مراسمی در پاریس در گفتگو با"

یورونیوز نکست"گفت كه فرانسه كشور شماره یك قاره اروپا در زمینه گرد آوری بودجه در حوزه نوآوری در بخش‌های فناوری است اما همچنان لازم است کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود.رئیس‌جمهوری فرانسه افزود: « از سال ۲۰۱۷ جمع‌آوری سرمایه دو برابر شده است. ما در سال ۲۰۲۰ به ۵.۴ میلیارد دلار رسیدیم، در سال ۲۰۲۱ از این میزان هم فراتر خواهیم رفت.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

عددنما| چه تعداد ایرانی در حوزه رمز ارز فعال هستند؟اتاق بازرگانی ایران می‌گوید با وجود آنکه آمار دقیقی از فعالیت ایرانیان در حوزه رمزارز وجود ندارد اما به نظر می‌رسد حدود هفت میلیون ایرانی در این حوزه وارد شده‌اند.

رونالدو در یک‌قدمی دایی؛ ژرمن‌ها با گل‌به خودی مغلوب خروس‌ها شدنددر پنجمین شب مسابقات جام ملت‌های اروپا، پرتغال با گل‌های دقایق پایانی مجارستان را شکست داد و کریس رونالدو بیش از همیشه به رکورد علی دایی نزدیک‌تر شد.

زخمی شدن ۲ برادر کولبر با شلیک نیروهای نظامی در نوسود

دستِ بالای اتحادیه در تجارت با آمریکا؛ جهش تراز مثبت اروپا چگونه رقم خورد؟صادرات اتحادیه اروپا به آمریکا از ۲۰۲.۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۰ به ۳۸۴.۴ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۹ رسیده که حاکی از رشد بیش از ۸۹ درصدی است. با این حال، واردات این اتحادیه از آمریکا در این مدت از ۱۴۲.۱ به ۲۳۲.۶ میلیارد یورو رسیده و تنها ۶۳.۶ درصد افزایش یافته است. شماها از اقتصاد و جغرافياي سياسي زياد نميفهمين درسته؟ دست بالاي اروپا؟😂😂😂😂

یورو ۲۰۲۰؛ یواخیم لوو می‌تواند در اوج با تیم ملی آلمان خداحافظی کند؟ - BBC News فارسییوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با پایان رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به حضور ۱۵ ساله‌اش در این تیم پایان خواهد داد. اما سئوال این است که آیا این مربی برجسته می‌تواند دوران خوش گذشته‌اش با تیم ملی را در جام ملت‌های اروپا هم تکرار کند؟

بیانیه آمریکایی‌سعودی در حمایت از اقدامات ریاض برای مقابله با تغییرات اقلیمیپس از سفر جان کری، نماینده ویژه رئیس‌جمهوری ایالات متحده در امور اقلیم به ریاض، بیانیه مشترکی از سوی آمریکا و سعودی منتشر شده و در آن بر حمایت از دو ابتکار چرا دوتا آب رو گذاشتن برا ریاض، واشنگتن آب نمی خواد.

Aa امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه در بازدید از «کنفرانس ویوا تک ۲۰۲۱»، پیشرفت فرانسه در بخش فناوری را تحسین کرد اما در عین حال تاکید کرد که این کشور «نباید به پیروزی‌هایمان غنیمت کنیم..Aa در چارچوب مسابقات یورو ۲۰۲۰ نوبت بازی‌های گروه مرگ رسید و تیم‌های پرتغال، مجارستان، فرانسه و آلمان هم نخستین بازی خود را انجام دادند.استان‌وایر- در ادامه تیراندازی ماموران مرزی جمهوری اسلامی به کول‌بران در استان‌های غربی ایران، دو کول‌بر دیگر هدف قرار گرفته و به شدت مجروح شدند.

» ماکرون در مراسمی در پاریس در گفتگو با" یورونیوز نکست" گفت كه فرانسه كشور شماره یك قاره اروپا در زمینه گرد آوری بودجه در حوزه نوآوری در بخش‌های فناوری است اما همچنان لازم است کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود. رئیس‌جمهوری فرانسه افزود: « از سال ۲۰۱۷ جمع‌آوری سرمایه دو برابر شده است. ما در سال ۲۰۲۰ به ۵. حکایت امسال اما متفاوت بود.۴ میلیارد دلار رسیدیم، در سال ۲۰۲۱ از این میزان هم فراتر خواهیم رفت.» به گفته آقای ماکرون فرانسه سرمایه جمع‌آوری شده به شکل انبوه را سه برابر کرده‌ و بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده‌ است. در رویدادی مشابه در روز یک‌شنبه هفته جاری، یک کولبر دیگر نیز با نام «ولی رستمی»، اهل روستای «پشت کر» شهرستان «ثلاث و باباجانی» بر اثر شلیک نظامیان جمهوری اسلامی زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

آقای ماکرون در عین حال به خبرنگار ما تاکید کرد : «نباید از پیروزی‌های خود غره شویم. در دقیقه ۸۶ اما کریستانو رونالدو توانست با از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو برساند. باید سریعتر و سخت‌تر به پیش رویم، به ویژه با استفاده از استراتژی‌هایی که در سطح اروپایی به کار بسته‌ایم.» فرانسه همچنان در مسیر ایجاد نوآوری خواهد بود آقای ماکرون همچنین با شرکت در میزگردی با حضور استارتاپ‌های اروپایی در رویداد ویوا تک ۲۰۲۱ از سیاست‌هایی که اروپا باید برای ایجاد فناوری قوی‌تر در آینده اتخاذ کند، سخن گفت. رئیس جمهور فرانسه همچنین افزود: «بدین ترتیب فرانسه به اکوسیستم نوآوری تکنولوژی ادامه خواهد داد. علی دایی، اسطوره فوتبال ایران ۱۰۹ گل ملی در کارنامه خود به ثبت رسانده است. آنچه شما می‌بینید، این انرژی موجب شده تا در بخش‌هایی که می‌شناسیم تحول ایجاد شود، در شرکتهایی که در فرانسه تاسیس شده‌اند.

» هم‌رسانی این مطلب: .