لغو تمام پروازها در فرودگاه گیلان ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همه پروازهای فرودگاه گیلان ایران امروز لغو شدند، اما دلیلی برای این تصمیم اعلام نشده است. - خبرگزاری آناتولی

01.03.2020غلامرضا کریم آقایی، مدیرکل فرودگاه گیلان ایران اعلام کرد: همه پروازهای یکشنبه فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت لغو شده است.

«پروازهای ما به مقصد کیش، اصفهان، مشهد و تهران بدون ذکر دلیل از سوی شرکت های هواپیمایی لغو اعلام شده است. هیچ دلیلی برای لغو پرواز های یادشده از سوی شرکت هایی هواپیمایی ذکر نمی شود».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورزش ایران تعطیل شد، فوتبال نه؛ فیفا مسابقات بین‌المللی را لغو می‌کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لغو پروازهای شرکت «پگاسوس» ترکیه به مقصد ایتالیا و عراقشرکت هواپیمایی پگاسوس ترکیه به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و عراق تمام پروازهای رفت و برگشت به شهرهای این دو کشور را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جلسات علنی هفته آینده مجلس لغو شد/ احتمال تصویب بودجه دو دوازدهمیک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تعطیلی جلسات علنی هفته آینده مجلس به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد. بیخود لغو شد. باید بیان برای ملت کار کنند. کرونا که ترس نداره. اینها مسلمانان واقعی هستند و کرونا براشون تاثیر نداره. یک نماز ۷ تا صلوات دو تا سوره قرآن داری این ویروس برای سلامتی ست. تبریزیان مجلس تعطیل کردن مجلس دوباره نشون میده این نمایندگان چقدر مفتخورند. مگه حسن نگفت از شنبه همه چیز عادیه و همه باید به سر کار خودشون برگردند و تعطیلی کشور نقشه دشمن است. حالا یکی از قوه های مملکت که از ۲۹۰ عضو آن تست کرونا گرفته شده و بسته های بهداشتی در اختیارش قرار گرفته در مهمترین مقطع کاری خود یعنی بررسی و تصویب بودجه مملکت کارش را تعطیل کرده. سخنگوی هیئت رییسه مجلس: هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر تعطیلی جلسات صحن مجلس در هیئت رییسه گرفته نشده و آنچه بنده گفتم، ناظر به درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا از مجلس برای تعطیلی جلسات بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لغو پیاپی رویدادهای بین المللی در جهان به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کروناویروس کرونا با عبور از مرز بلاروس، نیوزیلند، لیتوانی و هلند محدوده شیوع خود را به ۵۷ کشور افزایش داد و با ورود به نیجریه قاره آفریقا را نیز به طور جدی تهدید کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هراس از کرونا؛ لغو ماراتون پاریس | DW | 29.02.2020چند نمایشگاه در آلمان ملغی شدند، فرانسه تجمع ۵هزار نفر در فضای بسته را ممنوع کرد و اجلاس آسه‌آن در لاس وگاس به تعویق افتاد. وزیر بهداشت آلمان می‌گوید اروپا باید برای مواجهه با همه گیری کرونا، رویکرد مشترکی داشته باشد. لیمیتش ۱۰۰۰ تاست فرانسه یکبار ویروس بدتر از کرونا را انداخت بین ۳۵ میلیون انسان ، در رو هم روی همشون بست. گاهی اوقات باز میکنه یکی از ویروسهارو شوالیه اعلام میکنه دوباره در روی ۸۰ میلیون میبنده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جلسات علنی مجلس در هفته آینده به دلیل شیوع کرونا لغو شد/ بررسی بودجه 99 به تعویق افتاد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجلسات علنی مجلس در هفته آینده به دلیل شیوع کرونا لغو شد/ بررسی بودجه۹۹به تعویق افتاد رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با تسنیم:با توجه به شرایط موجود و اینکه قرار بود لایحه بودجه99در مجلس مورد بررسی قرار گیرد،بررسی این لایحه به آینده موکول شده است رنجبرزاده:در جلسه هیئت رئیسه مجلس قرار شد که دولت لایحه دو دوازدهم را تقدیم مجلس کند تا مشکلی برای دخل و خرج در سال آتی برای دولت ایجاد نشود مگه باز بود؟ کار خوبیه ولی چرا برای مسئولین مصونیت وتعطیلی با اهمیت تر از دیگران یعنی مردم عادیه.چون اونا خونشون رنگین تره؟!!!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »