هراس از کرونا؛ لغو ماراتون پاریس | DW | 29.02.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند نمایشگاه در آلمان ملغی شدند، فرانسه تجمع ۵هزار نفر در فضای بسته را ممنوع کرد و اجلاس آسه‌آن در لاس وگاس به تعویق افتاد. وزیر بهداشت آلمان می‌گوید اروپا باید برای مواجهه با همه گیری کرونا، رویکرد مشترکی داشته باشد.

هراس از سرایت بیشتر ویروس کرونا در جهان بالا می‌گیرد. در بسیاری کشورها اجتماعات بزرگ ممنوع شده‌اند. آلمان نمایشگاه گردشگری و سفر در برلین، مراسم اهدای ستاره به رستوران‌های برتر در هامبورگ و نمایشگاه امنیت سایبری در مونیخ را ملغی کرد و از وضع مقرراتی تازه برای سفر با هواپیما، کشتی و قطار خبر داد. نمایشگاه‌ها و مراسم یاد شده قرار بود در روزهای آغازین مارس برگزار شوند.

اولین ابتلا به کووید - ۱۹ در شهر بن نیز اعلام شد. بیمار مردی است که تمام روز در فضای باز یک مدرسه کار می‌کند. موضوع به آگاهی والدین دانش آموزان رسیده و از آنها اکیدا خواسته شده که در خانه‌هایشان بمانند. در آخن و ایالات هسن و بادن ورتمبرگ نیز موارد جدید ابتلا به کرونا وجود دارند.دولت فرانسه نیز مراسم و اجتماعات بالای ۵۰۰۰ نفر در فضاهای بسته را ممنوع و ماراتون پاریس را که ۴۴ هزار نفر برای آن ثبت نام کرده بودند لغو کرد. این ماراتون قرار بود یکشنبه اول مارس برگزار شود.

دلیل نگرانی آمریکا، شناسایی چهارمین مورد ابتلا به کرونا در این کشور و ناشناخته بودن مسیر سرایت ویروس است. در حال حاضر، در ایالات متحده ابتلای ۶۰ نفر به کووید – ۱۹ محرز شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فرانسه یکبار ویروس بدتر از کرونا را انداخت بین ۳۵ میلیون انسان ، در رو هم روی همشون بست. گاهی اوقات باز میکنه یکی از ویروسهارو شوالیه اعلام میکنه دوباره در روی ۸۰ میلیون میبنده.

لیمیتش ۱۰۰۰ تاست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در پی شیوع کرونا، فروش رستوران‌ها بیش از ۳۰ درصد کاهش یافتخودشون گفتن یک چهارم شده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه: در صورت وخامت اوضاع در ادلب، مهاجرت پناهجویان از ترکیه به غرب شدت خواهد یافتوزارت امور خارجه ترکیه: در صورت وخامت اوضاع در ادلب، موج مهاجرت پناهجویان از ترکیه به غرب شدت خواهد یافت کاش نمیذاشتید روسیه و امیریکا بین ایران و سوریه و ترکیه قرار بگیرن کاش کمک میکردین به سوریه تا از این نکبتی که توشه خلاص بشه نکه سربازاتون جان برکف برای اسراییل اینجوری کشته بشن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا در سازمان ملل از روسیه خواست كه جنگنده‌های خود در ادلب را فرود آورد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دلایل جاسوسی‌ نتانیاهو از رقیب انتخاباتی‌‌‌‌اش/ ساز و کار تشکیل دولت آینده در تل‌آویوکارشناس مسائل منطقه گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از هر ابزاری استفاده می‌کند تا بتواند در انتخابات آتی پیروز شود اما مساله اینجاست که دولت بعدی این رژیم بسیار شکننده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اختلال اینترنت در ترکیه برای جلوگیری از انتشار اطلاعات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: جامعه بین‌المللی در زمینه پناهجویان سوری از ترکیه حمایت کندسازمان_ملل متحد، جامعه بین‌المللی را به افزایش کمک و ادامه حمایت از ترکیه در زمینه پناهجویان سوری فراخواند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »