لهستان: احتمالا شمار آوارگان اوکراینی در لهستان به بیش از 7 میلیون نفر برسد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر سیاست‌های منطقه‌ای لهستان گفت که احتمالا شمار پناهجویان اوکراینی ساکن کشورش به 7 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یابد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر سیاست‌های منطقه‌ای لهستان گفت که احتمالا شمار پناهجویان اوکراینی ساکن کشورش به 7 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یابد.مالگورزاتا ژاروسینسکا ژیدیانک، وزیر سیاست‌های منطقه‌ای لهستان با انتشار بیانیه‌ای، گفت: احتمالا شمار پناهجویان اوکراینی ساکن لهستان به 7 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یابد.

ژیدیانک با بیان اینکه لهستان هم‌اکنون میزبان 2 میلیون و 800 هزار پناهجوی اوکراینی است، اظهار کرد: می‌توانیم از پناهجویان بیشتری میزبانی کنیم. پیش‌بینی می‌کنیم شمار پناهجویان اوکراینی در لهستان به 7 میلیون 300 هزار نفر افزایش یابد. وی با اشاره به اینکه شماری از پناهجویان اوکراینی نیز به دیگر کشورهای اروپایی می‌روند، ادامه داد: در صورت ادامه جنگ احتمالا 11 میلیون نفر مجبور به ترک این کشور خواهند شد.

پیشتر کمیساریای عالی آوارگان سازمان ملل متحد از آواره شده 4 میلیون و 215 هزار اوکراینی به کشورهای دیگر از 24 فوریه همزمان با آغاز حمله روسیه خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خریدهای نظامی گسترده ارتش لهستان و وحشت از حمله احتمالی روسیه/ ایجاد حاشیه امن برای دونباس و حفظ مناطق تصرف شده، کلید پیروزی روسیه در جنگ/ نگاهی به لیست خسارات ارتش روسیه و اوکراین پس از ۶ هفته نبرد +تصاویرخریدهای نظامی گسترده ارتش لهستان و وحشت از حمله احتمالی روسیه ایجاد حاشیه امن برای دونباس و حفظ مناطق تصرف شده، کلید پیروزی روسیه در جنگ نگاهی به لیست خسارات ارتش روسیه و اوکراین پس از ۶ هفته نبرد تحولات روز چهل و دوم جنگ اوکراین را در مشرق بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

وزیر نفت ایران: 16 میلیارد دلار قرارداد امضا کردیم، جزئیات را منتشر نمی‌کنیمعلی اوجی، وزیر نفت ایران در اظهاراتی مدعی شد، از آغاز به‌کار دولت ابراهیم رئیسی، این کشور بیش از 55 قرارداد و تفاهم‌نامه به ارزش 16.5 میلیارد دلار امضا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آخرین آمار شیوع کرونا در آمریکا‌آخرین آمار شیوع کرونا در آمریکا‌ براساس تازه‌ترین داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 982 هزار و 585 نفر و شمار مبتلایان به کرونا به 80 میلیون و 209 هزار و 61 نفر افزایش یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران | ادامه روند افزایشی ابتلا؛ انتقاد والدین و کارشناسان از حضوری شدن مدارسکرونا در ایران | ادامه روند افزایشی ابتلا؛ انتقاد والدین و کارشناسان از حضوری شدن مدارس وزارت بهداشت ایران لزوم حفظ فاصله‌گذاری‌ اجتماعی در مدارس را حذف کرده است. این تصمیم باعث شده هر چه بیشتر به نگرانی‌ها دامن زده است. کانالِ تلگرام: کانالِ تلگرام: وزارت آموزش و پرورش پر از نخبگان و اندیمشندان علوم تربیتی است و هیچکدام بادمجان دور قاپچین و متملق و متظاهر نیستند . انشالله الان هم این تصمیمشان از روی تدبیر و بصیرت بوده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سی‌امین سالگرد محاصره سارایوو
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احضار ۹ نفر از فرهنگیان به دادگاه انقلاب در چهارمحال و بختیاریشورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران اعلام کرد ۹ نفر از فرهنگیان لردگان در استان چهارمحال_و_بختیاری به دادگاه انقلاب این شهرستان احضار شدند. این تشکل ضمن حمایت از این ۹ فعال صنفی، روند سرکوب فعالان را محکوم کرده است. معلمان_ایران فرهنگیان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »