اقتصاد فرانسه, بودجه فرانسه, امانوئل ماکرون

اقتصاد فرانسه, بودجه فرانسه

ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم

ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم بیشتر بخوانید:

16/06/2021 10:27:00 ب.ظ

ماکرون با ستودن پیشرفت‌های حوزه فناوری فرانسه: نباید به پیروزی‌هایمان اکتفا کنیم بیشتر بخوانید:

ماکرون در مراسمی در پاریس در گفتگو با 'یورونیوز نکست' گفت كه فرانسه كشور شماره یك قاره اروپا در زمینه گرد آوری بودجه در حوزه نوآوری در بخش‌های فناوری است اما همچنان لازم است کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود.

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه در بازدید از «کنفرانس ویوا تک ۲۰۲۱»، پیشرفت فرانسه در بخش فناوری را تحسین کرد اما در عین حال تاکید کرد که این کشور «نباید به پیروزی‌هایمان غنیمت کنیم.»ماکرون در مراسمی در پاریس در گفتگو با"

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 معترضین در تهران شعار 'مرگ بر دیکتاتور' سر دادند | DW | 26.07.2021 اسرائیل: برای بازگشت ایران به مذاکرات اولتیماتوم تعیین کنید | DW | 26.07.2021

یورونیوز نکست"گفت كه فرانسه كشور شماره یك قاره اروپا در زمینه گرد آوری بودجه در حوزه نوآوری در بخش‌های فناوری است اما همچنان لازم است کارهای بیشتری در این زمینه انجام شود.رئیس‌جمهوری فرانسه افزود: « از سال ۲۰۱۷ جمع‌آوری سرمایه دو برابر شده است. ما در سال ۲۰۲۰ به ۵.۴ میلیارد دلار رسیدیم، در سال ۲۰۲۱ از این میزان هم فراتر خواهیم رفت.»

به گفته آقای ماکرون فرانسه سرمایه جمع‌آوری شده به شکل انبوه را سه برابر کرده‌ و بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده‌ است. آقای ماکرون در عین حال به خبرنگار ما تاکید کرد : «نباید از پیروزی‌های خود غره شویم. باید سریعتر و سخت‌تر به پیش رویم، به ویژه با استفاده از استراتژی‌هایی که در سطح اروپایی به کار بسته‌ایم.» headtopics.com

فرانسه همچنان در مسیر ایجاد نوآوری خواهد بودآقای ماکرون همچنین با شرکت در میزگردی با حضور استارتاپ‌های اروپایی در رویداد ویوا تک ۲۰۲۱ از سیاست‌هایی که اروپا باید برای ایجاد فناوری قوی‌تر در آینده اتخاذ کند، سخن گفت.رئیس جمهور فرانسه همچنین افزود: «بدین ترتیب فرانسه به اکوسیستم نوآوری تکنولوژی ادامه خواهد داد. آنچه شما می‌بینید، این انرژی موجب شده تا در بخش‌هایی که می‌شناسیم تحول ایجاد شود، در شرکتهایی که در فرانسه تاسیس شده‌اند.»

ادامه مطلب: euronews فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

عددنما| چه تعداد ایرانی در حوزه رمز ارز فعال هستند؟اتاق بازرگانی ایران می‌گوید با وجود آنکه آمار دقیقی از فعالیت ایرانیان در حوزه رمزارز وجود ندارد اما به نظر می‌رسد حدود هفت میلیون ایرانی در این حوزه وارد شده‌اند.

رونالدو در یک‌قدمی دایی؛ ژرمن‌ها با گل‌به خودی مغلوب خروس‌ها شدنددر پنجمین شب مسابقات جام ملت‌های اروپا، پرتغال با گل‌های دقایق پایانی مجارستان را شکست داد و کریس رونالدو بیش از همیشه به رکورد علی دایی نزدیک‌تر شد.

زخمی شدن ۲ برادر کولبر با شلیک نیروهای نظامی در نوسود

دستِ بالای اتحادیه در تجارت با آمریکا؛ جهش تراز مثبت اروپا چگونه رقم خورد؟صادرات اتحادیه اروپا به آمریکا از ۲۰۲.۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۰ به ۳۸۴.۴ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۹ رسیده که حاکی از رشد بیش از ۸۹ درصدی است. با این حال، واردات این اتحادیه از آمریکا در این مدت از ۱۴۲.۱ به ۲۳۲.۶ میلیارد یورو رسیده و تنها ۶۳.۶ درصد افزایش یافته است. شماها از اقتصاد و جغرافياي سياسي زياد نميفهمين درسته؟ دست بالاي اروپا؟😂😂😂😂

یورو ۲۰۲۰؛ یواخیم لوو می‌تواند در اوج با تیم ملی آلمان خداحافظی کند؟ - BBC News فارسییوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان با پایان رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به حضور ۱۵ ساله‌اش در این تیم پایان خواهد داد. اما سئوال این است که آیا این مربی برجسته می‌تواند دوران خوش گذشته‌اش با تیم ملی را در جام ملت‌های اروپا هم تکرار کند؟

بیانیه آمریکایی‌سعودی در حمایت از اقدامات ریاض برای مقابله با تغییرات اقلیمیپس از سفر جان کری، نماینده ویژه رئیس‌جمهوری ایالات متحده در امور اقلیم به ریاض، بیانیه مشترکی از سوی آمریکا و سعودی منتشر شده و در آن بر حمایت از دو ابتکار چرا دوتا آب رو گذاشتن برا ریاض، واشنگتن آب نمی خواد.