آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥کشتی ژاپنی که دو نیم شد و سواحل موریس را سیاه کرد بیشتر بخوانید:

ام‌وی واکاشیو که اواخر ژوئیه گذشته پس از برخورد با یک صخره مرجانی در سواحل جزیره موریس به گل نشسته بود، بعد از ظهر شنبه گذشته به دلیل برخورد امواج سهمگین به دو نیم شد. گزارش‌های اولیه از نشت ۹۰ تن سوخت به آب‌های ساحلی جزیره موریس حکایت دارد.

وزارت محیط زیست جزیره موریس اعلام کرده که پاکسازی سریع مواد سوختی از سواحل این کشور بسیار ضروری است چرا که بسیاری از مناطق ساحلی این جزیره جزء مناطق زیست محیطی حفاظت شده محسوب می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل از احتمال توافق با بحرین و عمان خبر داد | DW | 16.08.2020وزیر اطلاعات اسرائیل از احتمال توافق با بحرین، عمان و سودان خبر داد. بحرین و عمان از توافقنامه برقراری روابط دیپلماتیک امارات و اسرائیل استقبال کردند اما در ارتباط با برقراری رابطه خود با اسرائیل اظهارنظر نکرده ‌بودند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لوکاشنکو در جمع هواداران خواستار دفاع از استقلال بلاروس شدرئیس جمهوری بلاروس در سخنان روز یکشنبه خود بار دیگر فراخوان برای برپایی انتخابات تازه را رد کرد و خواهان دفاع حامیان از کشور شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

امضای اولین قرارداد همکاری امارات با اسرائیل پس از توافق عادی‌سازی روابطدر پی توافق عادی سازی روابط امارات و اسرائیل دو شرکت اماراتی و اسرائیلی نیز برای همکاری در زمینه توسعه تحقیقات مربوط به ویروس کرونا توافقنامه امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عباس: امارات و هیچ کشور عرب دیگری حق ندارد از اسم ملت فلسطین استفاده کندرییس تشکیلات خودگردان فلسطین: امارات و هیچ کشور عرب دیگری حق ندارد از اسم ملت فلسطین استفاده کند، در صورتی‌که هر کشور عربی دیگری گامی مشابه امارات بردارد همان موضعی را اتخاذ خواهیم کرد که در قبال امارات لحاظ کردیم وااای خدا چ خطرناک😁😁
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »