لهستان به شهرهایی که حقوق دگرباشان جنسی را برسمیت نشناسند ۳ برابر بیشتر از بروکسل پول می‌دهد

29/05/1399 11:53:00 ب.ظ

آندژی دودا، رئیس جمهور لهستان نیز پیش از این در جریان مبارزات انتخاباتی‌اش اعلام کرده بود فعالیتهای دگرباشان جنسی را مخرب‌تر از کمونیسم می‌داند.

آندژی دودا، رئیس جمهور لهستان نیز پیش از این در جریان مبارزات انتخاباتی‌اش اعلام کرده بود فعالیتهای دگرباشان جنسی را مخرب‌تر از کمونیسم می‌داند.

هم‌رسانی این مطلب:.به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی با اشاره به روز ابتدایی برگزاری آزمون سراسری۹۹ در کشور اظهار کرد: امروز روز خوبی بود و نسبتا نشان داد که با هدایت برنامه‌های از قبل تهیه شده، همکاری بسیار خوب والدین و همراهان داوطلبان آزمون سراسری را داشتیم و طبیعتا انتظار می‌رود که در روزهای آتی که معمولا تراکم بیشتری از جمعیت در آزمون‌ها وجود دارد؛ پروتکل‌های بهداشتی رعایت بیشتری شود..بعضی این افراد را تشویق کرده‌اند و می‌گویند باید از کسانی که در معرض چنین خشونتی بوده‌اند حمایت شود. اما عده‌ای هم می‌گویند تا زمانی که هر ادعایی در دستگاه قضایی، منصفانه و عادلانه بررسی نشود، نباید کسی را در عرصه عمومی متهم کرد. در هر صورت، بررسی اتهام آزار جنسی و تجاوز به دلیل ماهیت این جرائم، چالش بزرگی است..روایت دانش‌آموزان از آزار جنسی در مدارس و آموزشگاه‌ها این روزها یکی از مباحث داغ شبکه‌های مجازی است. خاطرات و حرف‌های دردناک نوجوانانی که در یک محیط آموزشی مورد آزار قرار گرفته و سکوت کرده‌اند، تکان‌دهنده است. گزارش زیر، گفت‌وگو با دانش‌آموزانی است که قربانی آزار در محیط‌های آموزشی بوده‌اند..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

درخواست زالی از کنکوریها برای خودداری از مسافرت پس از اتمام آزمونفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران، از داوطلبان کنکور خواست که پس از اتمام آزمون از مسافرت به جهت رفع خستگی، خودداری کنند.

چالش‌های شکستن سکوت پس از تجربه آزار جنسی - BBC News فارسیبه تازگی در شبکه‌های اجتماعی، بعضی از قربانیان آزار جنسی در ایران تصمیم گرفته‌اند سکوت خود را بشکنند و در این باره صحبت کنند.

آموزشگاه یا قربانگاه؛ روایت دانش‌آموزان از آزار جنسی

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن کشتی ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.

پروازهای ترکیه به ایران و افغانستان از دو هفته دیگر از سرگرفته می‌شودپروازهای شرکت‌های هواپیمایی ترکیه به ایران و افغانستان از ابتدای سپتامبر(یازدهم شهریور) از سر گرفته می‌شود.